Thermaltake aktualizuje nabídku chladičů notebooků modelem Xaser S1000

Thermaltake aktualizuje nabídku chladičů notebooků modelem Xaser S1000
, , aktualita
Společnost Thermaltake nedávno představila pasivní chladič notebooků, jenž má dle této firmy využívat komínový efekt. Nejnovější model s označením Xaser S1000 se však na samovolné stoupání vzduchu nespoléhá a místo toho využívá dvojici 70mm...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake nedávno představila pasivní chladič notebooků, jenž má dle této firmy využívat komínový efekt. Nejnovější model s označením Xaser S1000 se však na samovolné stoupání vzduchu nespoléhá a místo toho využívá dvojici 70mm ventilátorů s LED podsvícením.Chladič má rozměry 320 x 100 x 30 mm, díky čemuž se hodí pro notebooky s úhlopříčkou 12 - 15". Hmotnost je pak 390 g. Tiché chlazení je docíleno maximálními otáčkami pouze 1200 RPM, přičemž se ventilátory dají zregulovat až na 0 RPM. Napájení je pak zajištěno samozřejmě pomocí USB portu, avšak replikátoru portů se zde nedočkáme.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů