Thermaltake ohlašuje skříň V3 BlacX Edition

Thermaltake ohlašuje skříň V3 BlacX Edition
, , aktualita
Známý výrobce na trhu počítačových skříní, společnost Thermaltake, ohlašuje nový model. Ten ponese označení V3 BlacX Edition a svou velikostí spadá mezi mid-tower skříně. Novinka vychází ze staršího casu s názvem V3 Black Edition. Od svého...
K oblíbeným
reklama
Známý výrobce na trhu počítačových skříní, společnost Thermaltake, ohlašuje nový model. Ten ponese označení V3 BlacX Edition a svou velikostí spadá mezi mid-tower skříně. Novinka vychází ze staršího casu s názvem V3 Black Edition. Od svého předchůdce se ale liší dokovacím systémem pro pevné disky.Thermaltake V3 BlacX Edition má rozměry 473 x 190 x 445,5 mm a hmotnost 4,8 kg. Skříň je provedena ve slušivé černé barvě jak zvenčí, tak zevnitř. Dokovací systém pro pevné disky podporuje SATA modely o velikosti 3,5“ i 2,5“. I/O panel umístěný na přední straně vám nabídne jeden USB 3.0 port, dva USB 2.0 a audio konektory. Pro optické mechaniky jsou určeny tři 5,25“ pozice. Uvnitř nalezneme místo pro čtyři 3,5“ disky a jeden 2,5“ disk. O chlazení se stará ventilátor s průměrem 120 mm (1200 RPM). Ventilátor je navíc podsvícen pomocí modrých LED diod a je umístěn v zadní části skříně.Skíň V3 BlacX Edition zatím nemá stanovenou cenu.Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
19.4.2019, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
19.4.2019, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
18.4.2019, aktualita, Kateřina Hoferková