Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX
, , aktualita
NVIDIA se rozhodla podpořit prodej svých již téměř výběhových karet GeForce RTX pomocí titulu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, který je k dispozici zdarma při koupi jedné z nich. A krom toho přichystala funkci Steam Sync ke GeForce NOW. 
K oblíbeným
reklama
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition je tak k dispozici zdarma ke všem GeForce RTX v rámci balíčku "Více FPS, více výher", čili to platí pro modely GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER a 2060, dále pro hotová PC s těmito kartami, a to včetně notebooků. Tato akce začala včera a potrvá do 27. srpna 2020 a pochopitelně bude nutné si při koupi najít jednoho ze spolupracujících prodejců. 
 
A jak se dozvídáme z tiskovky Gold Edition této hry obsahuje 16 operátorů, speciální uniformy, skiny, kosmetické předměty a pětiletý Season Pass, který v průběhu letoška přinese rozšíření o 6 operátorů, VIP výhody, rychlejší postup Battle Passu a další. 
 
 
NVIDIA se obvykle snaží ke GeForce RTX zdarma nabízet hry s podporou ray tracingu či DLSS, ovšem to bychom u Rainbow Six Siege hledali marně. Máme tu tak jiné téma, a sice průměrnou snímkovací frekvenci, přičemž NVIDIA slibuje, že i s RTX 2060 dalece přesáhneme 144 FPS a s RTX 2070 Super pak i 240 FPS. 
 
 
V poznámce je pak uvedeno, že jde o průměrné FPS v rozlišení 1080p při vysokých detailech, a to na API Vulkan a sestavě s procesorem Core i9-9900K. NVIDIA tím pochopitelně cílí na moderní herní monitory, které nabízí už běžně obnovovací frekvenci 144 Hz a prosazovat se začínají také modely s 240 Hz. 
 
Titul Tom Clancy's Rainbow Six Siege je zaměřen na multiplayer a nyní čítá více než 60 milionů lidí tvořících jeho hráčskou základnu. Právě tato hra nyní získala také podporu funkce NVIDIA Highlights, která využívá pro zachycení nejlepších momentů z her, jako jsou třeba vítězné zásahy protivníka, cloudové servery NVIDIE, čili umělou inteligenci pro rozeznávání vzorů a obrazů, aby funkce nabídla co možná nejvhodnější materiál. Jde tak především o funkci pro sociální servery tvořící materiál, s nímž se můžeme chlubit dle libosti. 
 
Krom toho NVIDIA ještě představila funkci Steam Sync pro GeForce NOW. To znamená, že si můžeme v rámci GeForce NOW synchronizovat svou knihovnu Steamu (Settings > Game Sync), čili podporované hry se pak automaticky zapíšou do záložky "My Library".
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede? NVIDIA odstartovala "ultimátní odpočet", k čemu povede?
Zrovna dnes jsem v aktualitě o chystaných GeForce zmínil, že NVIDIA jistě začne na sociálních sítích s marketingovým vábením a budováním pozornosti ještě před tím, než představí nové GeForce. A právě to přichází. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři SLS pro Artemis I je v polovině testů Green Run, čekají ještě čtyři
Hlavní stupeň rakety Space Launch System (SLS) chystaný pro misi Artemis I právě prochází testy souhrnně zvanými Green Run. Tato osmidílná série je už z poloviny splněna, takže zbývají ještě čtyři testy, jaké? 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo Apple žaluje Prepear, prý má podobné logo
Společnost Apple je každou chvíli někým žalována, ale nejinak je tomu i naopak. Nyní je v soudním sporu s aplikací Prepear, která má v logu zjednodušenou hrušku. Apple si stěžuje, že je toto logo příliš podobné tomu jeho.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude? Microsoft chystá i novou Xbox (Series) S, jaká bude?
Dosud jsme měli jen nejasnou představu o tom, že by vedle výkonné Anacondy měla v rámci 
Xbox Series X dorazit také výrazně slabší verze známá jako Lockhart. Ostatně to podporovalo i ono slovo Series a nyní je tu nejlepší důkaz o této verzi. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září GamersNexus: NVIDIA GeForce RTX 30 budou představeny 9. září
Dříve se mluvilo o tom, že NVIDIA chce své nové GeForce představit až po polovině příštího měsíce, čili 17. září. Server GamersNexus ale míní, že to bude už dříve, a to 9. září. Tak či tak se vypuštění už velice blíží. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář