www.svethardware.cz
>
>
>
>

Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!

Thermaltake Pacific R1 Plus: chce to víc RGB LED!
, , aktualita
Silvestr už není daleko, tak si to dnes trošku odlehčíme a podíváme se, co nám připravila společnost Thermaltake. Ta vycítila, že někteří zákazníci by mohli nešťastní bez barevně svítících modulů RAM, a tak přispěchala na pomoc i s firmou Corsair.
K oblíbeným
reklama
Ano, máme tu Thermaltake Pacific R1 Plus Memory Lighting jako ultimátní produkt, díky němuž si už nebudeme zoufat, že náš počítač s RGB diodami v základní desce, na grafické kartě, ve zdroji, ve ventilátorech i chladičích a v procesoru není vybaven svítícími moduly s paměťmi RAM. Co jiného by nám to mohlo takový problém vyřešit, než plastové šidítko? 
 
 
Jistěže vidíte správně. Jde o plastovou nástavbu, kterou nacvakneme na zaplněné paměťové sloty a pak už si jen budeme užívat barevně svítících proužků a zhoršeného chlazení samotných modulů. Pod tímto plastovým kusem vizuálního blaha můžeme mít jakékoliv moduly, a to třeba i staré DDR2, pokud ovšem budou mít standardní výšku. 
 
 
Potřebujeme k tomu samozřejmě i napájení a nějaké řízení samotných LED. Postačí jeden aRGB header, přičemž každý proužek má pod sebou devět RGB LED, takže celkem 36 svítících kamarádů. A kdyby snad někdo byl tak politováníhodný nuzák, že jeho deska postrádá potřebný header (ano, i to se dnes může stát), pak si můžeme od Thermaltake přikoupit ještě RGB kontroler do USB 2.0 a využít aplikaci TT RGB Plus. 
 
 
To byla švanda, ale co takhle nášup? Co takhle Vengeance RGB Pro Light Enhancement Kit, aneb svítící atrapy paměťových modulů? Pokud máte ve svém počítači dva svítící moduly Vengeance a je vám skutečně líto, že zbylé sloty zejí prázdnotou a nijak nepřispívají k vytvoření RGB pohody, máte šanci. Jen vám nesmí být líto utratit dalších 40 dolarů za pár černých nebo bílých modulů, jejichž praktický přínos je srovnatelný s mračítky na světlometech. 
 
Zdroj: techPowerUp - 1, 2


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Začnou roboti opravovat a tankovat satelity ve vesmíru? Začnou roboti opravovat a tankovat satelity ve vesmíru?
Výzkumníci z University of Cincinnati vyvíjejí základ nové sítě robotických zařízení, která by byla schopna opravovat satelity na nízké orbitě a také jim zajišťovat doplňování paliva. Kdo za tímto projektem stojí? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Cougar Conquer 2: skříňová extravagance Cougar Conquer 2: skříňová extravagance
Počítačová skříň Conquer 2 od společnosti Cougar se dá označit za čistou extraganci a protipól designově minimalistických modelů. Ostatně vypadá jako součást duhovkami vybarveného transformera. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Preferred Networks MN-Core: čtyřdílný čip s plochou 3000 čtverečných milimetrů Preferred Networks MN-Core: čtyřdílný čip s plochou 3000 čtverečných milimetrů
V poslední době se můžeme kochat pohledem na stále větší počítačové čipy, ale to především díky tomu, že jsou tvořeny více monolity. Jeden takový s plochou přes 3000 milimetrů čtverečných využívá i karta od Preferred Networks. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Na ISS dorazil nový robot s emoční inteligencí Na ISS dorazil nový robot s emoční inteligencí
Mezinárodní vesmírná stanice (ISS) získala dalšího robotického obyvatele, jímž je CIMON-2. A jak jeho název napovídá, není to první robot svého druhu. Už loni na ISS pobýval jeho předchůdce CIMON od IBM. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
AMD omylem odhalilo funkci Radeon Boost pro nové ovladače AMD omylem odhalilo funkci Radeon Boost pro nové ovladače
V poznámkách k prezentaci firmy AMD se objevilo potvrzení, že se jednak pracuje na funkci Integer Scaling, čili nevyhlazovaného škálování obrazvu a vedle toho tu máme také jistou novinku s označením Radeon Boost. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře