www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

SteelSeries přináší novinky ve spolupráci s eSports týmem Evil Geniuses

SteelSeries přináší novinky ve spolupráci s eSports týmem Evil Geniuses
, , aktualita
Výrobce herních periferií SteelSeries spojil své síly s jedním z nejznámějších profesionálních herních týmů Evil Geniuses. Výsledkem je nová řada produktů, která zahrnuje myš, mechanickou klávesnici, sluchátka nebo podložku.
K oblíbeným
reklama
Není nic zvláštního, že výrobci herních periferií aktivně spolupracují s profesionálními hráči. Americká společnost SteelSerie spojila své síly s eSports týmem Evil Geniuses, který posbíral na turnajích více finančních odměn než jakákoliv konkurence. Už několik let hráči testují produkty od SteelSeries a nyní výrobce představil dokonce vlastní řadu herních periferií s logem Evil Geniuses.

SteelSeries Rival 300 edice Evil Geniuses je postavena na základech oblíbené herní myši Rival 300. Vyznačuje se ergonomickým tvarem přizpůsobeným pro praváky, matným tělem v tmavě modré barvě a hmotností 130 g. Ve výbavě nalezneme spínače s životností 30 milionů kliknutí, optický senzor Pixart PMW3310, šest programovatelných tlačítek a přizpůsobitelné RGB podsvícení. Na trhu se objeví s cenovkou 80 eur, v přepočtu něco málo přes 2 100 Kč.

Mechanická klávesnice SteelSeries Apex M500 edice Evil Geniuses se rovněž chlubí tmavě modrým barevným provedením, které je doplněno o bílé LED podsvícení s volbou několika efektů a čtyř úrovní jasu. Podle výrobce je klávesnice zhotovena z kvalitního pevného plastu a kovového vyztužení, takže vydrží i hrubší zacházení. Využity jsou spínače Cherry MX Red, které se vyznačují aktivační dráhou 2 mm a celkovou hloubku stisku 4 mm, ke stisknutí je potřeba aktivační síla 45 g. Životnost je odhadována až na 50 milionů úhozů. Samozřejmostí je anti-ghosting, a to s podporou až 107 stisknutých kláves naráz. Klávesnice bude stát 120 eur, tedy asi 3 200 Kč.

Dalším novým produktem je podložka pod myš SteelSeries QcK+ edice Evil Geniuses, která nabízí dostatečné rozměry (450 x 400 mm) a ideální tloušťku 4 mm. Zatímco horní část je vybavena povrchem s minimálním třením a obrovským logem Evil Geniuses, zespodu je opatřena protiskluzovou gumou. V prodeji bude za 20 eur, v přepočtu přibližně 530 Kč. Vlastníci sluchátek SteelSeries Arctis 3 a Arctis 5 si mohou svá sluchátka personalizovat pomocí tzv. headbandu (krytu hlavového mostu) s motivem Evil Geniuses. Zaplatí za něj 15 eur, to znamená rovných 400 Kč.

Zdroj: Tisková zpráva SteelSeries
reklama
Nejnovější články
Záhadná kometa konečně ukázala své koma Záhadná kometa konečně ukázala své koma
Nedávno zaujal astronomy záhadný objekt blížící se směrem do středu Sluneční soustavy, i když s úctyhodným odstupem, který byl později vyhodnocen jako velká kometa, a to možná taková, která tu ještě nikdy nebyla. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu PlasticArm: 32bitový procesor na kusu plastu
Společnost Arm ukázala procesor PlasticArm, který byl vyvinut v úzké spolupráci s PragmatIC, jež byla navázána už někdy před osmi lety. Máme tu tak fyzicky flexibilní 32bitové CPU Arm, které se může hodit pro celou řadu věcí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU Radeon RX 6700 XT byl zprovozněn na desce s RISC-V CPU
Společnost SiFive dala minulý rok vývojářům k dispozici desky HiFive Unmatchd RISC-V s procesorem či SoC U7. Právě na jedné z nich byl nyní zprovozněn Radeon RX 6700 XT pod systémem Linux. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky Seagate plánuje vyslat na trh spotřebitelské 20TB pevné disky
Seagate právě pracuje na nových pevných discích s vysokou kapacitou 20 TB, které budou určeny pro běžné spotřebitele a ne servery, NAS a podobně. Kdy přijdou a jaké technologie nám vůbec nabídnou?
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery Finanční výsledky Intelu: růst PC divize vyrovnal pokles mezi servery
Intel přinesl přehled o svých finančních výsledcích za druhý letošní kvartál, v němž dokázal utržit téměř stejnou sumu jako před rokem, ovšem pod touto pokličkou se dějí mnohem větší změny, než by se mohlo zdát. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře