reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Sprint nabízí Samsung A-680 za 310 USD – Není to moc?

, , článek
Sprint nabízí Samsung A-680 za 310 USD – Není to moc?
Operátor Sprint v těchto dnech začíná pod dlouhým názvem PCS Vision Video Phone VM-A680 prodávat mobilní telefon, který pro něj vyrábí Samsung. Vyplatí se nákup tohoto véčka a dobrým barevným displejem, ale menším množstvím funkcí?
Sprint nabízí Samsung A-680 za 310 USD – Není to moc?
Samsung A-680 je přístroj určený převážně pro reprezentaci, hry a multimédia. Vestavěný fotoaparát dokáže vytvořit snímek o maximálním rozlišení 640 x 480 pixelů nebo až 15 vteřin dlouhý videozáznam o stejném rozlišení.


Možnosti, jak s videem nakládat, jsou poměrně značné. Lze jej samozřejmě uložit, vymazat nebo odeslat jako přílohu e-mailem (telefon obsahuje jednoduchého klienta). Dále je možné video použít jako spořič obrazovky nebo jej přehrát při každém otevření telefonu. Před natáčením si každý může nastavit jas a při snímání používat zoom.

Kromě vnitřního displeje se barevného podání dočkal i stavový displej na vnějšku přístroj, což není obvyklé. Většinu funkcí lze ovládat hlasem, můžete si třeba hlasem aktivovat a následně uložit poznámku, kterou lze později samozřejmě odeslat.

Do vícepoložkového telefonního seznamu se vejde 300 kontaktů, pro poslech audia lze využít 2,5 mm jack (který najdeme také u některých handheldů). Přístroj podporuje i "fly mód", při jeho aktivaci dojde k vyřazení vysílací části, s přístrojem lze ale dál pracovat, jen nebude rušit přístroje v letadle či v nemocnici.


Zdroj: infoSync
reklama
reklama
reklama