Thermaltake uvádí malou skříň Armor A30

Thermaltake uvádí malou skříň Armor A30
, , aktualita
Společnost Thermaltake si připravila novou malou skříň Armor A30, která má do obchodů dorazit příští týden. Jedná se o model podporující základní desky formátů Micro ATX a Mini ITX, který je poněkud paradoxně zaměřen na herní sestavy a nadšence....
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake si připravila novou malou skříň Armor A30, která má do obchodů dorazit příští týden. Jedná se o model podporující základní desky formátů Micro ATX a Mini ITX, který je poněkud paradoxně zaměřen na herní sestavy a nadšence.Rozměry A30 jsou 266 x 291 x 456 mm, hmotnost 6,7 kg, materiál je klasický SECC s neupřesněnou tloušťkou (dle hmotnosti to odhadem bude 0,8 mm). Vepředu najdeme porty USB 2.0, USB 3.0, eSATA a audio, vedle toho dvě 5,25" šachty.O chlazení se postarají čtyři ventilátory - jeden 90mm s modrými LED vepředu, dva 60mm vzadu a jeden 230mm taktéž s modrými LED nahoře. Cena nebyla zveřejněna.

Zdroj: TCM
reklama
Nejnovější články
Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn Prohlížeč Brave přinese agregátor směnáren kryptoměn
Prohlížeč Brave je zaměřen na zachovávání soukromí, současně ale je také velmi aktivní na poli kryptoměn. Vedle už používaných vlastních tokenů BAT chce přinést agregátor směnáren Decentralized EXchange (DEX).
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek