www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny
, , aktualita
Už delší dobu víme, že Valve se chystá přepracovat uživatelské rozhraní svého Steamu, což nemusí proběhnout všechno naráz. Opravdu brzy bychom se přitom měli dočkat nového rozhraní pro naše herní knihovny. 
K oblíbeným
reklama
Dnešní podoba knihovny opravdu není nejmodernější. Máme tu především seznam her v levé části, který zůstane i v nové podobě, ale nově tu bude u každé hry malá ikonka pro lepší orientaci. Hlavní změna se ale odehraje ve zbytku obrazovky, kde se vždy ukazovaly už stránky věnované jednotlivým vlastněným titulům.
 
 
V dnešní podobě tam máme přehled o nainstalovaných DLC, celkově odehraném čase, achievementech a pak také řadu odkazů na diskusi o hře, podporu, možnost napsat recenzi či se podívat na stránky hry přímo v obchodu.
 

Nová podoba knihovny bude zobrazovat i výchozí seznam her, v němž budou mít přednost nedávno zakoupené tituly a pak si budeme v něm moci filtrovat zbylé hry dle toho, zda jsou či nejsou nainstalované a pak si je i řadit dle různých kritérií.

Půjde tak především o organizaci herní knihovny, která bude v hlavním přehledu zvýrazňovat i takové tituly, které se nedávno dočkaly aktualizace, takže pro vývojáře to bude i další možnost, jak upozornit na novinky. Dosud nám Steam přitom aktualizoval hry na pozadí a když se uživatel o to nezajímá a neotevře si okno s probíhajícími či právě dokončenými aktualizacemi, může mu leccos uniknout.
 
Nová podoba bude k dispozici během několika týdnů, ovšem zatím v podobě otevřené bety. Více nových materiálu najdete na Steamdb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 % Prodeje herních PC a notebooků šly meziročně dolů o 6,2 %
Herní počítače byly po začátku PC krize ostrůvkem naděje, který neustále klesající prodeje neohrožovaly. Není divu, že se běžně dostupný hardware už zcela běžně označuje za herní, nicméně aktuální krize celého polovodičového průmyslu ovlivnila i herní PC.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý GeForce RTX 2000 SUPER budou představeny v úterý
V úterý se dle VideoCardz konečně dozvíme, co si NVIDIA připravila v rámci nové řady GeForce RTX 2000 SUPER, nebo jak se tyto karty budou nakonec jmenovat. Na tom ani tak nezáleží, jako spíše na jejich specifikacích a cenách.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
3DMark dostal benchmark testující PCI Express 3DMark dostal benchmark testující PCI Express
Benchmarkovací software 3DMark už patří pod společnost UL, která pokračuje s jeho vývojem a nyní přišel čas také na PCI Express feature test. Ten tak přichází v pravý čas, aby si lidé mohli ověřit, co jim přinese PCI Express 4.0. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch Falcon Heavy se ukázal v první noční misi: havárie i první úspěch
Raketa Falcon Heavy byla už potřetí a opět úspěšně vypuštěna do vesmíru, ovšem nyní to byl pro ni první noční start. Falcon Heavy letěl včera v rámci mise STP-2 a zákazníkem bylo US Air Force. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru Robot Astrobee od NASA se sám poprvé proletěl ve vesmíru
Robot jménem Bumble, který je jedním z Astrobee od NASA, měl nedávno první možnost se sám proletět vesmírem a vypořádat se se stavem beztíže. Test robota proběhl na palubě Mezinárodní vesmírné stanice. 
Dnes, aktualita, Kateřina Hoferková