Thermaltake Core V51 v jasně zeleném kabátku

Thermaltake Core V51 v jasně zeleném kabátku
, , aktualita
Společnost Thermaltake si připravila počítačovou skříň Core V51 Riing Edition, která na první pohled zaujme svým jasně zeleným panelem a stejnobarevným podsvícením. Je zřejmé, že tato skříň bude především pro příznivce NVIDIE.
K oblíbeným
reklama
Však právě společnost NVIDIA používá zelenou barvu, zatímco její rival, společnost AMD, je tábor červených, což platilo i v dobách firmy ATI. Právě k hardwaru od NVIDIE bude pasovat nová skříň Core V51 Riing Edition od Thermaltake, která vznikla skloubením modelu skříně Core V51 a ventilátorů Riing 14 s LED podsvícením. Výrobce se také nezapomněl pochlubit, že zmíněná skříň získala ocenění Red Dot Award Product Design 2015.

Ve skříni Core V51 Riing najdeme celkem tři ventilátory Riing s velikostí 140 mm a LED podsvícením. Dle Thermaltake jde o skříň určenou především pro nadšence, kteří potřebují model typu Middle Tower, jenž pojme i základní desky formátu E-ATX. Vedle toho můžeme ale dovnitř umístit také desky ATX a Micro ATX. Dle pohledu ale tato skříň asi nebude příliš vhodná pro opravdový formát E-ATX (305 x 330 mm), však taková deska by přesahovala přes otvory pro kabely. Jenomže dnes se za E-ATX označují i desky s rozměry od 305 x 257 mm, čili jen o 13 mm širší než desky formátu ATX.

Pro úložná zařízení tu máme jednak dvě externí 5,25" pozice, které pojmou ale i 3,5" disky. Pak tu je dalších pět diskových pozic, jež jsou modulární, takže je můžeme odšroubovat, aby se dovnitř vešly i dlouhé karty zasahující do jejich prostoru, anebo můžeme namísto nich dopředu dát radiátor vodního chlazení. Připravena je konkrétně pozice pro až 360mm nebo 280mm radiátor vybavená prachovým filtrem. Thermaltake je osadil dvěma 140mm ventilátory Riing, které mají otáčky 1400 RPM při 28 dBA a díky kabelu s odporem je můžeme srazit na 1000 RPM (22 dBA). Do horních pozic se pak vejdou dokonce tři 140mm ventilátory či 420mm radiátor.

Procesorový chladič může být vysoký až 185 mm, zdroj hluboký 220mm a grafické karty mohou mít na délku 310 mm nebo až 480 mm, pokud jim uvolníme místo. Rozměry skříně jsou 540 x 236 x 550 mm a hmotnost 10,8 kg, přičemž vyrobena byla nez klasické oceli SECC, ale z SPCC.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů