Thermaltake představil skříň Armor A30i typu kostka

Thermaltake představil skříň Armor A30i typu kostka
, , aktualita
Thermaltake zařadil do své nabídky novou počítačovou skříň Armor A30i, jež staví na původním modelu Armor A30 představeném již před třemi lety. Není tedy divu, že si jsou obě skříně velmi podobné, ovšem nový model by měl jít s dobou a nabídnout...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake zařadil do své nabídky novou počítačovou skříň Armor A30i, jež staví na původním modelu Armor A30 představeném již před třemi lety. Není tedy divu, že si jsou obě skříně velmi podobné, ovšem nový model by měl jít s dobou a nabídnout vhodné vlastnosti, takže co tu máme?

Rozměry skříně jsou 291 x 456 x 266 mm a hmotnost 5,9 kg. Díky třem odnímatelným panelům budeme mít do ní dobrý přístup zleva, zprava i seshora, přičemž tu je dokonce i vysunovatelný tray pro základní desku, takže s instalací by opravdu neměl být žádný problém, pokud se doskříně tedy vejde potřebný hardware.

Pro ten má tato skříň připravený zmíněný tray s místem pro desky Micro-ATX či Mini-ITX, pak je tu rovněž odnímatelná pozice pro napájecí zdroj, odšroubovat můžeme také klec pro dvě 5,25" zařízení, dva 2,5" SSD a jedno 3,5"/2,5" zařízení a nakonec si uvnitř našla místo i samostatná šachta pro dva pevné disky či SSD.

Chlazení zajistí 200mm ventilátor nahoře, 90mm vepředu a dva 60mm vzadu. Přední panel obsahuje dva porty USB 3.0 a HD audio. Armor A30i bude k dispozici ve dvou barevných provedeních, jaké vidíte na fotografiích. Cena nebyla oznámena, ale měla by být podobná jako u modelu A30, jehož cena u nás začíná na 2200 Kč s daní.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami Průšvih u Applu: Apple Card se nesnese s peněženkami ani džínami
Apple je občas společností netušených problémů. Nová kreditní karta Apple Card se totiž může poškodit při naprosto typickém a očekávaném použití. Např. při nošení v kožené peněžence nebo džínách.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi MoviePass nechal data karet zákazníků v nezaheslované databázi
Služba MoviePass nabízela svým zákazníkům jakousi debetní kartu pro placení za návštěvu kin. Jejich data včetně čísel kreditek a dat expirace ale nechal na internetu ve volně přístupné databázi bez hesla.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů Xilinx se pochlubil světově největším FPGA s 35 miliardami tranzistorů
Společnost Xilinx dnes představila FPGA Virtex UltraScale+ VU19P, který je postaven na 16nm procesu a skládá se z celkem 35 miliard tranzistorů. Dozvídáme se tak, že jde o světově největší čip typu FPGA. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC Philips nabízí třio 4K HDR monitorů pro obývací pokoje i PC
Společnost Philips si připravila tři nové velké monitory, které nabízejí rozlišení 4K, vedle toho i HDR a určeny jsou především pro naše obývací pokoje. Jde o monitory jak pro herní konzole, tak pro PC či snad HTPC. 
Včera, aktualita, Jan Vítek7 komentářů
FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy FSP: FlexGURU: malé modulární zdroje pro úsporné sestavy
Malých zdrojů s přiměřeným výkonem není na trhu zrovna mnoho, a tak potěší, že tu máme na výběr další. Jde o FlexGURU od FSP, které jsou modulární a nabízí výkon 250 a 300 W vhodný pro menší či úspornější sestavy. 
Včera, aktualita, Jan Vítek