Thermaltake uvádí nové HTPC skříně DH101 a 102 s dotykovou obrazovkou

Thermaltake uvádí nové HTPC skříně DH101 a 102 s dotykovou obrazovkou
, , aktualita
Zajímavou novinku v podobě nových HTPC skříni DH101 a DH102 si pro nás připravila společnost Thermaltake. Tyto přírůstky mají kromě zmíněné specilalitky nabídnout také elegantní vzhled s lesklou úpravou těla a hliníkovým předním panelem,...
K oblíbeným
reklama
Zajímavou novinku v podobě nových HTPC skříni DH101 a DH102 si pro nás připravila společnost Thermaltake. Tyto přírůstky mají kromě zmíněné specilalitky nabídnout také elegantní vzhled s lesklou úpravou těla a hliníkovým předním panelem, což se v dnešní době stává dalšími prvky, jež horlivě adaptují snad všichni výrobci podobných produktů.DH101 využívá úzký a modře podsvícený LCD displej s podporou více jazyků. DH102 má naproti tomu plnohodnotnou 7" dotykovou LCD obrazovku, což má za úkol uživateli usnadnit ovládání, ale i zobrazit další informace jako zprávy, počasí, status PC, E-maily atd. Zabudován je zde tedy Media Lab, 10 tlačítek a otočný knoflík pro regulaci hlasitosti.K chlazení využívají skříně přední 120mm ventilátor a vzadu dvojici 60mm ventilátorů. Dovnitř se pak vejdou tři pevné disky a jedna 5,25" mechanika. Hlavní tělo je vyrobeno ze SECC plechu a dohromady skříně váží kolem 7,5 kg.

Zdroj: Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby Umělá inteligence od IBM dokáže predikovat vývoj Parkinsonovy choroby
Společnost IBM se pustila do vývoje umělé inteligence, která najde své využití v oblasti zdravotnictví. Tato umělá inteligence totiž slouží pro predikování vývoje Parkinsonovy choroby u pacientů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů Video: dvounohý robot Cassie uběhl venku 5 kilometrů
Dvounozí roboti jsou pro inženýry velkou výzvou, protože při jejich pohybu je třeba vyřešit otázku udržení rovnováhy. Tým vyvíjející robota Cassie nyní slaví úspěch, protože jejich bipední stroj zvládl uběhnout pět kilometrů.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková1 komentář
Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl? Počítačové čipy a hranice pokroku: kam spěje polovodičový průmysl?
Málokdo už řeší to, zda Mooreův zákon stále platí ve své obecně uznávané podobě a jde spíše o to, kam až zajde vývoj ve snaze zmenšovat tranzistory a jaké nové berličky se v něm uplatní. Jaký je tedy výhled? 
Včera, článek, Jan Vítek1 komentář
Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby Alienware neprodává svá PC v některých státech USA kvůli limitům spotřeby
Alienware je zvláště v USA oblíbená značka herních PC, která patří pod firmu Dell. Nově se na jejích stránkách ovšem objevilo upozornění o tom, že se mnohé desktopy nebudou prodávat v jistých státech kvůli regulacím spotřeby energie. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek23 komentářů
Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním? Hry a 2700X vs. 8700K: jak si vedou přes tři roky stará CPU proti moderním?
Microsoft se chystá v případě systému Windows 11 udělat tlustou čáru za teprve nedávnými procesorovými generacemi a stále platí, že zapovězeno bude vše před 2. generací Ryzenů a 8. generací Core. 
29.7.2021, aktualita, Jan Vítek11 komentářů