reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší

, , aktualita
TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší
Trh s herními periferiemi je už tak nepřehledný a plný různých značek, že jedna navíc už nehraje roli. Jde ale o firmu EVGA, která je renomovaným výrobcem grafických karet či desek a od takovéto firmy bychom přeci jen mohli očekávat něco navíc.
TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší
Pro začátek tu tedy máme herní počítačovou myš EVGA TORQ X10, která je dle slov výrobce zaměřena na hardcorové hráče. Jedná se o model s univerzálním designem, který je tak vhodný pro pravou i levou ruku.

EVGA pro jeho sestavení využila pevnou kovovou základnu a povrch pokrytý uhlíkovými vlákny. Klouzat pak budeme po klasických teflonových podložkách (PTFE).

Dále tu máme na obrázku výše zobrazený systém pro úpravu velikosti, který evidentně poslouží k nastavení zadního krytu pomocí šroubku a vnitřního mechanismu. Nechybí pak ani systém pro úpravu hmotnosti.

EVGA si pro svou prvotinu vybrala osvědčený laserový senzor Avago ADNS-9800 s rozlišením 8200 dpi, což je prostě sázka na jistotu, stejně jako tlačítka značky Omron, jež mají vydržet přes 20 milionů stisků.

Celkově pak získáme devět programovatelných tlačítek a také nějaké LED, u nichž si budeme moci zvolit barvu. Na to ostatně ukazuje screenshot ze softwaru pro nastavení. Nakonec můžeme jako specialitku zmínit kabel se stříbrnou vrstvou v izolaci, ale ještě uvidíme, co se z tohoto vyklube.

EVGA TORQ X10 má dorazit na trh již brzy, ale přesné datum a ani cena ve zprávě není.

Zdroj: techPowerUp
reklama
reklama
reklama