www.svethardware.cz
>
>
>
>

TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší

TORQ X10: EVGA se pouští do výroby herních myší
, , aktualita
Trh s herními periferiemi je už tak nepřehledný a plný různých značek, že jedna navíc už nehraje roli. Jde ale o firmu EVGA, která je renomovaným výrobcem grafických karet či desek a od takovéto firmy bychom přeci jen mohli očekávat něco navíc.
K oblíbeným
reklama
Pro začátek tu tedy máme herní počítačovou myš EVGA TORQ X10, která je dle slov výrobce zaměřena na hardcorové hráče. Jedná se o model s univerzálním designem, který je tak vhodný pro pravou i levou ruku.

EVGA pro jeho sestavení využila pevnou kovovou základnu a povrch pokrytý uhlíkovými vlákny. Klouzat pak budeme po klasických teflonových podložkách (PTFE).

Dále tu máme na obrázku výše zobrazený systém pro úpravu velikosti, který evidentně poslouží k nastavení zadního krytu pomocí šroubku a vnitřního mechanismu. Nechybí pak ani systém pro úpravu hmotnosti.

EVGA si pro svou prvotinu vybrala osvědčený laserový senzor Avago ADNS-9800 s rozlišením 8200 dpi, což je prostě sázka na jistotu, stejně jako tlačítka značky Omron, jež mají vydržet přes 20 milionů stisků.

Celkově pak získáme devět programovatelných tlačítek a také nějaké LED, u nichž si budeme moci zvolit barvu. Na to ostatně ukazuje screenshot ze softwaru pro nastavení. Nakonec můžeme jako specialitku zmínit kabel se stříbrnou vrstvou v izolaci, ale ještě uvidíme, co se z tohoto vyklube.

EVGA TORQ X10 má dorazit na trh již brzy, ale přesné datum a ani cena ve zprávě není.

Zdroj: techPowerUp
reklama
Nejnovější články
ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety ALMA spatřila materiál pro zrod exoměsíců u obrovské exoplanety
Přímá detekce samotných exoplanet stále není běžná záležitost a jen několik z tisíců se tako povedlo nalézt. A v případě PDS 70c platí nejen to, nově se dokonce objevil i formující se v rotujícím disku materiálu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu TSMC zvažuje stavbu továrny v Německu
Ještě donedávna platilo, že společnost TSMC reagovala odmítavě na lákání Evropské unie, ovšem nyní se přímo od jejího předsedy dozvídáme, že to může nakonec dopadnout jinak. TSMC totiž láká představa továrny v Německu. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek4 komentáře
Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí Form Energy postaví železito-kyslíkovou baterii s procesem reverzního reznutí
S nárůstem podílu obnovitelných zdrojů na výrobě elektrické energie stoupá také potřeba řešit jejich nestálost. Společnost Form Energy má řešení v podobě železito-kyslíkových baterií. Levnějších a ekologičtějších.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů
Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla Richard Branson a Jeff Bezos zatím nejsou astronauti: FAA změnila pravidla
Federal Aviation Administration (FAA) změnila pravidla pro definici astronautů, a tak Richard Branson i Jeff Bezos a posádky jejich raket podle této novinky ještě nejsou astronauty. Jde o první změnu definice od roku 2004.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře
Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16 Fallback ve FidelityFX Super Resolution otestován: když není k dispozici FP16
AMD vytvořilo svou technologii FidelityFX Super Resolution skutečně tak, aby mohla pracovat na co možná nejširším okruhu grafických čipů. Tomu odpovídá i to, že můžeme využít tzv. FP32 fallback, pokud není k dispozici nejvhodnější hardware.
Dnes, aktualita, Jan Vítek