www.svethardware.cz
>
>
>
>

Společnosti Apple i Microsoft zaznamenaly výpadky svých služeb

Společnosti Apple i Microsoft zaznamenaly výpadky svých služeb
, , aktualita
Online služby mohou občas přestat fungovat a počátkem tohoto týdne se to stalo rovnou dvěma velkým gigantům. Problémy zaznamenaly služby společnosti Apple, kde se to týkalo takřka všech, i Microsoftu, kde šlo především o Office.
K oblíbeným
reklama
Ani velkým společnostem s velkým množstvím záložních serverů se občas nevyhýbají občasné výpadky služeb. Tento týden to postihlo dva technologické giganty, společnosti Apple a Microsoft. V případě Microsoftu to bylo v pondělí a výpadek postihl online služby pro kancelářský balík Office, dnes známý jako Microsoft 365. Není jasné, co bylo příčinou, ale do pěti hodin bylo vše obnoveno. V úterý si naopak někteří uživatelé stěžovali na výpadky v konkurenčním komunikátoru Slack.
 
Apple logo
 
V případě Applu došlo k výpadkům v úterý v noci a nepostihly sice všechny uživatele, ale pokud už uživatele postihly, nefungovalo v podstatě nic. Nepracovalo Find My…, služby iCloud, Fotky, streamovací služby Music i TV+, problémy byly i s Apple Arcade, App Store, Apple Books a dalšími službami. AppleCare a Apple School Manager prý vypadl pro úplně všechny uživatele. I zde se povedlo vše rychle obnovit do normálu.


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Neohlášená GeForce RTX 3060 Ti už je v předprodeji na Taobao Neohlášená GeForce RTX 3060 Ti už je v předprodeji na Taobao
NVIDIA se sice sama o grafické kartě GeForce RTX 3060 Ti ani slůvkem nezmínila, ale zprávy o ní si už dávno našly cestu na široký web. Ba co víc, nejen obchod Taobao už začal tyto karty i předběžně nabízet. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce NASA SOFIA odhalila vodu na slunném povrchu Měsíce
Teleskop SOFIA americké NASA, který létá nad zemí na palubě upraveného letounu Boeing 747SP, si připsal možná velice důležitý objev. Ve slunném kráteru Clavius na povrchu Měsíce totiž objevil vodu. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila Intel Iris Xe Max svým výkonem v OpenCL zatím neoslnila
Společnost Intel vyslala na trh po velice dlouhé době své první samostatné GPU v podobě Iris Xe Max. Jedná se prostě o čip DG1, který známe už dlouho, a to ve verzi pro mobilní počítače. Jak si stojí vedle konkurence?
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu Jižní Austrálie běžela na solární energii ze 100 %, i když jen na hodinu
Solární energie zažívá v některých zemích velký boom. Mezi ně patří i stát Jižní Austrálie, kterému se podařilo běžet pokrýt poptávku čistě jen solární energií. Šlo ale jen o krátkodobou záležitost, která se brzy může stát častější.
Včera, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG? Koduri z Intelu bude mluvit na prezentaci Samsungu, bude ten vyrábět Xe-HPG?
Raja Koduri bude mít prezentaci na akci Samsung's Advanced Foundry Ecosystem Forum pořádané (jak jinak) jihokorejským Samsungem, který je jeden ze dvou adeptů na výrobu čipů Xe-HPG pro Intel. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře