Star Wars Battlefront II: tentokrát za temnou stranu

Star Wars Battlefront II: tentokrát za temnou stranu
, , aktualita
Electronic Arts ohlašují druhý díl Star Wars Battlefront, který přijde na trh akorát v silné předvánoční sezóně, čili v listopadu. Potěšeni budou ti, které nebaví hrát za stranu dobra, neboť kampaň pro jednoho hráče nás zavede naopak na stranu temna.
K oblíbeným
reklama
Star Wars Battlefront II už má svůj první trailer, který byl vypuštěn do světa o víkendu. Spuštěny byly také oficiální stránky, kde se dozvíme další podrobnosti, jako že hra bude připravena pro PC, PlayStation 4 a Xbox One. Hrát přitom budeme v kampani pro jednoho jako člen speciálních jednotek impéria (Imperial Special Forces), čili za elitního Stormtroopera.

Ten má i své jméno, a sice Iden Versio a jde o ženu, velitelku jednotky Inferno Squad, takže není pochyb, že půjde o největší drsňačku pod sluncem (nebo spíš Hvězdou smrti).

Iden Versio se totiž stane svědkem zničení Hvězdy smrti, které bude sledovat z povrchu planety a zapřísáhne se, že pomstí císařovu smrt a začne kosit rebelskou pakáž po desítkách.

EA slibují, že se ve Star Wars Battlefront II objeví mnoho hlavních postav ze světa Hvězdných válek a my budeme bojovat buď za ně, nebo proti nim. Namátkou tu bude Kylo Ren, Rey, Darth Maul nebo Yoda. Dále se můžeme těšit na možnost podstatně vylepšit svou postavu, čili se počítá s RPG prvky.


Vývojáři se zaměří také na multiplayer, do jehož jedné instance se bude moci zapojit 40 hráčů bojujících na zemi i ve vzduchu. Ovšem ve vesmírných scénářích pro více hráčů, kde půjde čistě o dogfight, bude limit 24 hráčů.

Star Wars Battlefront II přijdou na trh 17. listopadu a k dispoozici bude standardní verze a deluxe verze. Pokud jste členy Origin Access na PC či EA Access na Xbox One, budete moci začít hrát už od 9. listopadu zkušební verzi s tím, že o svůj pokrok ve hře nepřijdete.

Zdroj: EA

reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
Včera, aktualita, Jan Vítek