www.svethardware.cz
>
>
>
>

Transcend si připravil tenké SSD720 pro ultrabooky

Transcend si připravil tenké SSD720 pro ultrabooky
, , aktualita
Firma Transcend ohlásila rozšíření nabídky svých modelů SSD o SSD720 s rozhraním Serial ATA 6 Gbps, jež jsou založeny na kontrolerech SandForce a zaujmout mají svým tenkým tělem (7 mm). Díky tomu se budou více hodit pro rovněž tenké počítače...
reklama
Firma Transcend ohlásila rozšíření nabídky svých modelů SSD o SSD720 s rozhraním Serial ATA 6 Gbps, jež jsou založeny na kontrolerech SandForce a zaujmout mají svým tenkým tělem (7 mm). Díky tomu se budou více hodit pro rovněž tenké počítače a především Ultrabooky, k nimž se zanedlouho připojí také podobné modely s AMD Trinity.

Transcend SSD720 slibují vysoké výkony reprezentované hodnotami čtení až 550 MB/s a zápisu 500 MB/s (více o výkonu Transcend neuvedl) a chybět nebudou ani funkce NCQ a příkaz TRIM, respektive jeho podpora a dále ECC a S.M.A.R.T. SSD budou k dispozici v kapacitách 64, 128 a 256 GB za doporučené ceny 2850, 4750 a 8560 Kč s tříletou zárukou.


ModelSSD720
RozhraníSerial ATA 6Gb/s
Typ pamětiMLC NAND Flash
Kapacita64 GB, 128 GB a 256 GB
Rozměry (d. x š. x v.)100,3 × 69,8 × 7 mm
Hmotnost95 g
Rychlost přenosu datČtení: do 550MB/s, zápis: do 500MB/s
Systémové požadavkyWindows 7, Windows Vista, Windows XP, Linux Kernel 2.6.39 nebo novější


Zdroj: TZ Transcend
reklama
Nejnovější články
Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá Consumer Reports už nedoporučuje Teslu Model 3, je nespolehlivá
Consumer Reports opět mění status doporučení elektromobilu Tesla Model 3. Ten už jednou toto doporučení ztratil, aby ho po opravě získal zpět. Vypadá to však, že spolehlivost a kvalita Modelu 3 nejsou úplně OK, a tak doporučení opět ztrácí.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU Intel zve lidi, aby se v rámci "Odysey" zúčastnili vývoje jeho GPU
Raja Koduri nedávno zval šikovné vývojáře do svého týmu a sliboval jim, že nebudou prostě jen pracovat, ale stanou se součástí hnutí. Nyní něčím podobným Intel láká i širokou veřejnost, a to na "The Odyssey". 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu InSight už zasílá pravidelné zprávy o počasí na Marsu
Přistávací modul InSight, který se vydal prozkoumat ze své stacionární pozice Mars, už poskytuje denní přehledy o počasí, a to pochopitelně týkající se Elysium Planitia, kde se nachází. Naposledy se teploty vyšplhaly na ještě snesitelných -13 °C.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward Objevují se GeForce GTX 1660 Ti, první má Gainward
Tisková zpráva od firmy NVIDIA se v době psaní těchto řádků ještě neobjevila, ale to se jistě velice brzy změní, takže můžeme říci, že dnes na trh přichází karty GeForce GTX 1660 Ti a nejvíce si pospíšil Gainward. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti Radeon RX Vega 56 v zahraničí zlevňují, prý v očekávání GTX 1660 Ti
Ceny grafických karet Radeon RX Vega 56 začaly v evropských obchodech klesat, za čímž mají stát AIB partneři firmy AMD a očekávaný nástup grafické karty NVIDIA GeForce GTX 1660 Ti. Tu očekáváme už dnes.
Dnes, aktualita, Jan Vítek2 komentáře