Thermaltake WB100 a WB200 - nové bloky pro chlazení CPU a Northbridge

Thermaltake WB100 a WB200 - nové bloky pro chlazení CPU a Northbridge
, , aktualita
Společnost Thermaltake již přišla s modelem WB200, tedy vodním blokem pro chlazení severního můstku, již dříve. Ovšem nyní jej představuje společně s WB100, tedy vodním blokem pro chlazení procesorů. WB200 je jednoduchý celoměděný blok,...
K oblíbeným
reklama
Společnost Thermaltake již přišla s modelem WB200, tedy vodním blokem pro chlazení severního můstku, již dříve. Ovšem nyní jej představuje společně s WB100, tedy vodním blokem pro chlazení procesorů.WB200 je jednoduchý celoměděný blok, jehož fitinky jsou určeny pro 9,5mm hadičky, váží celkem 95,5 gramů a rozměry 40 x 40 x 8,6 mm. Model WB100 rovněž pro 9,5mm hadičky pak má rozměry 104 x 80 x 73,5 mm, hmotnost 294 gramů a dovybaven je dvěma 50mm ventilátory pro chlazení MOSFETů. Ty mají dle jistých informací produkovat hluk o 16 dBA, avšak není jasné při jakých otáčkách, protože Thermaltake má (ne zcela výjimečně) na stránkách chyby a otáčky uvádí jako oněch 294 gramů. Montáž bloku zajistí standardní firemní spona ve tvaru H a ta je určena pro Intel P4/LGA 775 a AMD K8/AM2/AM2+.

Zdroj: TZ Thermaltake
reklama
Nejnovější články
Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama Perseverance si přivezl portrét celé své rodiny a odvysílal první panorama
Rover Perseverance se zatím na Marsu nehnul ani o kousek, neboť NASA jej po přistání ještě testuje a také zkoumá jeho okolí. Můžeme se ale podívat na to, jaký portrét své rodinky si rover přivezl s sebou a co se nachází v jeho okolí. 
Včera, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií Deep Nostalgia Tool rozhýbe i lidi z prastarých fotografií
Své výsledky předvádí nový systém založený na umělé inteligenci, a sice Deep Nostalgia Tool. Vyvinut byl společností D-ID zvláště k tomu, aby byl schopen rozhýbat lidi zachycené na starých snímcích. 
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K Na Mindfactory se prodalo už na 120 nových Core i7-11700K
Intel možná odsunul nástup procesorů Rocket Lake-S až na konec března, kdy se mají objevit také recenze, ovšem to už bude zřejmě naprosto nezajímavé datum. Tyto procesory se už dostaly na trh.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel Stadia dle reportáže nesplnila svůj cíl o stovky tisíc uživatel
V současné době bychom se skutečně vůbec nedivili, kdyby Google už počítal se zrušením služby Stadia a zvláště pak poté, co si přečteme zprávu o tom, jak Stadii oproti plánům chybí stovky tisíc uživatelů. 
Včera, aktualita, Jan Vítek3 komentáře
Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby Ethereum 2.0 přichází, blíží se i konec jeho klasické těžby
Ethereum 2.0 a rovněž Ethereum Improvement Proposal #1559 (nebo zkráceně EIP-1559) je katastrofa řítící se na těžaře této kryptoměny, kteří by ji přirozeně chtěli zcela zablokovat, což se ovšem asi nestane. 
Včera, aktualita, Jan Vítek9 komentářů