Trailer ke Crysis Remastered je tu, jak vypadá grafika?

Trailer ke Crysis Remastered je tu, jak vypadá grafika?
, , aktualita
Společnosti Electronic Arts a Crytek už potvrdily, že si chystají remasterovanou verzi hry Crysis, která by měla využít nejnovější grafický engine a nabídnout i ray tracing. Zítra bude zveřejněn i oficiální trailer. 
K oblíbeným
reklama
Až zítra navečer tak má být oficiálně představen trailer ke hře Crysis Remastered, ovšem na YouTube se už na první pohled objevil dříve - viz vložené video. 
 
 
Někteří v ohlasech poukazují na to, že jde v podstatě o to samé a ptají se, zda náhodou nejde o podvrh. To se nakonec dozvíme už zítra, ale když si najdeme starý trailer a podíváme se na jeho zpracování, pak nové zpracování je opravdu výrazně odlišné. Budeme tak předpokládat, že uniklý trailer je skutečně pravý, ostatně jde jen o remaster a nelze čekat, že jeho grafika bude odpovídat tomu, co nabízí moderní AAA střílečky či obecně 3D hry. A i tak nevypadá vůbec špatně. 
 
ze starého traileru
 
nový trailer 
 
Zítra v šest odpoledne tak bude zveřejněn trailer na oficiálním účtu v rámci "Crysis Remastered - Official Gameplay Trailer Premiere" a poté se už v příštím měsíci můžeme těšit na to, že hra bude vypuštěna na trh. Stane se tak konkrétně 23. července. 
 
I uniklý trailer slibuje nejnovější výdobytky moderního enginu firmy Crytek, ovšem v jaké podobě tu bude implementován slíbený ray tracing, to se ještě uvidí. Pokud půjde o něco, co bude stát za řeč, jistě se tím brzy pochlubí i sama NVIDIA, přičemž ze záběrů ve videu toho moc poznat nelze. Mohlo by jít o stíny, nebo spíše o odrazy, ale nikde jsem nenašel odraz objektu, který by byl jinak sám mimo záběr, což by ukazovalo právě na ray tracing. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P TP-Link rozšířil nabídku powerline adaptérů o sadu TL-PA7017P
Powerline adaptéry se v posledních letech staly oblíbeným způsobem, jak snadno a rychle rozšířit domácí síť prostřednictvím elektrických rozvodů. TP-Link do této kategorie přináší novou sadu TL-PA7017P s podporou rychlosti až 1 Gb/s.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi Beelink GT-R: mini PC s AMD Ryzen, čtečkou otisků prstů a kovovým šasi
Čínský výrobce Beelink se rozhodl svou nabídku mini PC rozšířit o nový model, který tentokrát nevyužívá procesor od Intelu, ale AMD. K tomu přidal několik prémiových funkcí a některé z nich, jako je čtečka otisků prstů, se objevují jen zřídka.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik1 komentář
Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách Video: čtyřnohý robot balancuje na dvou končetinách
Italský výzkumný tým pracuje na vývoji čtyřnohých robotů, kteří dokážou i při nelehkých podmínkách udržet rovnováhu při stání na dvou končetinách. Budoucí roboti by tak mohli překonávat i velmi úzké mosty.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty Tvar chytré textilie z Harvardu ovládá změna teploty
Zájem o vývoj měkké robotiky projevují různé vědecké instituce, jednou z nich je i Harvardova univerzita. Tamní výzkumný tým vytvořil chytrou textilii pro měkké roboty, která je ovládaná na základě tepla. 
4.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře
NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí NASA: program Artemis by měl mít dalších šest misí
Kosmická agentura NASA se připravuje na plánovaný program Artemis, který slibuje návrat astronautů na Měsíc. Vypadá to, že se k plánovaným třem misím programu Artemis přidá ještě dalších šest.
3.7.2020, aktualita, Kateřina Hoferková2 komentáře