www.svethardware.cz
>
>
>
>

TP-LINK Archer C7: až 1,75 Gb/s přes Wi-Fi

TP-LINK Archer C7: až 1,75 Gb/s přes Wi-Fi
, , aktualita
Společnost TP-Link odhalila Wi-Fi router Archer C7, jenž nabídne velmi slušnou datovou propustnost až 1,75 Gbps. Určen je pro domácnosti a malé kanceláře, kde dokáží využít aktuální standard Wi-Fi 802.11ac, jenž se však prosazuje pomalu....
K oblíbeným
reklama
Společnost TP-Link odhalila Wi-Fi router Archer C7, jenž nabídne velmi slušnou datovou propustnost až 1,75 Gbps. Určen je pro domácnosti a malé kanceláře, kde dokáží využít aktuální standard Wi-Fi 802.11ac, jenž se však prosazuje pomalu. Jednak je zřejmé, že Wi-Fi 802.11n řadě uživatelů stačí a pak nová technologie není zrovna levná. Však Archer C7 přijde na doporučených 3888 Kč s daní.

TP-Link Archer dokáže pochopitelně pracovat v pásmu 2,4 GHz i 5 GHz, přičemž uživatel může nechat data řídit tak, že aplikace s nenáročným provozem (web, mail, atd.) využijí pomalejší pásmo s 450 Mbps a pro hraní online her či streamování multimédií se využije 5GHz pásmo, které má poskytnout zbylých 1,35 Gbps.

Antény tohoto routeru jsou v počtu tří a mají zisk 5 dBi. Dále tu jsou kromě gigabitového WAN také čtyři gigabitové LAN a k tomu dva USB pro připojení dalšího zařízení, třeba disku nebo tiskárny. Samozřejmostí je pak WPS, podpora IPv6 a využít budeme moci také tlačítko pro vypnutí bezdrátové sítě.

Zdroj: TZ TP-Link

TP-Link AC1750
lze pořídit v e-shopech za cenu od (Zdroj: Heureka.cz)
Porovnat ceny >>

reklama
Nejnovější články
Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou? Rocket Lake-S jsou v předprodeji, na kolik nás přijdou?
Právě dnes jsme zjistili, že na Mindfactory se už nabízí procesor Core i7-11700K v předprodeji. Nedlouho na to se ovšem objevuje už celá řada Rocket Lake-S v nabídce jiného obchodu, takže se můžeme podívat na další ceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy Navi 22 "Navy Flounder": specifikace a diagramy
AMD už příští týden představí nové Radeony, a to přinejmenším model RX 6700 XT. Ten využije GPU Navi 22 známé také jako Navy Flounder a to bude do jisté míry poloviční verzí dobře známého Big Navi, čili Navi 21. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky Sociální síť Clubhouse potvrzuje úniky audio dat na jiné webové stránky
Sociální síť Cluhouse zatím funguje na systému pozvánek a spousta lidí by se do ní ráda dostala. Jedna chytrá hlava tak vymyslela, jak nabízet různé audio streamy jiným a nechala rozhovory unikat ven na Internet.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu? RTX 3080 coby externí GPU: má to cenu?
Rozhraní PCI Express 4.0 může mnohým uživatelům připadat jako zbytečnost, neboť verze 3.0 stále ještě stačí. Ovšem co když použijeme verzi 3.0 a ještě navíc s jen čtyřmi linkami a navěsíme na ně výkonnou RTX 3080? To uvidíme. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD Prezident Biden chce napumpovat do výroby čipů v USA 37 mld. USD
Americký prezident Joe Biden se už dříve zaměřil na celosvětový problém s nedostatečnou kapacitou produkce počítačových čipů, který ohrožuje řadu dalších odvětví. Nařídil tak podrobné přezkoumání stavu průmyslu a dodavatelských řetězců. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů