reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Titan si připravil dva tenké věžovité chladiče Dragonfly

, , aktualita
Titan si připravil dva tenké věžovité chladiče Dragonfly
V době, kdy overclocking byl u nás teprve v dupačkách, heatpipe byly ve světě PC věcí neznámou a my se museli spoléhat buď na vlastnoručně vyřešené chlazení či chabou nabídku obchodů, byly chladiče firmy Titan poměrně oblíbené. Nicméně od...
Titan si připravil dva tenké věžovité chladiče Dragonfly
V době, kdy overclocking byl u nás teprve v dupačkách, heatpipe byly ve světě PC věcí neznámou a my se museli spoléhat buď na vlastnoručně vyřešené chlazení či chabou nabídku obchodů, byly chladiče firmy Titan poměrně oblíbené. Nicméně od té doby tato firma ustoupila na našem trhu do pozadí, aby na sebe jen občas upozornila nějakými novinkami.

Dnes to jsou nové modely Dragonfly 3 (TTC-NC85TZ/RB) a Dragonfly 4 (TTC-NC95TZ/RB) věžovitého typu, jež mají své tři či čtyři duální heatpipe uspořádány do jedné linie, díky čemuž mohou nabídnout tenká těla, která nebudou klást vzduchu moc velký odpor.

Chladiče se tedy od sebe liší především svou velikostí. Dragonfly 3 má rozměry 100 x 71,4 x 150 mm a 95mm ventilátor s PWM a rozmezím otáček 210 - 2100 RPM (5 - 28,6 dBA). Dragonfly 4 má rozměry 120 x 71,4 x 160 mm, o jednu heatpipe navíc a 120mm ventilátor točící se od pouhých 150 RPM po 1500 RPM (udávaná hlučnost je kupodivu navlas stejná jako u předchozího modelu).

Oba modely podporují sockety LGA115x, LGA775, LGA1366, LGA2011, AM3+/AM3/AM2+/AM2 a FM2/FM1, ovšem výrobce nezveřejnil jejich dostupnost ani ceny.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama