Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX

Tom Clancy’s Rainbow Six Siege je zdarma ke GeForce RTX
, , aktualita
NVIDIA se rozhodla podpořit prodej svých již téměř výběhových karet GeForce RTX pomocí titulu Tom Clancy’s Rainbow Six Siege, který je k dispozici zdarma při koupi jedné z nich. A krom toho přichystala funkci Steam Sync ke GeForce NOW. 
K oblíbeným
reklama
Tom Clancy’s Rainbow Six Siege Gold Edition je tak k dispozici zdarma ke všem GeForce RTX v rámci balíčku "Více FPS, více výher", čili to platí pro modely GeForce RTX 2080 Ti, 2080 SUPER, 2080, 2070 SUPER, 2070, 2060 SUPER a 2060, dále pro hotová PC s těmito kartami, a to včetně notebooků. Tato akce začala včera a potrvá do 27. srpna 2020 a pochopitelně bude nutné si při koupi najít jednoho ze spolupracujících prodejců. 
 
A jak se dozvídáme z tiskovky Gold Edition této hry obsahuje 16 operátorů, speciální uniformy, skiny, kosmetické předměty a pětiletý Season Pass, který v průběhu letoška přinese rozšíření o 6 operátorů, VIP výhody, rychlejší postup Battle Passu a další. 
 
 
NVIDIA se obvykle snaží ke GeForce RTX zdarma nabízet hry s podporou ray tracingu či DLSS, ovšem to bychom u Rainbow Six Siege hledali marně. Máme tu tak jiné téma, a sice průměrnou snímkovací frekvenci, přičemž NVIDIA slibuje, že i s RTX 2060 dalece přesáhneme 144 FPS a s RTX 2070 Super pak i 240 FPS. 
 
 
V poznámce je pak uvedeno, že jde o průměrné FPS v rozlišení 1080p při vysokých detailech, a to na API Vulkan a sestavě s procesorem Core i9-9900K. NVIDIA tím pochopitelně cílí na moderní herní monitory, které nabízí už běžně obnovovací frekvenci 144 Hz a prosazovat se začínají také modely s 240 Hz. 
 
Titul Tom Clancy's Rainbow Six Siege je zaměřen na multiplayer a nyní čítá více než 60 milionů lidí tvořících jeho hráčskou základnu. Právě tato hra nyní získala také podporu funkce NVIDIA Highlights, která využívá pro zachycení nejlepších momentů z her, jako jsou třeba vítězné zásahy protivníka, cloudové servery NVIDIE, čili umělou inteligenci pro rozeznávání vzorů a obrazů, aby funkce nabídla co možná nejvhodnější materiál. Jde tak především o funkci pro sociální servery tvořící materiál, s nímž se můžeme chlubit dle libosti. 
 
Krom toho NVIDIA ještě představila funkci Steam Sync pro GeForce NOW. To znamená, že si můžeme v rámci GeForce NOW synchronizovat svou knihovnu Steamu (Settings > Game Sync), čili podporované hry se pak automaticky zapíšou do záložky "My Library".
 
Zdroj: NVIDIA


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Co se také říká o Ampere: NVIDIA zablokuje část RAM, než se ukáže konkurence Co se také říká o Ampere: NVIDIA zablokuje část RAM, než se ukáže konkurence
Očekávaný souboj firem AMD a NVIDIA může popustit uzdu fantazii, takže lze narazit na různé divoké scénáře. Ten od kanálu Moore's Law is Dead zmiňuje vyčkávací taktiku NVIDIE, která má zahrnovat softwarovou blokaci části RAM u testovacích vzorků.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Nabídne Core i3-1115G4 Tiger Lake obrovský nárůst základního taktu? Nabídne Core i3-1115G4 Tiger Lake obrovský nárůst základního taktu?
Generace Ice Lake nás minulý rok moc nenadchla, a to i kvůli jejím slabým základním taktům a velkému rozpětí turba. Jak to ale vypadá, alespoň v některých případech by na tom Tiger Lake mohly být mnohem, mnohem lépe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Muskova Boring Company prodlouží tunel až do Resorts World Las Vegas Muskova Boring Company prodlouží tunel až do Resorts World Las Vegas
The Boring Company Elona Muska před čtvrt rokem dokončila ražení tunelu Las Vegas Convention Center Loop (LVCC Loop). Nyní bylo rozhodnuto, že se prodlouží až do nového centra Resorts World Las Vegas.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Radeon Navi 2X s 12 a 16 GB paměti, chystá se prý už Navi 4X Radeon Navi 2X s 12 a 16 GB paměti, chystá se prý už Navi 4X
Z fór Chiphell přichází informace, která je v podstatě v souladu s tím, co jsme nedávno slyšeli i o nových GeForce. Jde o kapacitu paměti na nových kartách a vedle toho se podíváme i na zprávy o teprve chystaných GPU Radeon.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NASA nechává pandemii za sebou a vyhlíží nový rok, jaký bude? NASA nechává pandemii za sebou a vyhlíží nový rok, jaký bude?
NASA již ústy svého šéfa Jima Bridenstina mluví o pandemii jako o věci minulosti, se kterou se úspěšně vypořádala a nyní už pomalu vyhlíží další rok. My se můžeme podívat na to, co si pro něj chystá. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek