Star Wars: Knights of the Old Republic se dočká svého remake

Star Wars: Knights of the Old Republic se dočká svého remake
, , aktualita
Příznivci oblíbeného titulu KOTOR se mohou radovat, Star Wars: Knights of the Old Republic totiž bude oživen coby remake, čili v podstatě nová hra. Je tu ovšem jeden malinký zádrhel, půjde o exkluzivitu pro PS5, ale to PC hráče nemusí zajímat.
K oblíbeným
reklama
Star Wars: Knights of the Old Republic ve svém remake bude totiž exkluzivně pouze pro PlayStation 5, což zní přinejmenším jako svatokrádež, ale ještě než PC Master Race vytáhne vidle na celé Japonsko, je třeba dodat, že tato exkluzivita platí pouze pro svět konzolí. Takže si nějakou dobu (až rok) počkají pouze majitelé Xboxu, což je tedy v důsledku lepší než při představení původní hry z roku 2003, která na Xbox přišla již v červenci a na PC verzi jsme čekali až do pozdního podzimu. Nyní se tak Xboxu toto "příkoří" vrací i s úroky. 
 
 
Původní Star Wars: Knights of the Old Republic měli na svědomí Bioware, kteří byli v oné době ještě milované studio, zatímco dnes by zmínka o tom, že remake KOTORu připravují opět Bioware, vyvolala spíše pochybnosti a obavy. 
 
Ve skutečnosti ale na dané hře pracuje studio Aspyr, které nedávno přišlo s remasterem titulu Star Wars: Republic Commandos a pro svůj nový projekt si najalo vybrané lidi, kteří dříve pracovali na původní hře, přičemž samo dříve mimo jiné zpracovalo i iOS port původního KOTORu. Těžko tak říci, co si od toho máme slibovat a lépe na tom nebudeme ani po zhlédnutí doprovodného teaseru. 
 
 
Od hry označené jako remake bychom ale očekávali ideálně víceméně stejnou hru v podstatně modernějším kabátku a přesně to je nám slibováno. Čili by opět mělo jít o RPG silně založené na příběhu, v němž bychom měli poletovat vesmírem ve své lodi Ebon Hawk a kosit nepřátele pomocí svých pečlivě piplaných spolubojovníků různých tříd s pomocí různé výbavy, atp. 
 
Zatím ale bohužel není známo ani přibližné datum vypuštění této hry na trh, což obvykle znamená, že si počkáme ještě velice dlouho.  
 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Blue Origin zveřejnila termín dalšího letu a odhalila dva pasažéry Blue Origin zveřejnila termín dalšího letu a odhalila dva pasažéry
Společnost Blue Origin má naplánován druhý let s posádkou. Nyní už jsou známa jména dvou ze čtyř vesmírných turistů, kteří se jako další v modulu vyneseném raketou New Shepard podívají nad hranici vesmíru.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Křemíkové solid-state baterie od LG Energy ukazují možnou cestu Křemíkové solid-state baterie od LG Energy ukazují možnou cestu
Křemík sice vypadá být slibným materiálem pro akumulátory budoucnosti, stále má ale nemálo problémů. LG Energy a University of California San Diego ukazují, že se některé z nich daří odstraňovat.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
TSMC slibuje dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050 TSMC slibuje dosáhnout uhlíkové neutrality do roku 2050
Společnost TSMC si stanovila lhůtu třech dekád na to, aby dosáhla cíle uhlíkové neutrality, což tak má splnit do roku 2050. V případě výroby čipů tak jde především o přímou spotřebu elektrické energie, ale také o výstavbu nebo spotřebu vody.
Včera, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
Létající mikročipy mohou sledovat kvalitu vzduchu i šíření nemocí Létající mikročipy mohou sledovat kvalitu vzduchu i šíření nemocí
Sotva milimetr či dva jsou velká nová bezdrátová elektronická zařízení, o nichž si inženýři z Northwestern University slibují obrovskou škálu možností využití. K čemu mohou být tato elektronické létající "semínka" využita? 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Smrt na Marsu: co se stane s tělem? Smrt na Marsu: co se stane s tělem?
Pokud či spíše až se lidé dostanou na Mars, bude třeba řešit i takovou otázku, co udělat s tělem zesnulého a jaké dopady budou mít různá rozhodnutí. Co se ale vůbec stane s tělem, které bychom nechali svému osudu?
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů