reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Symantec u nás uvedl Norton 360 ve verzi 3.0

, , aktualita
Symantec u nás uvedl Norton 360 ve verzi 3.0
Společnost Symantec u nás představila své nejnovější řešení počítačové bezpečnosti - Norton 360 ve verzi 3.0. Nový Norton má za úkol chránit počítač a uživatele od všech možných hrozeb a nová verze se chlubí ještě vyšší bezpečností a výkonnostním...
Symantec u nás uvedl Norton 360 ve verzi 3.0
Společnost Symantec u nás představila své nejnovější řešení počítačové bezpečnosti - Norton 360 ve verzi 3.0. Nový Norton má za úkol chránit počítač a uživatele od všech možných hrozeb a nová verze se chlubí ještě vyšší bezpečností a výkonnostním vylepšením. To Symantec demonstuje tím, že hovoří o pouhé minutě potřebné k instalaci, potřebou jen 10 MB operační paměti a také zmiňuje službu Diagnostic Report měřící dopad každé spuštěné aplikace na výkon počítače.Dále Norton 360 rozšiřuje svou online ochranu kompletní verzi služby Norton Safe Web. Ta je zde pro hodnocení bezpečnosti webových stránek a umí uživatele informovat o hrozbách ještě před tím, než danou stránku otevře. K tomu slouží servery firmy Symantec, které stále analyzují bezpečnost webových stránek pomocí tzv. Intelligent Aging Algorithm a také využívají poznatky získané dvacetimilionovou komunitou Norton Community Watch.

Novinkou v nové verzi je také zálohování Norton Backup Drive nabízející GUI podobné Průzkumníku systému Windows. Zálohovat je možné na různá zařízení jako USB disky, iPod, CD/DVD/Blu-ray, nebo online úložiště, takže různých možností je zde dostatek.

K zakoupení bude nový Norton u nás od začátku dubna za doporučenou cenu s roční podporou 1859 Kč. K tomu dostaneme základní 2 GB dat na online úložišti, ale je samozřejmě možné si přikoupit více prostoru. A pak je tu také Norton 360 Small Business Edition 5 User Pack – doporučená koncová cena 3444 Kč (včetně 10 GB na zabezpečeném online úložišti).

Zdroj: TZ Symantec
reklama
reklama
reklama