Thermaltake aktualizuje nabídku chladičů notebooků modelem Xaser S1000

Thermaltake aktualizuje nabídku chladičů notebooků modelem Xaser S1000
, , aktualita
Společnost Thermaltake nedávno představila pasivní chladič notebooků, jenž má dle této firmy využívat komínový efekt. Nejnovější model s označením Xaser S1000 se však na samovolné stoupání vzduchu nespoléhá a místo toho využívá dvojici 70mm...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake nedávno představila pasivní chladič notebooků, jenž má dle této firmy využívat komínový efekt. Nejnovější model s označením Xaser S1000 se však na samovolné stoupání vzduchu nespoléhá a místo toho využívá dvojici 70mm ventilátorů s LED podsvícením.Chladič má rozměry 320 x 100 x 30 mm, díky čemuž se hodí pro notebooky s úhlopříčkou 12 - 15". Hmotnost je pak 390 g. Tiché chlazení je docíleno maximálními otáčkami pouze 1200 RPM, přičemž se ventilátory dají zregulovat až na 0 RPM. Napájení je pak zajištěno samozřejmě pomocí USB portu, avšak replikátoru portů se zde nedočkáme.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková