Thermaltake představil skříň Armor A30i typu kostka

Thermaltake představil skříň Armor A30i typu kostka
, , aktualita
Thermaltake zařadil do své nabídky novou počítačovou skříň Armor A30i, jež staví na původním modelu Armor A30 představeném již před třemi lety. Není tedy divu, že si jsou obě skříně velmi podobné, ovšem nový model by měl jít s dobou a nabídnout...
K oblíbeným
reklama
Thermaltake zařadil do své nabídky novou počítačovou skříň Armor A30i, jež staví na původním modelu Armor A30 představeném již před třemi lety. Není tedy divu, že si jsou obě skříně velmi podobné, ovšem nový model by měl jít s dobou a nabídnout vhodné vlastnosti, takže co tu máme?

Rozměry skříně jsou 291 x 456 x 266 mm a hmotnost 5,9 kg. Díky třem odnímatelným panelům budeme mít do ní dobrý přístup zleva, zprava i seshora, přičemž tu je dokonce i vysunovatelný tray pro základní desku, takže s instalací by opravdu neměl být žádný problém, pokud se doskříně tedy vejde potřebný hardware.

Pro ten má tato skříň připravený zmíněný tray s místem pro desky Micro-ATX či Mini-ITX, pak je tu rovněž odnímatelná pozice pro napájecí zdroj, odšroubovat můžeme také klec pro dvě 5,25" zařízení, dva 2,5" SSD a jedno 3,5"/2,5" zařízení a nakonec si uvnitř našla místo i samostatná šachta pro dva pevné disky či SSD.

Chlazení zajistí 200mm ventilátor nahoře, 90mm vepředu a dva 60mm vzadu. Přední panel obsahuje dva porty USB 3.0 a HD audio. Armor A30i bude k dispozici ve dvou barevných provedeních, jaké vidíte na fotografiích. Cena nebyla oznámena, ale měla by být podobná jako u modelu A30, jehož cena u nás začíná na 2200 Kč s daní.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon Intel Core i5-10300H ukázal v benchmarku solidní výkon
Už brzy bychom se měli dočkat nových mobilních procesorů Intel Core 10. generace na architektuře Comet-Lake H. Jedním z procesorů by měl být i Core i5-10300H, který ukázal v uniklém benchmarku velmi slušný výkon.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu Databáze Microsoftu s 250 miliony údaji se volně válela na Internetu
Společnost Microsoft oznámila, že kvůli špatně nakonfigurované databázi vytvořila nechtěný bezpečnostní problém. Databáze zhruba 250 milionů případů z uživatelské podpory se totiž volně objevila na Internetu.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem Nvidia má chystat mobilní čipy GeForce MX330 a MX350 s Pascalem
Na Internetu se začínají objevovat zprávy o připravovaných grafických čipech Nvidie pro mobilní zařízení, GeForce MX330 a MX350. Tyto čipy by měly být stále ještě postaveny na architektuře Pascal.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů Amazon Music útočí na Apple Music, má už 55 milionů předplatitelů
I když streamovací služba Amazon Music není tak známá jako např. Spotify nebo Apple Music, je docela dobře možné, že se v tomto roce stane dvojkou a předběhne službu od Applu. Dosáhla už totiž na 55 milionů platících předplatitelů.
24.1.2020, aktualita, Milan Šurkala
ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50 ASML rozjíždí výrobu EUV strojů, příští rok jich plánuje 50
Zaměstnanci nizozemské společnosti ASML se nemusí obávat, že by v nejbližších letech neměli co na práci. O EUV skenery je zájem a ten se bude jen zvyšovat, jak se rozroste i výroba pomocí EUV litografie. 
24.1.2020, aktualita, Jan Vítek6 komentářů