www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Staňte se naším fanouškem na facebooku a vyhrajte!

Staňte se naším fanouškem na facebooku a vyhrajte!
, , aktualita
Dnešní losování tří fanoušků na Facebooku má již své výherce! Dnes jsme vylosovali 3 z našich fanoušků na Facebooku, kteří od nás získají ventilátor Noctua NF-P12 v hodnotě cca 450 Kč. Jsou jimi: Pavel Vít Josef Jaroš Michal Franta Výhercům...
K oblíbeným
reklama
Dnešní losování tří fanoušků na Facebooku má již své výherce!

Dnes jsme vylosovali 3 z našich fanoušků na Facebooku, kteří od nás získají ventilátor Noctua NF-P12 v hodnotě cca 450 Kč. Jsou jimi:Výhercům gratulujeme!

Prosíme je o poslání adresy v rámci ČR na e-mail souteze(zavináč)oxyonline.cz, kam jim bude výhra zaslána pomocí přepravní služby DPD.Původní oznámení z 14.01.2011: Jste na facebooku? Navštěvujete Svět hardware, ale zatím nejste jeho fanouškem? Chyba!V pondělí 17.1.2011 ve 12:00 mezi našimi fanoušky na facebooku vylosujeme 3, kteří získají oblíbený 12cm ventilátor Noctua NF-P12 (v hodnotě cca 450 Kč):Co pro to musíte udělat? Klikněte na naší stránce na tlačítko To se mi líbí a nechte věc náhodě.

Výherce oznámíme na facebooku i zde v aktualitě.Budeme samozřejmě rádi, když se stanete fanouškem i našich serverů Digimanie a TV Freaku.
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik13 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala9 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů