www.svethardware.cz
>
>
>
>

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2

Super Talent ohlásil SSD UltraDrive MX2
, , aktualita
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s...
K oblíbeným
reklama
Společnost Super Talent ohlásila dostupnost svých nejnovějších modelů SSD, která dostala označení UltraDrive MX2. Nejedná se o ty nejvýkonnější modely dneška, neboť v jejich specifikacích se dočteme o maximálních rychlostech čtení 240 MB/s a zápisu 180 MB/s. Tomu by ale koneckonců měla odpovídat také jejich cena. O té se sice ve zprávě nedočteme, ale Heureka již má v databázi první obchod, který je nabízí, ale bohužel jeho ceny nejsou vzhledem k výkonu těchto SSD příliš výhodné.

UltraDrive MX2 podporují techniky garbage collection a příkaz TRIM, aby se udržely v dobré kondici a pomůže také ECC, Wear Leveling a Bad Block Management. Jde jinak o klasické 2,5" modely s paměťmi NAND Flash MLC, rozhraním SATA 3 Gbps a kapacitami 60, 120, 240 a 480 GB (FTM06M225H, FTM12M225H, FTM24M225H a FTM48M225H).

Další informace hovoří také o tom, že do stejné řady patří také tři modely s buňkami SLC, a to FTD06M225H, FTD12M225H a FTD24M225H (60, 120 a 240 GB). Ty mají všechny nabídnout maximální rychlost zápisu, čili 180 MB/s, ale jinak se jejich specifikace od verzí s buňkami MLC neliší.

Zdroj: TZ Super Talent
reklama
Nejnovější články
Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři Prezident Blizzardu sestoupil, firma řeší sexuální skandály a odchází sponzoři
V poslední době bylo vedení společnosti Activision Blizzard kritizováno za to, jak přehlíží a někdy dokonce aktivně kryje či podporuje případy sexuálního obtěžování na pracovišti. Firmu začali už i opouštět sponzoři.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD Mindfactory: prodeje CPU na volném trhu šly dolů, stále bezpečně vede AMD
Po delší době se podíváme na vývoj prodejů velkého německého obchodu Mindfactory, který tvoří podrobné statistiky. Ukazuje se tu pár zajímavých údajů o tom, jak se změnil DIY trh během prvního pololetí. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX Dokument Countdown od Netflixu bude sledovat cestu 4 lidí na orbitu se SpaceX
Nejen Blue Origin a Virgin Galactic poletí s civilisty do Vesmíru. Podobný projekt chystá i SpaceX, jeho cílem je ale kroužení na orbitě po několik dní. Výsledkem však bude 5dílný dokument Countdown: Inspiration4 Mission To Space.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Navi 3X v obrazech, jak mohou vypadat chystaná GPU pro Radeony? Navi 3X v obrazech, jak mohou vypadat chystaná GPU pro Radeony?
Na webu se už živě diskutuje o tom, jak budou vypadat chystané čipy Navi 3X pro příští grafické karty Radeon. Mluvit tak budeme o Navi 31, Navi 32 a Navi 33, jejichž diagramy dal dohromady Olrak z dostupných fám. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Návrat 3Dfx pod investiční společností Jansen Products? Legrace pokračuje Návrat 3Dfx pod investiční společností Jansen Products? Legrace pokračuje
Nedávno byl na Twitteru zřízen účet zvaný 3dfx Interactive, kde se poté objevily informace o velkém návratu této společnosti na scénu. Bylo však prakticky vyloučeno, aby ta navázala na svou práci starou už více než 20 let. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek