Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX
, , aktualita
NVIDIA se rozhodla podpořit prodej svých již téměř výběhových karet GeForce RTX pomocí titulu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, který je k dispozici zdarma při koupi jedné z nich. A krom toho přichystala funkci Steam Sync ke GeForce NOW. 
K oblíbeným
reklama
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition je tak k dispozici zdarma ke všem GeForce RTX v rámci balíčku "Více FPS, více výher", čili to platí pro modely GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER a 2060, dále pro hotová PC s těmito kartami, a to včetně notebooků. Tato akce začala včera a potrvá do 27. srpna 2020 a pochopitelně bude nutné si při koupi najít jednoho ze spolupracujících prodejců. 
 
A jak se dozvídáme z tiskovky Gold Edition této hry obsahuje 16 operátorů, speciální uniformy, skiny, kosmetické předměty a pětiletý Season Pass, který v průběhu letoška přinese rozšíření o 6 operátorů, VIP výhody, rychlejší postup Battle Passu a další. 
 
 
NVIDIA se obvykle snaží ke GeForce RTX zdarma nabízet hry s podporou ray tracingu či DLSS, ovšem to bychom u Rainbow Six Siege hledali marně. Máme tu tak jiné téma, a sice průměrnou snímkovací frekvenci, přičemž NVIDIA slibuje, že i s RTX 2060 dalece přesáhneme 144 FPS a s RTX 2070 Super pak i 240 FPS. 
 
 
V poznámce je pak uvedeno, že jde o průměrné FPS v rozlišení 1080p při vysokých detailech, a to na API Vulkan a sestavě s procesorem Core i9-9900K. NVIDIA tím pochopitelně cílí na moderní herní monitory, které nabízí už běžně obnovovací frekvenci 144 Hz a prosazovat se začínají také modely s 240 Hz. 
 
Titul Tom Clancy's Rainbow Six Siege je zaměřen na multiplayer a nyní čítá více než 60 milionů lidí tvořících jeho hráčskou základnu. Právě tato hra nyní získala také podporu funkce NVIDIA Highlights, která využívá pro zachycení nejlepších momentů z her, jako jsou třeba vítězné zásahy protivníka, cloudové servery NVIDIE, čili umělou inteligenci pro rozeznávání vzorů a obrazů, aby funkce nabídla co možná nejvhodnější materiál. Jde tak především o funkci pro sociální servery tvořící materiál, s nímž se můžeme chlubit dle libosti. 
 
Krom toho NVIDIA ještě představila funkci Steam Sync pro GeForce NOW. To znamená, že si můžeme v rámci GeForce NOW synchronizovat svou knihovnu Steamu (Settings > Game Sync), čili podporované hry se pak automaticky zapíšou do záložky "My Library".
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje Amazon popírá brzké přijetí kryptoměny, celkově to však nevylučuje
Výrazný vzestup hodnoty kryptoměn v tomto týdnu byl způsoben i informací britského listu City A.M., dle níž se Amazon chystá začít velice během příštích měsíců přijímat různé kryptoměny. Firma tuto informaci nyní popírá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů Čínské CPU Loongson slibuje výkon prvních Ryzenů
Čínské procesory Loongson jsou vyvíjeny už dlouhou řadu let firmou Loongson Technology Corporation Ltd. s přispěním Čínské akademie věd. Nyní se přitom už na trh chystají Loongson 3A5000 slibující velice zajímavý výkon. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED Samsung uvádí Odyssey Neo G9: herní hi-end LCD s Mini LED
Společnost Samsung si připravila monitorovou novinku v podobě Odyssey Neo G9, která na svém značně prohnutém 49" panelu nabídne rozlišení 5120 x 1440 s vysokou obnovovací frekvencí a podsvícením pomocí Mini LED. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A Intel už ulovil firmu Qualcomm na svůj proces 20A
Intel včera v noci už odhalil své plány na vývoj moderních výrobních procesů s tím, že se o své výrobní kapacity hodlá v rámci Intel Foundry podělit i s jinými firmami. Huawei to asi nebude, ale máme tu konkrétního zájemce o proces 20A. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit? AMD Navi 31 se rýsuje: 15360 jader a už bez Compute Unit?
AMD Navi 31 je očekávaný nejlepší čip generace Navi 3, která se utká zřejmě s NVIDIA Ada Lovelace a mimo hru také stále není z našeho pohledu ani Hopper. Server 3DCenter nyní nabízí přehled fám z různých zdrojů, které se nedávno objevily. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek