Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně
Registrace: 11.9.2006
Komentářů: 37, score 1.1 | Svět mobilně: 1/-2.0
Účast v Expertiádách: 1 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 11.7.2019 s hodnocením +3:
Souhlas, na co kupovat jinou NAS než Synology nebo QNAP? Leda že by člověk potřebaval bonus v podobě jistoty absence aplikací a nových firmware..
Komentář z 16.9.2020 s hodnocením +2:
kdo má prachy na takovou grafiku neřeší rozdíl ceny MB a CPU, zajímá ho jen největší výkon v tom co je pro něj důležité
Komentář z 29.7.2020 s hodnocením +2:
jde o to že CPU má integrovanou grafiku, on od AMD zas takový výběr není.. i do kanceláře se staví PC s výhledem nejméně na 5 let a poměr výkonu vzhledem k ceně ještě když do ceny započteš licence Win a Office.. tak za mě nemá cenu šetřit. v poslední generaci je výběr mezi AMD AMD RYZEN 3 3200G nebo AMD RYZEN 5 3400G.. je na každém po kterém sáhne .. počtem jader odpovídá Intel Core i3­-10100 k AMD RYZEN 5 3400G a Intel Core i3­-8300 potažmo starší a levnější Intel Core i3­-8100 k AMD AMD RYZEN 3 3200G

Nejméně přínosné komentáře

Komentář z 14.7.2022 s hodnocením -1:
nevidím důvod proč by měl takový akumulátor přežít většinu aut. ˇJsou mraky lidí co se snaží auto vyjezdit do konce, potíž nastává až když auto přestane být spolehlivé, opravy se stanou nerentabilní.
Komentář z 22.4.2017 s hodnocením 0:
Jsem dlouhodobě flustrovaný uživatel win. Mám z MS dlouhodobý pocit že naprosto chrápou. Udělají spoustu humbuku s dalším updatem a ohlásí že přidělali gui k vypínání šmírování, přidali game mod ­(do všech edicí? jako i Pro a Enterprise­) z toho musí mít ve firmách radost a 3D malování.. hmm program si naistaluju za pár minut dle svého výběru.. Těch změn je jistě více, jen se nám to PR oddělení nenamáhá sdělit.. Říkat tomuhle creators update je výsměch všem creatorum, pravděpodobně všechny vývojáře už povýšili na managery a uklízečky se snaží vyvíjet novinky podle svých nejlepších schopností tak, aby je management nevyhodil po příštím zasedání akcionářů.

Za mě má být OS pouze platforma která slouží k ovládání PC a komunikaci mezi HW a instalovaným SW.
Komentář z 16.3.2021 s hodnocením +1:
řekněme si upřímně, o bitcoin je zájem jen proto že astronomicky roste a lidi na tom můžou s určitým rizikem ­(které často mililují, od toho jsou hazardní hry­) vydělat, případně se snaží rozprostřít investice. Kdyby nebyl přebytek peněz tak lidi nemají co investovat. Zoufalé je jeho těžení. Většina světa řeší emise snaží způsobem o jehož přínosu by se dalo často polemizovat jako eletrifikovat ve velkém auta, snižovat výkon ­(vysavače­) a na druhou stranu letí GW ­"oknem­" vniveč za virtulání měnu. Další důsledek grafiky.. Proto vziká tlak lidí, pravděpodobně investorů či těch co za ně lobují a nějakou jistotu. Takže čím větší bude jeho hodnota a přibude vlivných lidí co do něj investují tím legálnější bude.