reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

TP-LINK Archer C7: až 1,75 Gb/s přes Wi-Fi

, , aktualita
TP-LINK Archer C7: až 1,75 Gb/s přes Wi-Fi
Společnost TP-Link odhalila Wi-Fi router Archer C7, jenž nabídne velmi slušnou datovou propustnost až 1,75 Gbps. Určen je pro domácnosti a malé kanceláře, kde dokáží využít aktuální standard Wi-Fi 802.11ac, jenž se však prosazuje pomalu....
TP-LINK Archer C7: až 1,75 Gb/s přes Wi-Fi
Společnost TP-Link odhalila Wi-Fi router Archer C7, jenž nabídne velmi slušnou datovou propustnost až 1,75 Gbps. Určen je pro domácnosti a malé kanceláře, kde dokáží využít aktuální standard Wi-Fi 802.11ac, jenž se však prosazuje pomalu. Jednak je zřejmé, že Wi-Fi 802.11n řadě uživatelů stačí a pak nová technologie není zrovna levná. Však Archer C7 přijde na doporučených 3888 Kč s daní.

TP-Link Archer dokáže pochopitelně pracovat v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, přičemž uživatel může nechat data řídit tak, že aplikace s nenáročným provozem (web, mail, atd.) využijí pomalejší pásmo s 450 Mbps a pro hraní online her či streamování multimédií se využije 5GHz pásmo, které má poskytnout zbylých 1,35 Gbps.

Antény tohoto routeru jsou v počtu tří a mají zisk 5 dBi. Dále tu jsou kromě gigabitového WAN také čtyři gigabitové LAN a k tomu dva USB pro připojení dalšího zařízení, třeba disku nebo tiskárny. Samozřejmostí je pak WPS, podpora IPv6 a využít budeme moci také tlačítko pro vypnutí bezdrátové sítě.

Zdroj: TZ TP-Link

TP-Link AC1750
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
reklama
reklama