Dokud si to neošahám, něuvěřím. Ten ORA Cherry Cat s levnější baterkou jsem teď chvilku googlil, ale že by to (před rokem představené) auto někdo popisoval, viděl, svezl se v něm, tak to jsem nenašel.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(1) nízká(0)
TO nejsou jen baterky. "západ" usnul na vavřínech v domění, že číňané budou navždy montovat za hrstku rýže na den. A bum, oni ne. Už kolik let ve výzkumu vedou, zatímco "my" jen přicmrndujeme.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(3) nízká(0)
Vývoj probíhá všude. Ale v Číně víc kašlou na bezpečnost a tak jsou pak někdy rychlejší. Stačí ošidit a zkrátit některé testy.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(0) nízká(3)
V Číne sú zviknuty makať 12h denne a 6 dní v týždni . Tam je úplne iná pracovná morálka. Na projektoch maká oveľa viacej ľudí. Pri našej birokracii a pracovnej morálke nie sme pre nich konkurencia. Preto USA pripravuje vojnu Taiwan Čína aby ich pribrzdili ako Rusko EU
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(2) nízká(4)
vdaka bohu za USA, keby nebolo USA, tak vo svete je dva krat viac vojen.
USA funguje v (svetovej a politickej) psychologii ako policajt.. t.j. mozno dakedy prekroci pravomoci, a nie vsetko podla moralnych pravidiel.. ale posobi na ostatnych odstrasujco... resp. preventivne.
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(5) nízká(0)
V Číně nekecají, ale makají. A do výzkumu už roky rvou neskutečné peníze. A už neplatí ani to, že zkoupají pouze aplikovované věci, pro okamžitý užitek. Provozují už i dost pozoruhodný základní výzkum. (Jasně, NIKDO není altruista, samozřejmě, že čekají, že se jim to dříve či později v nějaké aplikaci vrátí)
OdpovědětKvalita příspěvku: dobrá(4) nízká(0)