www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2
, , aktualita
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s...
K oblíbeným
reklama
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s a zápisu 180 MB/s. Tomu by ale koneckonců měla odpovídat také jejich cena. O té se sice ve zprávě nedočteme, ale Heureka již má v databázi první obchod, který je nabízí, ale bohužel jeho ceny nejsou vzhledem k výkonu těchto SSD příliš výhodné.

UltraDrive MX2 podporují techniky garbage collection a příkaz TRIM, aby se udržely v dobré kondici a pomůže také ECC, Wear Leveling a Bad Block Management. Jde jinak o klasické 2,5" modely s paměťmi NAND Flash MLC, rozhraním SATA 3 Gbps a kapacitami 60, 120, 240 a 480 GB (FTM06M225H, FTM12M225H, FTM24M225H a FTM48M225H).

Další informace hovoří také o tom, že do stejné řady patří také tři modely s buňkami SLC, a to FTD06M225H, FTD12M225H a FTD24M225H (60, 120 a 240 GB). Ty mají všechny nabídnout maximální rychlost zápisu, čili 180 MB/s, ale jinak se jejich specifikace od verzí s buňkami MLC neliší.

Zdroj: TZ Super Talent
reklama
Nejnovější články
Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den Kontroverzní TikTok se dohodl s rodiči, žaloba skončila za pouhý den
Sociální síť TikTok, to je jeden problém za druhým. Jde zejména o získávání osobních údajů od dětí. Skupina rodičů tak na síť podala žalobu, která ale neměla dlouhého trvání. Za pouhý jeden den došlo k dohodě.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře Microsoft 365 Life, předplatné W10 i Office pro běžné spotřebitele už na jaře
Microsoft nabízí už několik balíčků Microsoft 365, které kombinují operačním systém Windows 10, kancelářský balík Office a další funkce v jednom předplatném. Nově má být i pro běžné spotřebitele.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii" Nové snímky: největší černá díra i "galaxie v galaxii"
Astronomům se povedlo díky sledování hvězd v cizí galaxii určit hmotnost tamní černé díry, která se ukázala jako dosud největší, jakou se podařilo najít. Hubble se vedle toho podíval na známý Hoagův objekt.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech G11 Iris Plus: 10nm grafika v herních testech
Server Techspot si vyzkoušel mobilní grafiku v procesoru Core i7-1065G7 generace Ice Lake. Jedná se o třídu G11 Iris Plus, která představuje to nejlepší, co Intel mezi iGPU dosud vyrobil. Jak se ukáže ve hrách?
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků Cestování Uberem o život? Za minulý rok 9 vražd a 3045 sexuálních útoků
Služba Uber zveřejnila svou bezpečnostní zprávu za uplynulé dva roky. Bohužel nebylo vše bez problémů a jen v USA se objevily tisíce případů sexuálních útoků, desítky úmrtí při nehodách a několik vražd.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala