www.svethardware.cz
>
>
>
>

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny

Steam se brzy dočká přepracované herní knihovny
, , aktualita
Už delší dobu víme, že Valve se chystá přepracovat uživatelské rozhraní svého Steamu, což nemusí proběhnout všechno naráz. Opravdu brzy bychom se přitom měli dočkat nového rozhraní pro naše herní knihovny. 
K oblíbeným
reklama
Dnešní podoba knihovny opravdu není nejmodernější. Máme tu především seznam her v levé části, který zůstane i v nové podobě, ale nově tu bude u každé hry malá ikonka pro lepší orientaci. Hlavní změna se ale odehraje ve zbytku obrazovky, kde se vždy ukazovaly už stránky věnované jednotlivým vlastněným titulům.
 
 
V dnešní podobě tam máme přehled o nainstalovaných DLC, celkově odehraném čase, achievementech a pak také řadu odkazů na diskusi o hře, podporu, možnost napsat recenzi či se podívat na stránky hry přímo v obchodu.
 

Nová podoba knihovny bude zobrazovat i výchozí seznam her, v němž budou mít přednost nedávno zakoupené tituly a pak si budeme v něm moci filtrovat zbylé hry dle toho, zda jsou či nejsou nainstalované a pak si je i řadit dle různých kritérií.

Půjde tak především o organizaci herní knihovny, která bude v hlavním přehledu zvýrazňovat i takové tituly, které se nedávno dočkaly aktualizace, takže pro vývojáře to bude i další možnost, jak upozornit na novinky. Dosud nám Steam přitom aktualizoval hry na pozadí a když se uživatel o to nezajímá a neotevře si okno s probíhajícími či právě dokončenými aktualizacemi, může mu leccos uniknout.
 
Nová podoba bude k dispozici během několika týdnů, ovšem zatím v podobě otevřené bety. Více nových materiálu najdete na Steamdb


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem John Carmack omezí Oculus, chce vyvíjet AI srovnatelnou s člověkem
John Carmack, muž, který stojí za legendárními hrami Doom a Quake, se v posledních letech soustředil na vývoj virtuální reality pro Oculus. Toho chce ale nechat, hodlá totiž vyvinout obecnou AI se schopnostmi učení srovnatelnou s člověkem.
15.11.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany Age of Empires IV: Mongolové útočí na Angličany
Microsoft ohlásil vývoj titulu Age of Empires IV už před více než dvěma roky, ale dosud toho bylo k vidění jen velice málo. Nyní se ale můžeme mrknout na video, které ukazuje především to, jak bude vypadat prostředí této hry. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej AMD představuje procesor Ryzen 5 3500, ale ne pro volný prodej
Recenzemi nového procesoru Ryzen 9 3950X je zastíněna zpráva o tom, že AMD vypustilo do světa model Ryzen 5 3500, o který by ale jistě mělo zájem daleko více zákazníků. Samostatně si jej ale nekoupíme. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek6 komentářů
Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku Curiosity na Marsu detekoval nevysvětlené nárůsty koncentrace kyslíku
Už dlouho se mluví o metanu na Marsu jako o plynu, který by mohl být tvořen životem, ale stejně tak dobře i geologickými procesy. Nyní jde ale o měnící se koncentraci kyslíku, která zaměstnává hlavy v NASA. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek
Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další Xboxové novinky: xCloud, Halo: Reach, Wasteland 3 a další
Microsoft na události X019 představil řadu novinek, na něž se nyní podíváme. Jsou tu hry od Obsidian a Rare, novinky pro Project xCloud, Halo: Reach, multiplayerové hry od Obsidian i Ninja Theory a také Wasteland 3. 
15.11.2019, aktualita, Jan Vítek