www.svethardware.cz
>
>
>
>

Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!

Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!
, , aktualita
Silvestr už není daleko, tak si to dnes trošku odlehčíme a podíváme se, co nám připravila společnost Thermaltake. Ta vycítila, že někteří zákazníci by mohli nešťastní bez barevně svítících modulů RAM, a tak přispěchala na pomoc i s firmou Corsair.
K oblíbeným
reklama
Ano, máme tu Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting jako ultimátní produkt, díky němuž si už nebudeme zoufat, že náš počítač s RGB diodami v základní desce, na grafické kartě, ve zdroji, ve ventilátorech i chladičích a v procesoru není vybaven svítícími moduly s paměťmi RAM. Co jiného by nám to mohlo takový problém vyřešit, než plastové šidítko? 
 
 
Jistěže vidíte správně. Jde o plastovou nástavbu, kterou nacvakneme na zaplněné paměťové sloty a pak už si jen budeme užívat barevně svítících proužků a zhoršeného chlazení samotných modulů. Pod tímto plastovým kusem vizuálního blaha můžeme mít jakékoliv moduly, a to třeba i staré DDR2, pokud ovšem budou mít standardní výšku. 
 
 
Potřebujeme k tomu samozřejmě i napájení a nějaké řízení samotných LED. Postačí jeden aRGB header, přičemž každý proužek má pod sebou devět RGB LED, takže celkem 36 svítících kamarádů. A kdyby snad někdo byl tak politováníhodný nuzák, že jeho deska postrádá potřebný header (ano, i to se dnes může stát), pak si můžeme od Thermaltake přikoupit ještě RGB kontroler do USB 2.0 a využít aplikaci TT RGB Plus. 
 
 
To byla švanda, ale co takhle nášup? Co takhle Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit, aneb svítící atrapy paměťových modulů? Pokud máte ve svém počítači dva svítící moduly Vengeance a je vám skutečně líto, že zbylé sloty zejí prázdnotou a nijak nepřispívají k vytvoření RGB pohody, máte šanci. Jen vám nesmí být líto utratit dalších 40 dolarů za pár černých nebo bílých modulů, jejichž praktický přínos je srovnatelný s mračítky na světlometech. 
 
Zdroj: techPowerUp - 1, 2


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu Apple vysvětluje kontroverzní výměny akumulátorů jen v autorizovaném servisu
Apple před týdnem rozhněval velkou spoustu lidí, když začal vyžadovat případné výměny akumulátorů jen v autorizovaných servisech, naštěstí telefony jsou i bez toho nadále funkční. Nyní svůj krok a postoj vysvětluje.
Včera, aktualita, Milan Šurkala3 komentáře
NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020 NASA chce přinést vzorky Marsu na Zem, pomůže Mars 2020
Stejně tak, jak před pěti desítkami let přinesli Američané kousky Měsíce zpět na Zem, hodlají totéž provést s horninami z Marsu. Podíl na projektu by měla mít už nyní připravovaná mise Mars 2020.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů Antiviry Kaspersky mohly být zneužity ke sledování uživatelů
Kaspersky teď čelí nemilému problému. Jeho antiviry totiž mohly být zneužívány třetími stranami ke sledování uživatelů. Jeho skripty totiž nabízeli ostatním možnost identifikovat počítač a uživatele.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 % Spotify údajně chystá zvýšení cen předplatného o 13 %
Vypadá to, že velmi oblíbená streamovací služba Spotify se chystá navýšit ceny svých předplatných. Stále rostoucí obliba rodinného plánu totiž znatelně snižuje průměrné příjmy na jednotlivého posluchače.
16.8.2019, aktualita, Milan Šurkala
TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM TSMC ukázalo interposer pro dva obrovské čipy a osm HBM
Společnost TSMC se slovy, že Mooreův zákon stále ještě žije, ukázala obrovský interposer, na nějž se vejdou dva čipy zabírající 600 mm2 a navíc i osm dokola poskládaných pamětí typu HBM. K čemu by asi tak tento interposer mohl být? 
16.8.2019, aktualita, Jan Vítek7 komentářů