www.svethardware.cz
>
>
>
>

Testování druhé verze Windows Intune začalo

Testování druhé verze Windows Intune začalo
, , aktualita
Společnost Microsoft oznámila, že na konferenci Worldwide Partner Conference (WPC) v Los Angeles představila betaverzi druhé verze cloudové služby Windows Intune. První verze je přitom u nás k dispozici od března a její nástupkyně umožní...
K oblíbeným
reklama
Společnost Microsoft oznámila, že na konferenci Worldwide Partner Conference (WPC) v Los Angeles představila betaverzi druhé verze cloudové služby Windows Intune. První verze je přitom u nás k dispozici od března a její nástupkyně umožní distribuci softwaru na dálku a také nové funkce pro vzdálenou kontrolu, nastavení práv či inventarizaci softwaru.Aktualizovat software tak budeme moci i na dálku přes Internet a pak půjde s využitím pravého tlačítka myši provádět v administrátorském prostředí nové úlohy, jako například spustit na vzdáleném počítači bezpečnostní kontrolu, aktualizovat jeho virovou databázi nebo provést restart. A samozřejmě tu budou různé úrovně oprávnění pro přidělení uživatelům a správcům.

Další změny se udály ve správě licencí, kde můžeme řídit ty od Microsoftu, ale i od třetích stran. Rozšířeny byly možnosti pro tvorbu reportů a nastavení upozornění a výstrah. Připomínky zákazníků a partnerů zase posloužily k úpravě uživatelského rozhraní.

Microsoft se také nezapomněl zmínit, že jeho Intune může ušetřit až 702 dolarů ročně na jeden počítač a partnerské firmy mohou zase rozšiřovat svou nabídku o další služby a vydělávat více na prodaných licencích. A i když ušetřené peníze zákazníků a větší výdělky firem nejdou zrovna dohromady, raději se v tom nebudeme šťourat a odkážeme v závěru článku na stránky, kde se můžete zaregistrovat jako betatesteři nové verze Intune.

Zdroj: TZ Microsoft
reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů