Thermaltake nabízí nové CPU chladiče TMG IA1

Thermaltake nabízí nové CPU chladiče TMG IA1
, , aktualita
Společnost Thermaltake ani na konci roku nelení a představuje nové produkty. Nyní jde o nový procesorový chladič TMG IA1 (CL-P0489), což je koncepcí naprosto běžný věžovitý chladič se 4 duálními 6mm heatpipe a 51 hliníkovými žebry. Nejzajímavější...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake ani na konci roku nelení a představuje nové produkty. Nyní jde o nový procesorový chladič TMG IA1 (CL-P0489), což je koncepcí naprosto běžný věžovitý chladič se 4 duálními 6mm heatpipe a 51 hliníkovými žebry. Nejzajímavější je tak na tomto chladiči tvar žeber.Podle specifikací se tento model může aplikovat na sockety LGA775 a AMD AM2, takže podpory Intel Core i7 jsme se zatím nedočkali. Celkové rozměry chladiče činí 140 x 97 x 160 mm a hmotnost 648 gramů.

Aktivní část tvoří jeden 120 x 25 mm modře podsvícený ventilátor bez rámečku, jehož otáčky mohou být v rozmezí 1300 - 2100 RPM. Pak jsou ale specifikace poněkud nejasné, protože nejsou udávány v rozmezí. Průtok vzduchu tak je dle Thermaltake 70,3 CFM, hlučnost 20 dBA a statický tlak 2,51 mm vodního sloupce. Dá se předpokládat, že poslední tři hodnoty platí pro nejvyšší otáčky, protože u 1300RPM 120mm ventilátorů by se nám Thermaltake snažil jako obvykle vnutit 16 dBA.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps Streamování her Google Stadia si vystačí s 30 Mbps
Viceprezident Googlu Phil Harrison se více rozpovídal o novém projektu streamování her Google Stadia. Mnozí si dělají obavy o nutné internetové připojení. Dle Harrisona by si hráči měli vystačit s 30Mbps připojením.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac Microsoft uvádí antivir Defender ATP pro Apple Mac
Microsoft nevyvíjí software pouze pro svou vlastní platformu, ale i pro ty konkurenční. Jeho antivir Windows Defender ATP tak přišel o slůvko Windows v názvu a nyní je k dispozici i pro systém Apple macOS.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících Fanoušek youtubera PewDiePie šířil ransomware, chtěl 100 mil. sledujících
Boj o první místo v počtu sledujících na YouTube se stal naprostou zvráceností. Fanoušci youtubera PewDiePie hackují tiskárny i chytré televize. Nyní jeden z nich udělal ransomware, který odemkne data tehdy, když PewDiePie získá 100 milionů sledujících.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound Intel ukázal obrázky připravovaného GPU Arctic Sound
Už nějakou dobu víme, že se Intel chystá vstoupit na trh s dedikovanými grafickými kartami a nemít jen ty integrované v procesorech. Na GDC 2019 ukázal první snímky nových grafických karet s GPU Arctic Sound.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem Epic Games ukázali ray tracované demo Troll pod Unreal Enginem
Ray tracing má na letošním GDC velkou pozornost a věnuje se mu řada firem. Mezi nimi jsou i Epic Games v jejichž Unreal Enginu bylo vytvořeno demo Troll. Samotný engine s podporou ray tracingu bude také brzy k dispozici. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář