Registrace: 11.9.2006
Komentářů: 26, score 1.0 | Svět mobilně: 1/-2.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 11.7.2019 s hodnocením +3:
Souhlas, na co kupovat jinou NAS než Synology nebo QNAP? Leda že by člověk potřebaval bonus v podobě jistoty absence aplikací a nových firmware..
Komentář z 21.3.2020 s hodnocením +1:
Tohle GUI je naprosto zoufalé, pdobně to vypadá na serveru 2019 .. když si otevřete dva průzkuníky přes sebe a jeden chcete potáhnout tak vůbec nevidíte kde končí jeden a začíná druhý.
Komentář z 24.10.2019 s hodnocením +1:
Co píšete je jenom Váš pocit který se nezakládá na skutečnosti. My lidi z IT máme rádi novinky, je na zbláznění když vám někdo předělává pod rukama systém do paskvilu. Na každé verzi Win 10 je menu o trochu jiné, nastavení jinde, pokud je vůbec, vypadáme jako trotolové co viděj počítač poprvé. Pracujeme s nastavením kam běžný človek nejde, tudíž ho to netrápí. Menu si neupravujeme protože ho potřebujeme znát, denně obejdeme hromadu počítačů a radíme lidem zpaměti po telefonu co kde mají nastavit.
Navíc jsme zaregistrovali že 80% toho co MS reklamou tlačí v další verzi není protože je lidi nechtěj, byl to nesmysl, to nás tlačí nutně do konzervatismu a ne spepému následování PR.
Pokud Vás více zajímá názor BFU než odborníka, není vám pomoci.

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 22.4.2017 s hodnocením -1:
Jsem dlouhodobě flustrovaný uživatel win. Mám z MS dlouhodobý pocit že naprosto chrápou. Udělají spoustu humbuku s dalším updatem a ohlásí že přidělali gui k vypínání šmírování, přidali game mod ­(do všech edicí? jako i Pro a Enterprise­) z toho musí mít ve firmách radost a 3D malování.. hmm program si naistaluju za pár minut dle svého výběru.. Těch změn je jistě více, jen se nám to PR oddělení nenamáhá sdělit.. Říkat tomuhle creators update je výsměch všem creatorum, pravděpodobně všechny vývojáře už povýšili na managery a uklízečky se snaží vyvíjet novinky podle svých nejlepších schopností tak, aby je management nevyhodil po příštím zasedání akcionářů.

Za mě má být OS pouze platforma která slouží k ovládání PC a komunikaci mezi HW a instalovaným SW.