www.svethardware.cz
>
>
>
>
>

Tablety Lenovo IdeaPad K1 a ThinkPad Tablet v prodeji

Tablety Lenovo IdeaPad K1 a ThinkPad Tablet v prodeji
, , aktualita
Lenovo včera oficiálně uvedlo dva očekávané 10,1palcové tablety IdeaPad K1 a ThinkPad Tablet. Jejich prodej bude celosvětově zahájen pravděpodobně dnes. IdeaPad K1 je zaměřen spíše na koncové uživatele, zatímco ThinkPad Tablet je určen především...
K oblíbeným
reklama
Lenovo včera oficiálně uvedlo dva očekávané 10,1palcové tablety IdeaPad K1 a ThinkPad Tablet. Jejich prodej bude celosvětově zahájen pravděpodobně dnes. IdeaPad K1 je zaměřen spíše na koncové uživatele, zatímco ThinkPad Tablet je určen především do podniků.Oba používají Android ve verzi 3.1 s označením Honeycomb, dotykový displej s rozlišením 1280 x 800 pixelů, čip NVIDIA Tegra 2, 1 GB LPDDR2 paměti a 16/32 GB úložného prostoru. Je zde i čip Wi-Fi 802.11b/g/n, Bluetooth 2.1, porty USB a HDMI. Baterie by měla poskytovat 8hodinovou až 10hodinovou výdrž. ThinkPad Tablet navíc obsahuje další výbavu zajišťující vylepšené zabezpečení a správu.

Ceny jsou v tuto chvíli neznámé.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11 NUC s Ryzeny se konečně ukazují: čtyři jádra a Vega 11
O NUC v podání firmy AMD bychom asi správně neměli mluvit, neboť to je formát vymyšlený Intelem pro jeho vlastní minipočítače. Nicméně označení NUC už se vžilo pro malé desktopy určité velikosti a ty nyní konečně dorazí s Ryzeny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows IBM: naši zaměstnanci s Apple Mac podávají lepší výkony než ti s Windows
Společnost IBM zveřejnila závěry svého interního experimentu, který zkoumal výkon zaměstnanců vybavených počítači Mac s příslušným operačním systémem a klasickými PC se systémem Windows. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2 Rockstar reaguje na stížnosti a slibuje vylepšit výkon a stabilitu RDR2
Rockstar Games tentokrát nepředvedli bezproblémové vypuštění přeportovaného titulu z konzolí na PC. K tomu má nová hra Red Dead Redemption 2 pro osobní počítače daleko. Slíbena byla ale náprava. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
První 7nm GPU Intelu se jmenuje dle mostu Ponte Vecchio, proč? První 7nm GPU Intelu se jmenuje dle mostu Ponte Vecchio, proč?
Intel zveřejnil kódové označení svého připravovaného 7nm GPU Xe, které je Ponte Vecchio dle jednoho velice starého mostu ve Florencii. Je ovšem zřejmé, že to nebude první ani jedno z prvných GPU Xe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Minulý cíl New Horizons dostal oficiální název: Arrokoth Minulý cíl New Horizons dostal oficiální název: Arrokoth
Jako ze světa fantasy literatury působí nové oficiální jméno pro 2014 MU69, kterému se dříve říkalo také Ultima Thule, anebo i vesmírný sněhulák. Tento objekt se tak jmenuje Arrokoth, takže kde se toto slovo vůbec vzalo?
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář