www.svethardware.cz
>
>
>
>
>
>

Třetí ročník Cloud Computing Conference se blíží

Třetí ročník Cloud Computing Conference se blíží
, , aktualita
Již 2. listopadu odstartuje třetí ročník Cloud Computing Conference, který proběhne v kongresovém centru U Hájků v Praze. Týkat se bude oblasti moderních technologií a inovativních IT řešení a své příspěvky bude prezentovat řada odborníků,...
K oblíbeným
reklama
Již 2. listopadu odstartuje třetí ročník Cloud Computing Conference, který proběhne v kongresovém centru U Hájků v Praze. Týkat se bude oblasti moderních technologií a inovativních IT řešení a své příspěvky bude prezentovat řada odborníků, jako je například Martin Štětka ze společnosti Veeam. Ten přítomným poradí, jakým směrem se vydat po virtualizaci, jak zvládnout management heterogenního cloudového prostředí a zajistit "business continuity".

Dále se představí Marek Bražina ze společnosti VMware, který napoví, jakým způsobem nejlépe přejít do cloudového prostředí a také představí nejnovější řešení pro vystavění inteligentní virtuální infrastruktury. A z Microsoftu to bude Petr Váša s představením nového System Center 2012 pro komplexní správu hybridního cloudu.

Konference se také dotkne tématu datových center, konkrétně například škálovatelného řešení centra FlexPod postaveného na flexibilní sdílené infrastruktuře společností Cisco a NetApp. Více na stránkách konference (viz zdroj).

Zdroj: TZ CCC
reklama
Nejnovější články
Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem Uživatelé Windows 10 za pár eur mohou mít v Německu problém se zákonem
Extrémně levné klíče k Windows sice mohou (nějaký čas) fungovat, ale jejich majitele riskují problémy se zákonem. Německé orgány předvolávají některé jejich uživatele a hovoří se dokonce o domovních prohlídkách.
Včera, aktualita, Jáchym Šlik14 komentářů
Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku Rover Perseverance zvládl na Marsu svou první jízdu i otočku
Přistání Perseverance na Marsu v druhé polovině února bylo velkou událostí. Jak si ale vede americký rover nyní? NASA oznámila, že před pár dny úspěšně absolvoval test, při kterém vozítko popojelo a udělalo otočku.
Včera, aktualita, Kateřina Hoferková
Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti Asusu unikla nepředstavená mobilní GeForce RTX 3050 Ti
Asus na svých stránkách zveřejnil informace o notebooku TUF Dash F15. To by nebylo nic až tak zvláštního, kdyby se ve specifikacích neobjevil dosud nepředstavený mobilní čip Nvidia GeForce RTX 3050 Ti.
Včera, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení John McAfee obviněn z podvodu s kryptoměnami, hrozí mu 100 let vězení
Bude-li mít John McAfee smůlu, v životě už nevytáhne paty z vězení. 75letému podnikateli totiž v USA hrozí až 100letý trest v souvislosti s obviněním z podvodů s kryptoměnami. Ty měl nejprve nakoupit a poté propagovat na sociálních sítích.
Včera, aktualita, Milan Šurkala10 komentářů
Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku Google reaguje na digitální daň: zvýší ceny reklamy o 2 % ve Francii a Španělsku
Několik států se snaží více zdanit technologické giganty, jako jsou Google nebo Facebook. Např. ve Španělsku a Francii na to Google zareaguje tím, že pro inzerenty zdraží reklamu. Ti tak za stejný počet kliků zaplatí více.
6.3.2021, aktualita, Milan Šurkala7 komentářů