www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2
, , aktualita
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s...
K oblíbeným
reklama
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s a zápisu 180 MB/s. Tomu by ale koneckonců měla odpovídat také jejich cena. O té se sice ve zprávě nedočteme, ale Heureka již má v databázi první obchod, který je nabízí, ale bohužel jeho ceny nejsou vzhledem k výkonu těchto SSD příliš výhodné.

UltraDrive MX2 podporují techniky garbage collection a příkaz TRIM, aby se udržely v dobré kondici a pomůže také ECC, Wear Leveling a Bad Block Management. Jde jinak o klasické 2,5" modely s paměťmi NAND Flash MLC, rozhraním SATA 3 Gbps a kapacitami 60, 120, 240 a 480 GB (FTM06M225H, FTM12M225H, FTM24M225H a FTM48M225H).

Další informace hovoří také o tom, že do stejné řady patří také tři modely s buňkami SLC, a to FTD06M225H, FTD12M225H a FTD24M225H (60, 120 a 240 GB). Ty mají všechny nabídnout maximální rychlost zápisu, čili 180 MB/s, ale jinak se jejich specifikace od verzí s buňkami MLC neliší.

Zdroj: TZ Super Talent
reklama
Nejnovější články
NVIDIA odpovídá na kritiku ohledně nástupu karet RTX 3080 NVIDIA odpovídá na kritiku ohledně nástupu karet RTX 3080
Lze říci, že NVIDIA prvotní nástup karet RTX 3080 a s nimi i celé nové generace Ampere nezvládla. Dal se jednoznačně očekávat obrovský zájem zákazníků, který také přišel, ovšem NVIDIA na něj nebyla připravena. Co k tomu řekne sama?
Dnes, aktualita, Jan Vítek9 komentářů
Komety také mohou mít polární záři, ovšem neviditelnou Komety také mohou mít polární záři, ovšem neviditelnou
Podívanou, kterou jsme si dříve spojovali jen s planetami a případně měsíci velkých planet, mohou nabídnout i komety. Konkrétně alespoň jedna, a to Comet 67P/Churyumov-Gerasimenko. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent Americká vláda se zaměřila na Epic i Riot Games kvůli vazbám na Tencent
Dobře víme především o společnosti Epic Games, že má důležité vazby na čínskou společnost Tencent. To platí i pro Riot Games a americká vláda se nyní kvůli tomu na obě společnosti zaměřila. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD ViewSonic Elite XG270Q: hraní na 27" se 165 Hz a Quad HD
ViewSonic si připravil nový monitor, který bude vyhovovat zákazníkům neprahnoucím po Ultra HD, ale už ani Full HD. Quad HD je tak střední cesta šetrná i pro naše peněženky. ViewSonic XG270Q je také cenově výhodnější alternativa pro model XG270QG.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software Microsoft kupuje společnost ZeniMax a s ní i Bethesdu či id Software
Microsoft získal nový cenný skalp z řad herních společností. Do xboxového světa se bude nově řadit ZeniMax Media, mateřská společnost studia Bethesda Softworks. Microsoft tak získá i práva na mnohé známé herní řady. 
Včera, aktualita, Jan Vítek8 komentářů