www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-Link a gigabitový Wi-Fi router řady SafeStream

TP-Link a gigabitový Wi-Fi router řady SafeStream
, , aktualita
Společnost TP-Link oficiálně posílá na trh nový gigabitový VPN směrovač TL-ER604W řady SafeStream, který je osazen pěti porty RJ-45 a jeho bezdrátové rozhraní dosáhne propustnosti až 300 Mbps. Nejde tedy o nejvýkonnější bezdrátový router,...
K oblíbeným
reklama
Společnost TP-Link oficiálně posílá na trh nový gigabitový VPN směrovač TL-ER604W řady SafeStream, který je osazen pěti porty RJ-45 a jeho bezdrátové rozhraní dosáhne propustnosti až 300 Mbps. Nejde tedy o nejvýkonnější bezdrátový router, ale zase tu máme zmíněnou podporu VPN s protokoly IPsec, PPTP a L2TP, přičemž u posledních dvou může router fungovat jako klient i server a samozřejmostí je VPN pass-through.

VPN engine dokáže naživu udržet až 30 LAN-to-LAN či client-to-LAN IPsec spojení, které může širovat pomocí DES/3DES/AES128/AES192/AES256 a autentizace probíhá pomocí MD5 či SHA a pak tu je podpora protokolu IKE v režimu main i aggressive a také manuální či automatická správa klíčů.

TL-ER604W také umí detekovat různé útoky DoS, jako je zahlcení TCP/UDP/ICMP packety, TCP scanning, Ping of Death a další. Administrátor pak může na druhou stranu omezit uživatele ve vnitřní síti. Nakonec TP-Link zmiňuje také ochranu proti bleskům a výslednému přepětí v síti, a to do 4 kV.

Veškeré specifikace najdete na stránkách výrobce (viz zdroj).


Hardwarové specifikace
Standardy a protokolyIEEE 802.11b/g/n, 802.3, 802.3u, 802.3ab
TCP/IP, DHCP, ICMP, NAT, PPPoE, SNTP, HTTP, DNS, IPsec, PPTP, L2TP
Rozhraní1 x gigabit WAN port
3 x gigabit LAN port
1 x gigabit WAN/LAN port
Síťová média10BASE-T: UTP kabel kategorie 3, 4, 5 (Max 100m)
100BASE-TX: UTP kabel kategorie 5, 5e (Max 100m)
1000BASE-T: UTP kabel kategorie 5, 5e (Max 100m)
Flash pamět8 MB
DRAM64 MB (DDRII)
LED indikátoryPWR, SYS, WLAN, WAN, WAN/LAN, LAN
TlačítkaNapájení, Wi-Fi, Reset
Rozměry (š x h x v)209 x 126 x 26 mm
Chlazenípasivní
Wi-Fi anténa2 x odnímatelná 5dBi
NapájeníExterní napájecí adaptér (12VDC/1.0A)

Zdroj: TZ TP-Link

TP-LINK TL-ER604W
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle PS5 se prodalo rekordních 10 milionů kusů, nové Xbox si ale také nevedou zle
Společnosti Sony a Microsoft se nově podělily o své finanční výsledky týkající se i herních konzolí PlayStation 5 a Xbox Series X a S. Obě se chlubí rekordními čísly, i když vítěz tu přece jen je a vcelku jasný a očekávaný. 
Včera, aktualita, Jan Vítek2 komentáře
Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690 Alder Lake mají být letos jen pro nadšence: série K a KF plus Z690
Není to samozřejmě jisté, ale dle Igora Wallosseka by Intel měl letos dostat na trh jen velice omezenou skladbu desktopových procesorů Alder Lake s tím, že ostatní modely plus slabší čipové sady přijdou až v dalším roce.
Včera, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz? Tchaj-wan schválil stavbu 2nm továrny TSMC, kdy bude spuštěn provoz?
Tchaj-wanské úřady přijaly záměr TSMC postavit poblíž města Baoshan novou továrnu, která bude využita pro výrobu dosud nejmodernějším známým procesem této společnosti. Jde o N2, čili o 2nm proces. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede Hubble našel vodní páry na měsíci Ganymede
Hubbleův vesmírný dalekohled sleduje už velice dlouho okolní vesmír včetně lokálních planet a jejich měsíců. Má tak i řadu snímků jupiterova měsíce Ganymede, díky nimž se objevil důkaz o tom, že na něm existuje voda v podobě páry.
Včera, aktualita, Jan Vítek
Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány Microsoft: systémové požadavky Windows 11 jsou platné a budou vynucovány
Někteří jistě čekali, že to se systémovými požadavky Microsoftu na instalaci a zprovoznění OS Windows 11 nebude nakonec tak horké, ale z firmy nyní zní, že si stojí za svým a bude si je vynucovat. 
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů