www.svethardware.cz
>
>

Spotify Plus: plán za $0,99 s neomezeným přeskakováním, ale i reklamami, v testu

Spotify Plus: plán za $0,99 s neomezeným přeskakováním, ale i reklamami, v testu
, , aktualita
Vedle služby YouTube se rýsuje na nový plán předplatného i u streamovací služby Spotify. Ta zkouší Spotify Plus za 0,99 USD měsíčně, nicméně reklamy zůstanou. Uživatelé ale dostanou pár užitečných věcí navíc.
K oblíbeným
reklama
Streamovací služba Spotify u vybraných uživatelů zkouší nový plán předplatného Spotify Plus. To by doplnilo bezplatný plán Free, který je financován pomocí reklam a přináší několik dalších omezení. Uživatel si v tom bezplatném může přeskočit skladbu jen 6krát za hodinu, na telefonu si nemůže poslechnout jakoukoli skladbu dle libosti (pouze náhodný poslech playlistu) a nemůže si stahovat skladby pro offline poslech. Neomezené přeskakování, možnost poslechnout si cokoli kdekoli, stahování pro offline poslech i absenci reklam nabízí plán Premium za 9,99 USD měsíčně (u nás 5,99 EUR). Jsou i další plány jako Duo pro 2 účty (7,99 EUR), Student (2,99 EUR) nebo Family (9,99 EUR).
 
Spotify Plus
 
Spotify Plus by mělo stát jen 0,99 USD měsíčně, nicméně reklamy stále zůstanou. Tato částka má uživatelům nabídnout možnost neomezených přeskakování skladeb včetně možnosti výběru skladeb pro přehrávání (bezplatný plán má na telefonu jen náhodné přehrávání playlistu). Má tak být blíže bezplatnému plánu s reklamami, kde se ale za malý poplatek můžete zbavit některých otravných omezení. Zda se Spotify Plus stane standardní součástí nabídky, to ukáže až čas.
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Astronomové našli pozůstatky po "hostující hvězdě" z 12. století Astronomové našli pozůstatky po "hostující hvězdě" z 12. století
Z 12. století tohoto letopočtu existují záznamy čínských a japonských astronomů, kteří popisovali objev návštěvnické či hostující hvězdy jasné jako Saturn, která se náhle objevila a vydržela na nebi svítit asi půl roku. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Ampere je na trhu už rok, příznivější hodnotu oproti slibům nepřinesl Ampere je na trhu už rok, příznivější hodnotu oproti slibům nepřinesl
Už je to rok a několik dní, co byly na trh vypuštěny první kusy grafických karet GeForce RTX 3000 "Ampere" čili konkrétně RTX 3080. Mnozí lidé, kteří netušili, co bude následovat, se přitom krátce předtím začali nerozvážně zbavovat starých karet.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rover programu NASA Artemis přistane poblíž jižního pólu Měsíce Rover programu NASA Artemis přistane poblíž jižního pólu Měsíce
Do programu NASA Artemis patří také nový rover zvaný VIPER, který je chystán na start v roce 2023. Zkoumat bude oblast jižního pólu, kde lze tušit významné zásoby vodního ledu a snad tu budou i jiné zdroje. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Už betatest Call of Duty: Vanguard zaplevelili cheateři Už betatest Call of Duty: Vanguard zaplevelili cheateři
Call of Duty: Vanguard ještě ani nebyl vypuštěn na trh, neboť v uplynulých dvou týdnech probíhalo betatestování, které ovšem už poznamenali cheateři. Objevily se o tom důkazy ve formě videí, kde je podvádění zcela zřejmé. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Sonda NASA Psyche získává finální podobu, využije solární elektrický pohon Sonda NASA Psyche získává finální podobu, využije solární elektrický pohon
NASA se chystá v příštím roce vypustit do vesmíru sondu Psyche, jejímž cílem bude stejnojmenný asteroid v Hlavním pásu planetek, který má být velice bohatý na kovy. My se můžeme podívat především na typ pohonu této sondy. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek