reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října

25.9.2016, Jáchym Šlik, aktualita
Trust představuje herní myš GXT 177, v obchodech bude od října
Známý výrobce periferií Trust si pro nás připravil herní myš, která má uspokojit i náročnější hráče. Design je symetrický, takže si na své přijdou praváci i leváci. Dále se myš chlubí snímačem Avago 9800, RGB podsvícením a osmi tlačítky.
Nedávno jsme se od společnosti Trust dočkali její vůbec první mechanické klávesnice, a nyní přichází s dalším herním příslušenstvím, tentokrát z kategorie, kde má přece jen více zkušeností. Řeč je o herní myši Trust GXT 177, která má ve srovnání s cenově srovnatelnými produkty relativně střídmý vzhled. O oživení se stará RGB podsvícení, u nějž si může uživatel vybrat z 16,8 milionu barev. Symetrický design nabízí stejný komfort pro praváky i leváky. Připojení k počítači zajišťuje 180 cm dlouhý kabel s textilním opletem.

Myš disponuje celkem osmi tlačítky a prověřeným optickým senzorem Avago 9800, u kterého je možné nastavit jemnost od 100 do 14 400 dpi (v krocích po 100 dpi) pomocí dedikovaných tlačítek na těle myši. Přizpůsobení je možné i u dalších parametrů, třeba polling rate lze v závislosti na režimu změnit na 125 Hz, 250 Hz, 500 Hz nebo 1 000 Hz. Do vestavěné paměti se vejde až osm různých profilů, mezi kterými je potom možné snadno přepínat. K nastavení slouží speciální software, který je potřeba stáhnout z internetových stránek výrobce. Myš váží 101g a měří 131 x 71 x 41 mm.

Trust GXT 177 bude možné na evropských trzích pořídit od října. Maloobchodní cena byla stanovena na 60 eur, v přepočtu něco málo přes 1 600 Kč.

Zdroj: Notebookcheck.com
reklama