www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent nabídne levný USB 3.0 flash disk

Super Talent nabídne levný USB 3.0 flash disk
, , aktualita
Společnost Super Talent hodlá svým novým USB flash diskem zaujmout zákazníky, kterým více záleží na ceně, ale chtěli by vlastnit model s moderním rozhraním USB 3.0. Nabídne jim Express Duo, který přijde s cenami 14 USD za 8 GB verzi a 29...
K oblíbeným
reklama
Společnost Super Talent hodlá svým novým USB flash diskem zaujmout zákazníky, kterým více záleží na ceně, ale chtěli by vlastnit model s moderním rozhraním USB 3.0. Nabídne jim Express Duo, který přijde s cenami 14 USD za 8 GB verzi a 29 USD za 16GB verzi.Jeho přenosové rychlosti dosáhnou v ideálním případě (tedy při sekvenčním čtení) 67 MB/s, ovšem rychlost zápisu je pouze kolem 23 MB/s, což odpovídá rychlejším flash diskům pro USB 2.0.

Express Duo má přijít na trh ještě tento měsíc.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky? Říjnová aktualizace Windows 10 verze 20H2 se blíží. Jaké přinese novinky?
Microsoft brzy vydá další významnější aktualizaci pro Windows 10. „October 2020 Update“ bude dostupný volitelně a mnoho nových funkcí od něj nečekejte. Přesto nezůstane zcela beze změn.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má? Microsoft zváží nákup ještě dalších herních studií, jaká už má?
Microsoft před několika dny překvapil více než sedmimiliardovou akvizicí firmy ZeniMax, s níž pod jeho křídla poputuje také Bethesda, id Software a další studia. Těch už tak Microsoft má celkem 23 a tím svůj apetit asi ještě neukonejšil. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení Zdrojový kód Windows XP údajně unikl na web, čeká se na potvrzení
Začaly se množit zprávy, že zdrojový kód operačního systému Microsoft Windows XP unikl prostřednictvím fór 4chan a nyní už je dávno rozšířen po všech koutech Internetu a dá se stáhnout prostřednictvím torrentů i jinde. Je to ale opravdu ono?
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře