reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!

, , aktualita
Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!
Silvestr už není daleko, tak si to dnes trošku odlehčíme a podíváme se, co nám připravila společnost Thermaltake. Ta vycítila, že někteří zákazníci by mohli nešťastní bez barevně svítících modulů RAM, a tak přispěchala na pomoc i s firmou Corsair.
Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!
Ano, máme tu Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting jako ultimátní produkt, díky němuž si už nebudeme zoufat, že náš počítač s RGB diodami v základní desce, na grafické kartě, ve zdroji, ve ventilátorech i chladičích a v procesoru není vybaven svítícími moduly s paměťmi RAM. Co jiného by nám to mohlo takový problém vyřešit, než plastové šidítko? 
 
 
Jistěže vidíte správně. Jde o plastovou nástavbu, kterou nacvakneme na zaplněné paměťové sloty a pak už si jen budeme užívat barevně svítících proužků a zhoršeného chlazení samotných modulů. Pod tímto plastovým kusem vizuálního blaha můžeme mít jakékoliv moduly, a to třeba i staré DDR2, pokud ovšem budou mít standardní výšku. 
 
 
Potřebujeme k tomu samozřejmě i napájení a nějaké řízení samotných LED. Postačí jeden aRGB header, přičemž každý proužek má pod sebou devět RGB LED, takže celkem 36 svítících kamarádů. A kdyby snad někdo byl tak politováníhodný nuzák, že jeho deska postrádá potřebný header (ano, i to se dnes může stát), pak si můžeme od Thermaltake přikoupit ještě RGB kontroler do USB 2.0 a využít aplikaci TT RGB Plus. 
 
 
To byla švanda, ale co takhle nášup? Co takhle Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit, aneb svítící atrapy paměťových modulů? Pokud máte ve svém počítači dva svítící moduly Vengeance a je vám skutečně líto, že zbylé sloty zejí prázdnotou a nijak nepřispívají k vytvoření RGB pohody, máte šanci. Jen vám nesmí být líto utratit dalších 40 dolarů za pár černých nebo bílých modulů, jejichž praktický přínos je srovnatelný s mračítky na světlometech. 
 
Zdroj: techPowerUp - 1, 2


reklama
reklama
reklama