www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent ohlásil cenově dostupná SSD

Super Talent ohlásil cenově dostupná SSD
, , aktualita
Rychlejší nástup „nerotujících“ disků brzdí především vysoká cena, která odrazuje většinu uživatelů ke koupi. Známý výrobce SSD disků má plánu dodat na trh několik nových modelů, kde se zaměřil zejména na koncovou cenu. (vzhled nových SSD...
K oblíbeným
reklama
Rychlejší nástup „nerotujících“ disků brzdí především vysoká cena, která odrazuje většinu uživatelů ke koupi. Známý výrobce SSD disků má plánu dodat na trh několik nových modelů, kde se zaměřil zejména na koncovou cenu.


(vzhled nových SSD zatím nebyl zveřejněn)

Zatím byly oznámeny čtyři 2,5“ modely, které jsou vybaveny MLC paměťovými čipy. Pro komunikaci se základní deskou je použito starší rozhraní SATA 3.0 Gbps. Hodnota MTBF je podobná jako u konkurenčních výrobců, tedy 1 milion hodin.

Kapacity a rychlosti jednotlivých modelů shrnul výrobce v tiskové zprávě do přehledné tabulky.Uvedené parametry nepatří k nejlepším, zejména kapacity prvních dvou modelů jsou dost malé, avšak i tak by si mohly nové disky najít své místo zejména v menších noteboocích. Ceny by se měly pohybovat ve velmi příznivém rozmezí 1200 Kč ($65) - 3300 Kč ($175). Dostupnost v internetových obchodech je prý otázkou několika dní.

Zdroj: Super Talent
reklama
Nejnovější články
Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR Dell uvádí malou pracovní stanici Precision 3240 Compact pro AI a VR
Nová pracovní stanice Dell Precision 3240 Compact je určena pro širokou škálu zákazníků od domácích kanceláří až po výzkumné laboratoře. Využívá 10. generaci procesorů Intel Core nebo Xeon.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem Blackstone chce vyrábět solid-state akumulátory 3D tiskem
Blackstone je další ze společností a týmů vědců, kde se zkouší využití 3D tisku při výrobě akumulátorů. V tomto případě by mělo jít o solid-state akumulátory, tedy ty s pevným elektrolytem, které zajišťují větší bezpečnost.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi Proti Applu se spojilo 13 firem. Kvůli podmínkám v obchodu s aplikacemi
Společnost Epic Games pokračuje ve své bitvě proti obchodu s mobilními aplikacemi pro iOS. Zformovala koalici spolu s dalšími firmami včetně Spotify. Kromě vysokých poplatků vyjmenovali i deset dalších problémů.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik20 komentářů
AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP AMD představuje Athlony a Ryzeny pro Chromebooky s 15W TDP
Společnost AMD významně rozšířila nabídku svých mobilních procesorů o nové Athlony a Ryzeny. Ty jsou určeny především do levných notebooků Chromebok a staví na starších architekturách Zen a Zen+.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED Corsair CX-F RGB: zdroje se zkosenými hranami a poprvé i s RGB LED
Pokud máte pocit, že vám ve skříní barevně nesvítí a nebliká dost komponent, můžete si zvolit jeden z nových zdrojů firmy Corsair. Ta představila své první modely s aRGB podsvícením, jež končí na 750 W. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře