Thermaltake WB100 a WB200 - nové bloky pro chlazení CPU a Northbridge

Thermaltake WB100 a WB200 - nové bloky pro chlazení CPU a Northbridge
, , aktualita
Společnost Thermaltake již přišla s modelem WB200, tedy vodním blokem pro chlazení severního můstku, již dříve. Ovšem nyní jej představuje společně s WB100, tedy vodním blokem pro chlazení procesorů. WB200 je jednoduchý celoměděný blok,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake již přišla s modelem WB200, tedy vodním blokem pro chlazení severního můstku, již dříve. Ovšem nyní jej představuje společně s WB100, tedy vodním blokem pro chlazení procesorů.WB200 je jednoduchý celoměděný blok, jehož fitinky jsou určeny pro 9,5mm hadičky, váží celkem 95,5 gramů a rozměry 40 x 40 x 8,6 mm. Model WB100 rovněž pro 9,5mm hadičky pak má rozměry 104 x 80 x 73,5 mm, hmotnost 294 gramů a dovybaven je dvěma 50mm ventilátory pro chlazení MOSFETů. Ty mají dle jistých informací produkovat hluk o 16 dBA, avšak není jasné při jakých otáčkách, protože Thermaltake má (ne zcela výjimečně) na stránkách chyby a otáčky uvádí jako oněch 294 gramů. Montáž bloku zajistí standardní firemní spona ve tvaru H a ta je určena pro Intel P4/LGA 775 a AMD K8/AM2/AM2+.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko" NASA pátrá po zbytcích Beresheet, přežít mohlo laserové "zrcátko"
Beresheet narazil do Měsíce rychlostí, že neměl šanci přežít v celku, ovšem NASA předpokládá, že zařízení Lunar Retroreflector Array (LRA) přežít mohlo. Jeho úkolem je odrážet laserové paprsky a přesně tak se jej NASA pokusí najít.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání Sega Mega Drive Mini jsou k předobjednání
Nedávno byly představeny nové mini-retro konzole Sega Mega Drive Mini, které mají dorazit na trh během letošního září. Sega přitom změnila vývojářský tým, který na nich pracuje a slíbila další hry nad rámec těch původně slíbených. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru NASA konečně detekovala nejstarší typ molekul vesmíru
Už dlouho se předpokládá, že pravděpodobně nejstarší typ molekul ve vesmíru byla HeH, čili prostý dvouprvkový hydrid helia. Je to celkem logické uvažování, když helium a vodík jsou nejstarší prvky. Až nyní to ale máme potvrzeno pozorováním.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer? Jiří Olšanský 'Rik_Leah': co to znamená být streamer?
YouTube je sice coby platforma pro upload videí nadále velmi populární, ale v případě pravidelného streamování (živého vysílání i několik hodin v kuse) se těší větší oblibě Twitch.tv. Přinášíme vám tak rozhovor s někým, kdo se tomu už delší dobu věnuje.
Dnes, rozhovor, Karel Polívka
Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák? Video: Kolik robotů SpotMini od Boston Dynamics utáhne náklaďák?
Společnost Boston Dynamics, která je známá svými pokročilými roboty, zveřejnila na YouTube krátké video, ve němž předvádí další kousky, které jsou její stroje schopné vykonat. Tentokrát se zaměřila na celou smečku robotů SpotMini. 
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková