reklama
Recenze  |  Aktuality  |  Články
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty
Chlazení a skříně
Ostatní
Periférie
Procesory
Storage a RAM
Základní desky
O nás  |  Napište nám
Facebook  |  Twitter
Digimanie  |  TV Freak
Svět mobilně  |  Svět audia

trodas

Registrace: 21.10.2007
Komentářů: 16, score 1.0
Účast v Expertiádách: 27 (přehled)
Účast v Týdenních šancích: 0
Mám fotoaparát: –
Chci fotoaparát: –
Měl jsem fotoaparáty: –

Nejvíce přínosné komentáře

Komentář z 24.9.2015 s hodnocením +2:
...tedy prodeje logicky stagnují. Aneb kdo si koupí nový HW, jenž mu nabídne o ani ne 5% více výkonu než starý za sakra velké peníze? Navíc Skylake jen více hřeje a žere oproti 22nm Haswellu­-E, takže kde je ten přínos? V některých testech je i záporný.
Komentář z 14.12.2012 s hodnocením +1:
Za tu cenu je to zcela o ničem. Je pomalejší a výrazně dražší než eSATA, takže při ceně adaptéru 3000,­- se každý začne ptát, co za to. Aha, to pomalejší než eSATA? No to snad nemyslíte vážně :­)

Typický Mac svět.

Na druhou stranu, jistě, možnost navěšet více zařízení na Thunderbolt je zajímavá. Ale jaké zařízení by to asi tak měly být? Scanner? USB. Tiskárna? USB. Čtečka paměťových karet? USB.

A pokud někdo potřebuje zřetězit mnoho disků, tak potřebuje také velkou kapacitu a pak se 2x rychlosti v čtení docela hodí a bylo­-li by SSD rychlejší, pak i 2x rychlosti v zápisu... Takže využití pro Thunderbolt nějak nenacházím, ale můj názor je možná osamocený?
Komentář z 30.11.2015 s hodnocením 0:
Technologický náskok GCN architektury před nVidia failem v podobě Kepleru a Maxwellu je zarážející ­(4 roky už AMD umí něco, co nVidia neumí­) a v současné dbě mají i HBM ... a přesto lidé povětšinou kupují nVidia karty.

Kde se stala chyba?

Asi tam, že vizionářství jde ruku s rukou společně s vyšší spotřebou a náročností a tak pokud člověk dnes chce grafiku s solidním výkonem co nežere moc, tak GTX 960 je rozumné řešení. Co na tom, že R9 380X je v zahraničí levnější než GTX 960 ­- u nás není. Co na tom, že 960 drtí... A co na tom, že AS na 960 nikdy nepojedou.

Prostě to žere jen 120W a dá to rozumné fps v současných hrách. Tady je asi fail AMD... nicméně ­- výkonové testy byly provedeny na starších AMD ovladačích, nebo na nejnovějších Crimsonech? Výkonostní nárust je nezanedbatelný a možná nás ta autor připravil o potěšení sledovat, jak stařičká R9 290X deklasuje GTX 980 :­)­)­)­)­)­)­))

Nejméně přínosné komentáře