10.1.2019, Jan Vítek, aktualita

Server Motherboard si otestoval, kterak se může pouze se znalostí mobilního čísla dostat k informacím, kde se nachází telefon s ním spojený, přičemž tyto informace pocházejí přímo od velkých amerických poskytovatelů. 

reklama
Informace | od: hellboy10  10.1.201915:55
To je řečí že Nás může Huawei ohrozit na bezpečnosti co dělají jiné soft. firmy o tom se nepíše. A co OS Windows, Google a jim podobní vědí o nás vše ­(otisk prstu,analýzu hlasu, foto dotyčné osoby ­"otevíraní obličejem­" atd.­) a ještě bych chtěl vidět to co si většina ukladá do CLOUDU to je taky super věc co vymysleli s požehnáním vlád.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(1)  nízká(0)
Re: Informace | od: DarkRichelieu  10.1.201916:40
Kdyby to dělali v Rusku, tak to by byla smršť dehonestujích ­"zpráv­" v TV jak zlý režim mele z posledního když sleduje své občany naoko přes firmy. Když je to ale jinde je to vlastně pro blaho společnosti a ochraně demokracie a pro prachy :D Chtěl jsem do toho zatáhnout i Čínu, ale tam jsou v tom sledování už daleko v předu :D Takže stále máme co dohánět. Ale až si Elon Musk dotáhne těch 7000 satelitů na nízkou orbitu pro 5G globální internet, budeme sledovaní úplně všichni, všude a nepřetržitě. HUAWEI z toho kšeftu už zdá se odřízli, takže si bude muset Čína postavit vlastní globální síť.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Re: Informace | od: wrah666  11.1.201913:23
Myslíte, že my to nemáme? desetitisíce kamer, sledování telefonů, mýtné brány na dálnicích atd. Jen se o tom nemluví, protože jsme správně demokratičtí.
OdpovědětKvalita příspěvku:  dobrá(0)  nízká(0)
Zajímá Vás tato diskuze? Začněte ji sledovat a když přibude nový komentář, pošleme Vám e-mail.
reklama
 
Nový komentář k článku
Pro přidání komentáře se přihlaste vpravo nahoře. Pokud nemáte profil, zaregistrujte se.