www.svethardware.cz
>
>

Star Citizen si můžete tento týden vyzkoušet zdarma

Star Citizen si můžete tento týden vyzkoušet zdarma
, , aktualita
Očekávaná vesmírná hra Star Citizen od tvůrců slavné série Wing Commander se stala jedním z nejúspěšnějších crowdfundingových projektů, když dokázala vybrat 100 milionů dolarů. Nyní si můžeme zdarma vyzkoušet, co díky nim vzniklo.
K oblíbeným
reklama
Na konci minulého roku se ukázalo, že na vývoj hry Star Citizen vybral kolektiv Chrise Robertse v přepočtu již 2,5 miliardy korun, a to především na stránkách RSI (Roberts Space Industries). Kampaň probíhala také na Kickstarteru, kde se vybralo "pouze" něco přes 2 miliony dolarů, přičemž tamní cíl byl půl milionu. Vývoj Star Citizen je tedy z finančního hlediska velice dobře zabezpečen, a tak bychom měli očekávat, že půjde o skutečně velkolepé dílo. O tom se můžete nyní přesvědčit sami, protože až do pátku je možné hrát tuto hru zdarma v rámci týdne Free Fly.

Konkrétně si můžeme vyzkoušet Star Citizen Alpha 2.1.2, který představuje samotné jádro vyvíjeného světa známé jako Crusader nebo mini-PU. Obsahuje několik vesmírných stanic, různá prostředí, naskriptované mise a oproti předchozím verzím má být výrazně větší.

Vedle toho je přístupná "hra ve hře", tedy Arena Commander, již vývojáři využívají pro testování letových schopností lodí a soubojů mezi nimi. My si ji můžeme vyzkoušet právě pro svádění soubojů s umělou inteligencí nebo s dalšími hráči. A nakonec je přístupný Social Module, který slouží jako startovní bod s možností komunikace s ostatními hráči. Abyste si to vše mohli vyzkoušet, nejdříve je třeba se zaregistrovat.

Další novinka je, že od 14. února se od sebe oddělí Squadron 42 a Star Citizen, které tak od té doby budou představovat dva samostatné balíčky. Squadron 42 tak bude k dispozici buď jako samostatný titul, nebo jako volitelné rozšíření hry Star Citizen. Pokud máte zálusk na oba tituly, je doporučeno si Star Citizena pořídit ještě před tímto rozdělením. Squadron 42 na rozdíl od vlastní hry Star Citizen nabídne singleplayerový příběh začátečnického pilota v UEE Navy, jehož kariéra se bude vyvíjet na jedné z velkých lodí.

Zdroj: Star Citizen
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů