www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent ohlásil cenově dostupná SSD

Super Talent ohlásil cenově dostupná SSD
, , aktualita
Rychlejší nástup „nerotujících“ disků brzdí především vysoká cena, která odrazuje většinu uživatelů ke koupi. Známý výrobce SSD disků má plánu dodat na trh několik nových modelů, kde se zaměřil zejména na koncovou cenu. (vzhled nových SSD...
K oblíbeným
reklama
Rychlejší nástup „nerotujících“ disků brzdí především vysoká cena, která odrazuje většinu uživatelů ke koupi. Známý výrobce SSD disků má plánu dodat na trh několik nových modelů, kde se zaměřil zejména na koncovou cenu.


(vzhled nových SSD zatím nebyl zveřejněn)

Zatím byly oznámeny čtyři 2,5“ modely, které jsou vybaveny MLC paměťovými čipy. Pro komunikaci se základní deskou je použito starší rozhraní SATA 3.0 Gbps. Hodnota MTBF je podobná jako u konkurenčních výrobců, tedy 1 milion hodin.

Kapacity a rychlosti jednotlivých modelů shrnul výrobce v tiskové zprávě do přehledné tabulky.Uvedené parametry nepatří k nejlepším, zejména kapacity prvních dvou modelů jsou dost malé, avšak i tak by si mohly nové disky najít své místo zejména v menších noteboocích. Ceny by se měly pohybovat ve velmi příznivém rozmezí 1200 Kč ($65) - 3300 Kč ($175). Dostupnost v internetových obchodech je prý otázkou několika dní.

Zdroj: Super Talent
reklama
Nejnovější články
Intel odmítá informace analytiků o dalším zpoždění 10nm CPU Intel odmítá informace analytiků o dalším zpoždění 10nm CPU
Známý server SemiAccurate přišel se zprávou, že Intel měl výrazně posunout nástup produktů v rámci své serverové roadmap, což později podpořil analytik z Wells Fargo. Mělo by přitom jít o serverové Ice Lake. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Senior Fellow Intelu předpovídá Mooreovu zákonu světlou budoucnost Senior Fellow Intelu předpovídá Mooreovu zákonu světlou budoucnost
Intel rozjel novou informační kampaň, v níž se nám snaží ukázat, že se chystá řádně rozjet vývoj nových výrobních procesů, který by měl za deset let vyústit v nástup 1,4nm technologie. Nyní o tom promluvil i Robert Chau. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft ohlásil na příští rok konzole Xbox Series X Microsoft ohlásil na příští rok konzole Xbox Series X
Microsoft možná vycítil, že se v poslední době mluví více o příštích konzolích PlayStation 5, zatímco on ty své stále schovával pod označením projektu Scarlett. Nyní už to neplatí, máme tu Xbox Series X. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Zaměstnanec Facebooku za úplatek opětovně aktivoval zakázané reklamy Zaměstnanec Facebooku za úplatek opětovně aktivoval zakázané reklamy
Sociální síť Facebook měla další menší problém. Postaral se o to jeden její zaměstnanec, který za tisícovky dolarů opětovně aktivoval reklamy, které neměly být na této sociální síti publikovány.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
AMD RX 5500 XT jsou na trhu, jak si vedou v testech? AMD RX 5500 XT jsou na trhu, jak si vedou v testech?
Společnost AMD včera odpoledne dle očekávání vyslala na trh nové Radeony RX 5500 XT se 4 a 8 GB paměti. Do té doby udávané specifikace nelhaly, a tak jsme dostali přesně to, co jsme očekávali, a to za 169 a 199 dolarů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek