Thermalright představuje procesorový chladič Archon SB-E 2

Thermalright představuje procesorový chladič Archon SB-E 2
, , aktualita
Známý americký výrobce chladičů Thermalright oficiálně představil procesorový chladič Archon SB-E X2, který má využít tzv. Pressure Vault Bracket System, čili zcela přepracovaný montážní systém VX BTKII. Vedle toho nám SB-E X2 nabídne dva...
K oblíbeným
reklama
Známý americký výrobce chladičů Thermalright oficiálně představil procesorový chladič Archon SB-E X2, který má využít tzv. Pressure Vault Bracket System, čili zcela přepracovaný montážní systém VX BTKII. Vedle toho nám SB-E X2 nabídne dva výkonné ventilátory TY-141 s dvojitými kuličkovými ložisky.

Systém VX BTKII podporuje sockety AMD a Intel a slibuje velmi jednoduchou instalaci ve čtyřech krocích a v díky Central Pressure Knob si uživatel bude moci nastavit přítlak chladiče mezi 40 až 70 librami (18 - 32 kg). Zmíněné ventilátory o velikosti 140 mm slibují průtok vzduchu 73,6 CFM, a to při hlučnosti 21 dBA. Otáčky se pohybují od 900 do 1300 CFM.

Samotný chladič má rozměry 155 x 53 x 170 mm (Š x H x V), takže musíte pamatovat na to, abyste jej využili ve vhodné skříni, neboť je poměrně vysoký. Hmotnost bez ventilátorů je 775 gramů a tvoří ji měděná základna vyleštěná do zrcadlového lesku, osm 6mm heatpipe a velké množství žeber. Jeden ventilátor TY-141 pak váží 175 gramů.

Thermalright Archon SB-E X2 přichází s cenou 100 USD, která je vysoká, ale očekávaná.

Zdroj: TZ Thermalright
reklama
Nejnovější články
Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD Alphabet vlastnící Google dosáhl hodnoty 1 bilionu USD
Společnost Alphabet, pod níž spadá i Google, je čtvrtou americkou společností, která dosáhla na hodnotu jednoho bilionu USD. Doplňuje tak předchozí trojici v podobě Applu, Amazonu a společnosti Microsoft.
Včera, aktualita, Milan Šurkala8 komentářů
PigeonBot: dron, který je inspirován holubem PigeonBot: dron, který je inspirován holubem
Výzkumný tým ze Stanfordovy univerzity se zabývá vývojem dronu, který by měl nabídnout lepší manévrovací schopnosti při letu. Při navrhování bezpilotního letounu jim inspirací byla holubí křídla. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery Corsair K95 RGB Platinum XT: mechanika pro hráče i streamery
Corsair si připravil novou verzi své již známé klávesnice K95, a sice model s celkovým označením K95 RGB Platinum XT Mechanical Keyboard. Ten slibuje velice dobrou výbavu, která má vyhovovat i streamerům.
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek
Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh Grafenové baterie Real Graphene pomalu míří na trh
Máme zde další průlom ve světě akumulátorů. Společnost Real Graphene totiž slibuje už velmi brzký příchod grafenových baterií, které se mají rychle nabíjet, být bezpečnější a vydržet mnohem více nabíjecích cyklů.
17.1.2020, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou Mojo Vision připravuje kontaktní čočky s rozšířenou realitou
Už i lehké brýle schopné poskytovat rozšířenou realitu je výkřik techniky, který zatím není připraven pro široký trh a Mojo Vision chce přitom nabídnout něco podobného prostřednictvím kontaktních čoček. 
17.1.2020, aktualita, Jan Vítek