Thermalright uvádí procesorový chladič True Spirit 120M

Thermalright uvádí procesorový chladič True Spirit 120M
, , aktualita
Po procesorovém chladiči True Spirit 120 Rev. A (BW) si americká společnost Thermalright připravila také nový model True Spirit 120M, který prezentuje jako světově nejmenší věžovitý procesorový chladič se 120mm ventilátorem. Stvořila jej...
K oblíbeným
reklama
Po procesorovém chladiči True Spirit 120 Rev. A (BW) si americká společnost Thermalright připravila také nový model True Spirit 120M, který prezentuje jako světově nejmenší věžovitý procesorový chladič se 120mm ventilátorem. Stvořila jej prý proto, že mainstreamové skříně mají s vysokými chladiči problémy, i když v dnešní době se výrobci skříní spíše předhánějí v tom, kolik místa jejich modely pro tyto chladiče nebo grafické karty poskytnou.

Nicméně True Spirit 120M je tu a zalíbit by se měl především majitelům skříní pro desky Micro ATX, kde je výška chladiče omezena na 145 mm. Chladič se skládá z měděné základny, čtyř heatpipe a množství hliníkových žeber, jejichž okraje byly jako obvykle nahnuty tak, aby skrz ně lépe proudil vzduch.

Využít jej budeme moci na socketech Intel LGA 2011/1155/1366/1156/775 a AMD AM2/AM2+/AM3/AM3+/FM1/FM2 a co se týče specifikací, pak celkové rozměry jsou 133 x 52 x 145 mm, hmotnost 570 gramů i s ventilátorem a ten se točí na 1000 - 1500 RPM při hlučnosti 19,6 - 37,4 dBA a průtoku vzduchu 35 - 66,5 CFM.

Cena byla stanovena na 30 USD.

Zdroj: TZ Thermalright
reklama
Nejnovější články
Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo Francouzská solární silnice je ještě větší průšvih, než se zdálo
Před třemi lety Francouzi postavili kilometrovou solární silnici. Jenže už za rok vyšlo najevo, že nedává zdaleka takové množství energie, kolik bylo plánováno. Další rok ukázal, že jde o naprostou tragédii.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware Přes 20 úřadů v Texasu napadl vyděračský ransomware
Úřady v Texasu se staly terči koordinovaného útoku vyděračským softwarem, tzv. ransomware. Od pátku jim začaly kolabovat počítače a vyděrači se začali dožadovat výkupného za odemčení zašifrovaných souborů.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2 AOC na Gamescomu představilo tři herní monitory G2
Gamescom je ideální místo pro představení herních monitorů, a tak firma AOC přijela v plné síle a zařadila do nabídky také tři novinky patřící do řady G2. Jde o rychlé panely pro FreeSync ve dvou velikostech. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX NVIDIA ukázala devět herních blockbusterů s podporou RTX
NVIDIA využila startující Gamescom k prezentaci další vlny AAA her, které budou podporovat její technologie RTX. Můžeme se tak podívat i na videa ukazující, to co ray tracing přinese a zde je o co stát. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu NVIDIA s Microsoftem přinesou ray tracing do Minecraftu
NVIDIA navázala spolupráci s Microsoftem ve snaze vylepšit jednoduchou grafiku Minecraftu pomocí technologií RTX. Sám Microsoft přitom nedávno zrušil přípravy nového grafického vylepšení této hry.
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře