Thermaltake uvádí nové HTPC skříně DH101 a 102 s dotykovou obrazovkou

Thermaltake uvádí nové HTPC skříně DH101 a 102 s dotykovou obrazovkou
, , aktualita
Zajímavou novinku v podobě nových HTPC skříni DH101 a DH102 si pro nás připravila společnost Thermaltake. Tyto přírůstky mají kromě zmíněné specilalitky nabídnout také elegantní vzhled s lesklou úpravou těla a hliníkovým předním panelem,...
K oblíbeným
reklama
Zajímavou novinku v podobě nových HTPC skříni DH101 a DH102 si pro nás připravila společnost Thermaltake. Tyto přírůstky mají kromě zmíněné specilalitky nabídnout také elegantní vzhled s lesklou úpravou těla a hliníkovým předním panelem, což se v dnešní době stává dalšími prvky, jež horlivě adaptují snad všichni výrobci podobných produktů.DH101 využívá úzký a modře podsvícený LCD displej s podporou více jazyků. DH102 má naproti tomu plnohodnotnou 7" dotykovou LCD obrazovku, což má za úkol uživateli usnadnit ovládání, ale i zobrazit další informace jako zprávy, počasí, status PC, E-maily atd. Zabudován je zde tedy Media Lab, 10 tlačítek a otočný knoflík pro regulaci hlasitosti.K chlazení využívají skříně přední 120mm ventilátor a vzadu dvojici 60mm ventilátorů. Dovnitř se pak vejdou tři pevné disky a jedna 5,25" mechanika. Hlavní tělo je vyrobeno ze SECC plechu a dohromady skříně váží kolem 7,5 kg.

Zdroj: Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa Zakladatel ARMu říká, že prodej společnosti NVIDIA by byla katastrofa
Hermann Hauser, jeden ze zakladatelů společnosti ARM, se velmi kriticky vyjádřil k záměru NVIDIE převzít ARM z rukou japonské banky Softbank. Dle jeho slov by něco takového byla hotová katastrofa.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň Azza Pyramid Mini 806: doslova pyramidální skříň
Pokud někoho nebaví nudné krabicoidní počítačové skříně, má dnes už možnost si vybírat z mnoha jiných, které mají zajímavější tvary, i když to v řadě případů znamená neefektivní využití prostoru. Jak to je v případě Azza Pyramid Mini 806?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen Důvod padání prohlížeče Microsoft Edge při vyhledávání přes Google odhalen
Před pár dny se objevily záhadné pády internetového prohlížeče Microsoft Edge při nastavení výchozího vyhledávače na Google. Chyba se přitom neobjevovala při vyhledávání přes vlastní vyhledávač Bing. Důvod havárií se už naštěstí povedlo odhalit.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely ViewSonic nabízí pár herních 31,5" monitorů s MVA panely
Společnost ViewSonic obohatila svou nabídku herních monitorů o dva nové stejně velké 31,5palcové modely, které využívají panely typu MVA. Ty jsou však rozdílné, a tak jsou rozdílné i samotné monitory VX3268-2KPC-MHD a VX3268-PC-MHD.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud Microsoft příští měsíc bez dalších nákladů propojí Xbox Game Pass s xCloud
Microsoft potvrdil to, co se šuškalo už před řadou dní. Odhodlá se propojit svou službu Xbox Game Pass Ultimate se streamováním pomocí technologie Project xCloud. Znamená to, že si nebudeme muset kupovat ani výkonný hardware a ani samotné kopie her.
Dnes, aktualita, Jan Vítek