www.svethardware.cz
>
>
>
>

Tt Poseidon Z Forged: mechanika s integrovaným DAC

Tt Poseidon Z Forged: mechanika s integrovaným DAC
, , aktualita
Společnost Thermaltake si pod značkou Tt eSPORTS připravila novou mechanickou klávesnici Poseidon Z Forged. Ta však nevyužívá obvyklá tlačítka Cherry MX a chce zaujmout také svým podsvícením, integrovaným USB hubem a zvukovým DAC.
K oblíbeným
reklama
Tt eSPORTS Poseidon Z Forged je tedy nová mechanická klávesnice, ale ta dle výrobce nevyužívá běžná tlačítka značky Cherry MX, ale prý firemní tlačítka Tt eSPORTS Certified Mechanical. Z jejich označení však nemusí přímo vyplývat, že Thermaltake má vlastní mechanická tlačítka, ale že využívá tlačítka certifikovaná pro klávesnice Tt eSPORTS. Ve skutečnosti tomu má být tak, že Thermaltake podobně jako Razer využívá tlačítka Khail, a to jsou levnější kopie tlačítek Cherry MX.

Ty mají vydržet dle specifikací 50 milionů stisků a zákazník si může vybrat mezi verzemi Blue a Brown, které nabídnou velmi podobné vlastnosti jako jejich protějšky od německé firmy Cherry.

Tt eSPORTS Poseidon Z Forged krom toho nabídne podsvícené kláves v modré barvě s různým nastavením zón osvětlení, dále integrovaný DAC Audio Microcontroller Unit (MCU) se zesilovačem pro sluchátka, dále má ještě konektor pro mikrofon a dva USB porty. Po obou stranách klávesnice pak máme sloupec pěti programovatelných kláves, pro něž je připraveno pět profilů, takže dohromady 50 maker. Ta se mohou v jistým způsobem v režimu Game Mode ještě zdvojnásobit a pro jejich uložení poslouží integrovaná 64kB paměť.

Thermaltake ještě mluví o Advanced ISS, což nemá spojitost s vesmírnou stanicí, ale jde o Instant Shift System, který umožní přepínat mezi skupinami maker pomocí kláves Shift, Ctrl či Alt. K připojení samotné klávesnice poslouží odpojitelný 180cm USB kabel s pozlacenými konektory a podložka pod zápěstí je také odpojitelná.

Klávesnice má přijít na trh někdy v březnu s cenou kolem 140 USD, a to ve dvou verzích s tlačítky Blue a Brown. Záruka je pětiletá.

Zdroj: Hexus.net
reklama
Nejnovější články
Doporučené PC sestavy: srpen 2019 Doporučené PC sestavy: srpen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek60 komentářů
Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon Na hořící solární panely Tesly si stěžuje i Amazon
Tohle opravdu nebyl pro Teslu moc dobrý týden, zejména co se týče její energetické divize. Nejprve za hořící solární panely Teslu zažaloval Walmart, nyní své znepokojení vyjádřila i společnost Amazon.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem Britská MET hackerovi zabavila Bitcoiny za 920.000 GBP, vrátí je obětem
Mladý hacker Grant West souhlasil s tím, aby se jemu zabavené Bitcoiny prodaly a s jejich pomocí vyplatily prostředky zpět obětem, které hackersky napadl. Jinak by totiž ve vězení strávil ještě několik let navíc.
24.8.2019, aktualita, Milan Šurkala11 komentářů
Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080 Čínská společnost chystá vlastní GPU s PCIe 4.0 a cílí na výkon GeForce GTX 1080
Ze všemožných výrobců grafických čipů pro PC nám zůstaly už jen dvě společnosti, které udávají krok a ty zde není třeba jmenovat. Nicméně jedna čínská firma se bude snažit o to, aby se mezi ne protlačila. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek12 komentářů
Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň Lian Li TU150: vskutku přenosná skříň
Společnost Lian Li specializující se na hliníkové skříně nám přináší v obvyklém černém a stříbrném provedení nové skříně, a to TU150. Jde o základ pro skutečně přenosné počítače, což poznáme dle vestavěného madla. 
23.8.2019, aktualita, Jan Vítek3 komentáře