Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Svět hardware a velikost písma

22.9.2003, Štěpán Mrázek, článek
Svět hardware a velikost písma
Velikost písma je jedním z nejčastěji připomínkovaných rysů nového designu Světa hardware. Dnes vám přinášíme možnost uživatelské změny velikosti písma.
Velikost písma je jedním z nejčastěji připomínkovaných rysů nového designu Světa hardware. Dnes vám přinášíme možnost uživatelské změny velikosti písma. Tato funkce je určena všem registrovaným čtenářům. Rád bych také zdůraznil nutnost přihlášení, bez kterého není možné využít jinou než výchozí velikost písma.

V okamžiku, kdy jsem přihlášený, stačí pouze kliknout na odkaz "Velikost písma", který naleznete v sekci nepřehlédněte (levý sloupec pod hlavním menu). Více vám napoví obrázek:


Obr. 1 - Odkaz "Velikost písma"

Po kliknutí se dostanete do svého registračního profilu, kde stačí zvolit jaké si přejete písmo. V současnosti jsou dostupné dvě možnosti, tedy "malými písmeny" a "velkými písmeny". Více opět napoví obrázek:


Obr. 2 - Volba velikosti písma

Pozn.: Pro správnou funkčnost je ještě nezbytné potvrdit volbu tlačítkem odeslat.

Ve výsledku pak uvidíte na Světu hardware nadpisy a rešerše článků a samozřejmě také jejich texty ve zvolené velikosti. Pro ilustraci zde přidávám dva screenshoty pořízené s oběma velikostmi:


Obr. 3 - Svět hardware s malým písmem



Obr. 4 - Svět hardware s velkým písmem

Věřím, že tuto funkci uvítají všichni čtenáři, kteří nemají rádi příliš malé písmo. Pokud budete mít otázky či nějaké připomínky, neváhejte je napsat do diskusního fóra.

Štěpán Mrázek
Svět hardware