Thermalright představuje procesorový chladič Archon SB-E 2

Thermalright představuje procesorový chladič Archon SB-E 2
, , aktualita
Známý americký výrobce chladičů Thermalright oficiálně představil procesorový chladič Archon SB-E X2, který má využít tzv. Pressure Vault Bracket System, čili zcela přepracovaný montážní systém VX BTKII. Vedle toho nám SB-E X2 nabídne dva...
K oblíbeným
reklama
Známý americký výrobce chladičů Thermalright oficiálně představil procesorový chladič Archon SB-E X2, který má využít tzv. Pressure Vault Bracket System, čili zcela přepracovaný montážní systém VX BTKII. Vedle toho nám SB-E X2 nabídne dva výkonné ventilátory TY-141 s dvojitými kuličkovými ložisky.

Systém VX BTKII podporuje sockety AMD a Intel a slibuje velmi jednoduchou instalaci ve čtyřech krocích a v díky Central Pressure Knob si uživatel bude moci nastavit přítlak chladiče mezi 40 až 70 librami (18 - 32 kg). Zmíněné ventilátory o velikosti 140 mm slibují průtok vzduchu 73,6 CFM, a to při hlučnosti 21 dBA. Otáčky se pohybují od 900 do 1300 CFM.

Samotný chladič má rozměry 155 x 53 x 170 mm (Š x H x V), takže musíte pamatovat na to, abyste jej využili ve vhodné skříni, neboť je poměrně vysoký. Hmotnost bez ventilátorů je 775 gramů a tvoří ji měděná základna vyleštěná do zrcadlového lesku, osm 6mm heatpipe a velké množství žeber. Jeden ventilátor TY-141 pak váží 175 gramů.

Thermalright Archon SB-E X2 přichází s cenou 100 USD, která je vysoká, ale očekávaná.

Zdroj: TZ Thermalright
reklama
Nejnovější články
Comet Lake-S: nová patice LGA 1200, sady 400 Series, ale kdy budou? Comet Lake-S: nová patice LGA 1200, sady 400 Series, ale kdy budou?
Procesory Comet Lake-S od Intelu, čili desktopové verze nových 14nm mobilních procesorů, očekáváme v příštím roce. Nyní se opět objevují informace o tom, že zapotřebí bude nová patice, a tak samozřejmě i nový čipset. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala6 komentářů
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů