reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Tapwave Zodiac: herní konzole s velkým množstvím příslušenství

, , článek
Tapwave Zodiac: herní konzole s velkým množstvím příslušenství
Palm OS počítač Zodiac, koncipovaný jako herní přístroj, se v těchto dnech začíná prodávat v obchodních řetězcích Severní Ameriky. Již delší dobu je k dostání na aukci a podle dřívějšího vyjádření výrobce je za určitých podmínek možné zaslání do České republiky.
Tapwave Zodiac: herní konzole s velkým množstvím příslušenství
Palm OS počítač Zodiac, koncipovaný jako herní přístroj, se v těchto dnech začíná prodávat v obchodních řetězcích Severní Ameriky. Již delší dobu je k dostání na aukci eBay a podle dřívějšího vyjádření výrobce je za určitých podmínek možné zaslání do České republiky. Spolu se samotným přístrojem se na trhu objevuje velké množství softwaru a příslušenství, které si dnes krátce představíme.

Již nyní je možné zakoupit Tony Hawk's Pro Skater 4, Legacy a Galactic Realms. V několika příštích týdnech by měl být dostupný DOOM II a Duke Nukem Mobile.

V nabídce originálního příslušenství najdeme jednoduché sportovní pouzdro, kolébku a sadu 3 stylů. Výrobce rovněž certifikoval několik desítek her. Certifikace je u Zodiacu často nutná, protože se jedná o velmi specifické PDA s Palm OS. Z certifikovaných her jmenujme např. Tiger Team: Apache x Hind (souboj vrtulníků), Orbz (akční arkáda) a RPG Acedior. Schvalování probíhá pomalu, a tak mezi čekajícími aplikacemi najdeme samá zvučná jména – Tomb Raider, Neverwinter Nights a Mototrax and Street Hoops.V současnosti prodávané Zodiacy obsahují softwarový balíček verze 1.1. V něm byly opraveny chyby týkající se mj. přehrávání hudby na pozadí, změny doznalo nastavení Bluetooth připojení. Do status baru byly také přidány nové ikony.

Herní konzole Tapwave Zodiac se prodává ve dvou variantách. První stojí 299 USD a je vybavena 32 MB paměti RAM. Druhá modifikace obsahuje 128 MB paměti, je ale o poznání dražší – 399 USD. Operačním systémem je Palm OS 5.2. Kvalitní displej má rozlišení 480 x 320 bodů, k ovládání slouží mimo dalších prvků joystick. Multiplayerové hry lze hrát přes Bluetooth, o dobrý zvuk se stará stereo výstup. Zajímavostí je, že PDA využívá grafický akcelerátor ATI Imageon W4200.

Zdroj: PalmInfocenter
reklama
reklama
reklama