www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny
, , aktualita
Už delší dobu víme, že Valve se chystá přepracovat uživatelské rozhraní svého Steamu, což nemusí proběhnout všechno naráz. Opravdu brzy bychom se přitom měli dočkat nového rozhraní pro naše herní knihovny. 
K oblíbeným
reklama
Dnešní podoba knihovny opravdu není nejmodernější. Máme tu především seznam her v levé části, který zůstane i v nové podobě, ale nově tu bude u každé hry malá ikonka pro lepší orientaci. Hlavní změna se ale odehraje ve zbytku obrazovky, kde se vždy ukazovaly už stránky věnované jednotlivým vlastněným titulům.
 
 
V dnešní podobě tam máme přehled o nainstalovaných DLC, celkově odehraném čase, achievementech a pak také řadu odkazů na diskusi o hře, podporu, možnost napsat recenzi či se podívat na stránky hry přímo v obchodu.
 

Nová podoba knihovny bude zobrazovat i výchozí seznam her, v němž budou mít přednost nedávno zakoupené tituly a pak si budeme v něm moci filtrovat zbylé hry dle toho, zda jsou či nejsou nainstalované a pak si je i řadit dle různých kritérií.

Půjde tak především o organizaci herní knihovny, která bude v hlavním přehledu zvýrazňovat i takové tituly, které se nedávno dočkaly aktualizace, takže pro vývojáře to bude i další možnost, jak upozornit na novinky. Dosud nám Steam přitom aktualizoval hry na pozadí a když se uživatel o to nezajímá a neotevře si okno s probíhajícími či právě dokončenými aktualizacemi, může mu leccos uniknout.
 
Nová podoba bude k dispozici během několika týdnů, ovšem zatím v podobě otevřené bety. Více nových materiálu najdete na Steamdb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic Anthem se dostal do levné nabídky předplacené služby Origin Access Basic
Titulu Anthem, který měl zachránit zbytek reputace studia Bioware, kdekdo ještě před vypuštěním na trh věštil neslavný konec. A ten nyní svým způsobem také přišel a zaslouženě dle toho, jaký zájem a ohlas hra vyvolala.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit? Aktualizované Windows 10 mají problémy se zvukem, jak je vyřešit?
O uběhlém víkendu se řešily problémy Windows 10 s nejnovějšími záplatami, které mnohým uživatelům rozvrtaly zvuk v systému. A jako obvykle se tyto potíže lišily případ od případu, ovšem týkají se konkrétní aktualizace: KB4515384.
Dnes, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky? Výkon karet v Borderlands 3 prozkoumán, jaké jsou nároky?
Nový titul Borderlands 3 bude asi ještě nějakou dobu probírán kvůli přístupu vydavatele k recenzentům i kvůli chybám, s nimiž se hráči od minulého pátku potýkají. My se nyní můžeme podívat alespoň na to, jak si vedou grafické karty.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games Stíny nad Borderlands 3: problémy napříč platformami a kontroverzní přístup 2K Games
Titul Borderlands 3 si už můžeme od konce minulého týdne vesele hrát, ovšem kromě toho, jak dobrá je samotná hra se probírají i její problémy s výkonem napříč platformami a bohužel i velice kontroverzní přístup 2K Games k recenzentům.
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude? Přichází PC VR headset HTC Vive Cosmos, co nabídne a kdy bude?
PC systémy virtuální reality tvoří stále spíše jen okrajový trh a zatím nic nenapovídá tomu, že by se to mohlo brzy zlepšit. Tuto oblast je však zajímavé přinejmenším sledovat, respektive její vývoj a ten zajistí i nový HTC Vive Cosmos.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře