reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

Tři nové klávesnice BlackWidow od Razeru se představují

, , aktualita
Tři nové klávesnice BlackWidow od Razeru se představují
Společnost Razer ohlásila rovnou tři přírůstky do série mechanických klávesnic BlackWidow. Na prvním místě to je BlackWidow 2013 s technologií Razer Synapse 2.0 (synchronizace uživatelských profilů s online účtem) a také funkcí Anti-Ghosting...
Tři nové klávesnice BlackWidow od Razeru se představují
Společnost Razer ohlásila rovnou tři přírůstky do série mechanických klávesnic BlackWidow. Na prvním místě to je BlackWidow 2013 s technologií Razer Synapse 2.0 (synchronizace uživatelských profilů s online účtem) a také funkcí Anti-Ghosting schopnou rozeznat až 10 najednou stisknutých kláves. Slibuje také kvalitní povrch, na němž nemají být vidět otisky prstů.

BlackWidow Ultimate 2013 je druhým přírůstkem a ta nabídne také Anti-Ghosting i jiné vlastnosti předchozího modelu, ovšem k tomu také podsvícení kláves. A poslední novinkou je BlackWidow Tournament Edition, která byla pro lepší přenositelnost zkrácena o numerickou část.

Všechny tři novinky přicházejí ve verzích Standard a Stealth, kde verze Stealth mají tlačítka Cherry MX Brown pro rychlejší odezvu, neboť potřebují stlačit vahou jen 45 gramů a reagují dříve než běžně používaná tlačítka Black.

Dále se od těchto klávesnic dočkáme pěti programovatelných tlačítek, odezvy 1 ms, konektorů pro mikrofon a sluchátka a cen kolem 140 euro. Na trh mají přijít někdy v srpnu, tedy co nevidět.

Zdroj: TZ Razer
reklama
reklama
reklama