TV program pro Palm i Pocket PC zdarma!

TV program pro Palm i Pocket PC zdarma!
, , článek
Na stránkách pana Romana Šitiny začala fungovat zajímavá služba - vyplníte si jednoduchý formulář, které programy a kdy Vás zajímají a následně si obratem stáhnete nevelký soubor s požadovanými informacemi. Mimochodem, až pak někdy manželka zapomene koupit "papírový" TV program, kdopak bude pan Chytrý a zachrání prekérní situaci?
K oblíbeným
reklama
Pokud již podle našich návodů používáte svůj Palmáč či Pocket PC jako dálkové ovládání a přitom se i nadále hádáte se zbytkem rodiny o jeden televizní program položený na stole v obýváku, nemyslíte, že je nejvyšší čas pořídit si i jeho digitální verzi? Jestliže si tedy aspoň občas pustíte TV, zcela určitě si nezapomeňte do oblíbených odkazů přidat i web TV programy na Palmech.

Po načtení stránky se zobrazí jednoduché rozhraní, ve kterém si můžete vybrat, zvolit a zafajfkovat vše co Vás zajímá, případně co požadujete. Aktuální den je vysvícen, ale lze si nechat vygenerovat seznam i na více dní (až 10).

Jak vidno z horního obrázku, informace o programech lze získat až týden dopředu nebo tři dny dozadu o těchto kanálech:

1. ČT 1
2. ČT 2
3. Nova
4. Prima
5. HBO
6. Hallmark
7. Markíza
8. Spektrum
9. Discovery
10. Animal Planet
11. Supermax
12. Galaxie Sport

Soubor s TV programem je sice jakožto PalmDOC primárně určen pro platformu (a potažmo zařízení) Palm OS, ale díky programům jako je třeba uBook Reader jej lze poměrně snadno prohlížet i na platformě Pocket PC. Jen si nezapomeňte správně nastavit zobrazování českých znaků...Diváky rozmazlené televizními programy tloušťky 5 cm, které obsahují stovky kanálů, tento stručný list pravděpodobně nezaujme, ale ruku na srdce, kdo z nás, fandů PDA, má čas se jimi probírat? Jistě se shodneme na tom, že každá vteřina strávená studiem TV seznamu může být využita i k jiným, užitečnějším činnostem.Jistě si asi právě říkáte, jakpak jsou na tom vygenerované soubory s délkou? Není třeba se strachovat, protože vzhledem k výhradně textové povaze televizního programu (pomiňme osobnosti vyžadující vedle soupisky programů fotku zubícího se umělce či scény z filmu) měly testovací soubory pouhých 42,8 kB (6 stanic, týden dopředu) a 89 kB (všechny stanice, 10 dní).

Službě díky její jednoduchosti prakticky není co vytknout (vlastně nahoře je vidět jedna z mušek, kterou autor jistě hbitě opraví - chybějící mezera mezi časem a názvem programu u některých stanic).

reklama
Nejnovější články
EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat EA mění plány vývoje hry Anthem, chystá se ji přepracovat
Titul Anthem za sebou nemá dobrý start. Po jeho vypuštění bylo jasně patrné, že přišel nedokončený a nebylo ani jasné, kam a jak jej tvůrci chtějí rozvíjet. Postupně se to vyjasnilo, ale nyní přichází zásadní změna. Co nám ale ukazuje?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň? Corsair iCue 465X RGB: chytrá skříň?
Corsair si připravil počítačovou skříň iCue 465X, kterou označil za Smart Case, čili chytrou skříň. My se tak podíváme i na to, čím si to měl tento model zasloužit, ale také na jiné jeho vlastnosti.  
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma Rockstar Games nabízí svůj herní launcher pro Windows PC s bonusem zdarma
Společnost Rockstar Games vyvíjí hry především pro konzole, nicméně to by se mohlo změnit. Aktuálně čekáme především na to, zda a spíše kdy přijde PC verze Red Dead Redemption 2 a zatím tu máme nový launcher a navíc hru zdarma.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC Dell EMC ukazuje servery PowerEdge s novými AMD EPYC
Společnost Dell EMC přichází na trh s novými servery PowerEdge, které jsou založeny na nové generaci 7nm procesorů AMD EPYC. Výrobce se už chlubí nově dosaženými rekordy a AMD zase zájmem předního výrobce.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch HP S430c: 43,4" monitor, který nahradí KVM switch
HP dnes představilo velmi zajímavý monitor EliteDisplay S430c. Jde o velký 43,4" zahnutý monitor, který podporuje vstupy ze dvou různých zařízení najednou. Dokonce lze s pomocí monitoru mezi nimi kopírovat soubory.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala