www.svethardware.cz
>
>
>
>

Thermaltake si připravil nové zdroje TR2 Bronze

Thermaltake si připravil nové zdroje TR2 Bronze
, , aktualita
Společnost Thermaltake si připravila nové počítačové zdroje řady TR2 Bronze, které mají certifikaci 80 Plus Bronze s až 88 % efektivitou a aktivním PFC. Jde o celkem šest nových zdrojů s výkonem 380 W, 450 W 500 W, 600 W, 700 W a 800 W....
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake si připravila nové počítačové zdroje řady TR2 Bronze, které mají certifikaci 80 Plus Bronze s až 88 % efektivitou a aktivním PFC.Jde o celkem šest nových zdrojů s výkonem 380 W, 450 W 500 W, 600 W, 700 W a 800 W. Poslední dva mají certifikaci pro 2-way NVIDIA SLI a ATI CrossFireX a všechny jsou vybaveny jednou +12V větví a konektory PCI-E 6pin a PCI-E 6+2pin. Slibují také kvalitní japonské kondenzátory do 105°C.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna Kosmická loď Starliner od Boeingu má zpoždění, k ISS poletí 3. srpna
Na Mezinárodní vesmírnou stanici by měl zanedlouho zamířit Starliner - kosmická loď od společnosti Boeing, která by po získání certifikace měla sloužit jako dopravní prostředek pro astronauty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková3 komentáře
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
30.7.2021, aktualita, Kateřina Hoferková5 komentářů
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
30.7.2021, článek, Jan Vítek3 komentáře
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů