reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thalarion

Registrace: 4.10.2020
Komentářů: 5, score 0.6
Účast v Expertiádách: 0
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 28.10.2020 s hodnocením +1:
Střílečka to není, pozor na to, v první řadě je to rpg. Teda pokud nepovažujete třeba Fallout taky za střílečku. :)
Komentář z 19.10.2020 s hodnocením +1:
Přesně tak, zrovna tenhle tejden to na mě vyskočilo, mám Rift, jestli si přeju založit FB účet a upozornění, že od roku 2023 se nebudu moct přihlásit jinak než přes FB. Když si představím, že bych mohl dostat ban a prakticky mít z VRka jen těžítko zato, že někde řeknu že císař pán je vůl a někomu se to nebude líbit, mě jímá hrůza. Naštěstí jsem si hry kupoval většinou na steamu, takže přechod na jinou značku nebude bolet.
Komentář z 19.10.2020 s hodnocením +1:
Máte tam malou chybku, není to TBP ale TGP ­- Total Graphics Power. To se vztahuje jen na samotný graficky čip. Tedy celková spotřeba s pamětma a zbytkem komponent bude o něco větší.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 13.11.2020 s hodnocením -1:
SAM je jen obchodní označení amd pro Resizable BAR. A s podporou ze strany nvidie to není tak jednoduché, protože nemůže zaručit, že to bude fungovat všude. Je k tomu potřeba podpory pro 4G decoding ze strany MB ­- biosu. Což není v consumer segmentu jisté. Jinak v linuxu to není žádná novinka. A jen tak pro zajímavost je to ve specifikacích pcie3 díky amd, které to tam prakticky implementovalo a zaplatilo.
Podle mě je dost pochopitelné, že amd chce zaručovat kompatibilitu jen u svojich nových produktů, podpora stojí čas a peníze. A zároveň to použít jako marketingovej tahák pro prodej nové generace.
Jinak z vyjádření nvidie mám pocit typu:­" My to mohly udělat už kdysi, ale proč když nám stejně zaplatíte jakoukoliv sr***u kterou vám strčíme pod nos."