reklama
Aktuality  |  Články  |  Recenze
Doporučení  |  Diskuze
Grafické karty a hry  |  Procesory
Storage a RAM
Monitory  |  Ostatní
Akumulátory, EV
Robotika, AI
Průzkum vesmíru
Digimanie  |  TV Freak  |  Svět mobilně

Tt eSports má novou podsvícenou mechanickou klávesnici

6.8.2013, Jan Vítek, aktualita
Tt eSports má novou podsvícenou mechanickou klávesnici
Pod značkou Tt eSPORTS, která patří stejně jako LUXA2 firmě Thermaltake, přichází na trh nová herní klávesnice s označením Poseidon Illuminated. Jedná se o mechanickou klávesnicí s podsvícením, která stejně jako jiné modely tohoto typu používá...
Pod značkou Tt eSPORTS, která patří stejně jako LUXA2 firmě Thermaltake, přichází na trh nová herní klávesnice s označením Poseidon Illuminated. Jedná se o mechanickou klávesnicí s podsvícením, která stejně jako jiné modely tohoto typu používá tlačítka Cherry MX. V tomto případě jde o Cherry MX Blue, jež nabídnou silnou hmatovou odezvu a velmi dobře se hodí pro psaní.

Poseidon Illuminated je malá klávesnice, jejíž okraje kolem pole kláves jsou jen minimální a její rozložení je klasické. Na obrázku můžeme vidět, že roura se přesunula nad Enter, čímž získáme dlouhý Backspace, stejně jako obě klávesy Shift, ovšem toto se může změnit společně s lokalizací pro různé trhy.

Thermaltake slibuje pevné plastové tělo, čtyři úrovně intenzity podsvícení, 6 až 8-Key Rollover, čili schopnost zaznamenat šest až osm najednou stisknutých kláves, multimediální funkce pomocí přepínače Fn a kláves F1 až F7 a poslední specialitkou je tlačítko pro deaktivaci klávesy windows.

POSEIDON Illuminated se na celosvětový trh dostane ještě v tomto měsíci s cenou 80 USD. Neměla by tedy být příliš drahá, ale uvidíme až později, kolik to bude v korunách.

Zdroj: techPowerUp
reklama