Trailer ke Crysis Remastered je tu, jak vypadá grafika?

Trailer ke Crysis Remastered je tu, jak vypadá grafika?
, , aktualita
Společnosti Electronic Arts a Crytek už potvrdily, že si chystají remasterovanou verzi hry Crysis, která by měla využít nejnovější grafický engine a nabídnout i ray tracing. Zítra bude zveřejněn i oficiální trailer. 
K oblíbeným
reklama
Až zítra navečer tak má být oficiálně představen trailer ke hře Crysis Remastered, ovšem na YouTube se už na první pohled objevil dříve - viz vložené video. 
 
 
Někteří v ohlasech poukazují na to, že jde v podstatě o to samé a ptají se, zda náhodou nejde o podvrh. To se nakonec dozvíme už zítra, ale když si najdeme starý trailer a podíváme se na jeho zpracování, pak nové zpracování je opravdu výrazně odlišné. Budeme tak předpokládat, že uniklý trailer je skutečně pravý, ostatně jde jen o remaster a nelze čekat, že jeho grafika bude odpovídat tomu, co nabízí moderní AAA střílečky či obecně 3D hry. A i tak nevypadá vůbec špatně. 
 
ze starého traileru
 
nový trailer 
 
Zítra v šest odpoledne tak bude zveřejněn trailer na oficiálním účtu v rámci "Crysis Remastered - Official Gameplay Trailer Premiere" a poté se už v příštím měsíci můžeme těšit na to, že hra bude vypuštěna na trh. Stane se tak konkrétně 23. července. 
 
I uniklý trailer slibuje nejnovější výdobytky moderního enginu firmy Crytek, ovšem v jaké podobě tu bude implementován slíbený ray tracing, to se ještě uvidí. Pokud půjde o něco, co bude stát za řeč, jistě se tím brzy pochlubí i sama NVIDIA, přičemž ze záběrů ve videu toho moc poznat nelze. Mohlo by jít o stíny, nebo spíše o odrazy, ale nikde jsem nenašel odraz objektu, který by byl jinak sám mimo záběr, což by ukazovalo právě na ray tracing. 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel Tržní kapitalizace NVIDIE poprvé překonala Intel
Tržní kapitalizace společnosti NVIDIA, čili aktuální souhrnná hodnota všech jejích akcií na trhu, vůbec poprvé v historii překonala Intel. Tím se NVIDIA v tomto ohledu stala nejhodnotnějším americkým výrobcem čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz MSI Optix G32CQ4: herní monitor se zakřiveným VA panelem a 165 Hz
MSI přidává do své nabídky další monitor pro hráče. Model Optix G32CQ4 používá rozlišení WQHD či panel se zakřivením. Obnovovací frekvence dosahuje až 165 Hz a podporována je také technologie FreeSync.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty Asus RT-AX89X: herní router s osmi anténami a dvěma 10Gb/s porty
Asus se svým nejnovějším Wi-Fi 6 routerem cílí na hráče, kteří neváhají pro vyšší výkon své domácí sítě utratit balík peněz. Model RT-AX89X AX6000 poznáte podle netradičního vzhledu s osmi anténami, ale zaujme i další výbavou.
Dnes, aktualita, Jáchym Šlik
Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware Mozilla dočasně vypnula službu Firefox Send, útočníci přes ní šířili malware
Firefox Send je užitečná služba, která umožňuje sdílení souborů mezi uživateli. V posledních měsících si ovšem funkci oblíbili hackeři, kteří jejím prostřednictvím šířili malware. Mozilla se proto rozhodla zasáhnout.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik
100TB SSD Nimbus ExaDrive DC100 dostává cenovku: 40.000 USD 100TB SSD Nimbus ExaDrive DC100 dostává cenovku: 40.000 USD
Před dvěma lety oznámila společnost Nimbus svá nová SSD ExaDrive. Model DC100 sliboval nebývale vysokou kapacitu 100 TB. Nyní dostává i cenovku a stojí více než základní verze elektromobilu Tesla Model 3
Včera, aktualita, Milan Šurkala5 komentářů