www.svethardware.cz
>
>
>

Twitter Blue: kolik bude stát nové předplatné a co nabídne?

Twitter Blue: kolik bude stát nové předplatné a co nabídne?
, , aktualita
Twitter podle spekulací připravuje placenou službu, která uživatelům nabídne několik výhod. Kromě názvu nyní známe i některé funkce a cenu měsíčního předplatného. K dispozici samozřejmě zůstane možnost přístupu zdarma.
K oblíbeným
reklama
Od loňského roku se spekuluje, že Twitter rozšíří svou sociální síť o předplatné, které za pravidelný měsíční poplatek rozšíří nabídku funkcí a poskytne také další výhody. Poprvé se o této novince začalo mluvit v červenci 2020, kdy Twitter na LinkedIn zveřejnil nabídku dvou relevantních pracovních pozic. Nyní placená služba získává konkrétnější obrysy, což by mohlo značit její brzké spuštění. Jane Manchun Wong se dostala k informacím o novém předplatném, které zveřejnila kde jinde než právě na Twitteru. Zaprvé jsme se dozvěděli, že je služba pojmenována Twitter Blue. Stát by měla 2,99 dolaru měsíčně, v přepočtu necelých 63 Kč bez DPH. Podle některých indicií by mělo být k dispozici dokonce více tarifů s různými cenami a výhodami. Zatím není jasné, zda bude Twitter Blue spuštěn rovnou celosvětově, nebo začne v USA a na dalších klíčových trzích.
 
 
V rámci předplatného získají uživatelé některé funkce navíc proti bezplatní verzi Twitteru. První z nich by měly být Collections, do kterých uživatelé uloží své oblíbené tweety. Jedná se vlastně o rozšíření současného „lajkování“ pomocí tlačítka se srdíčkem. Hlavní rozdíl bude ten, že v kolekcích půjde příspěvky třídit do vlastních složek pro lepší přehlednost. Podle spekulací by mohlo být součástí předplatného také připravované tlačítko pro vrácení zveřejněného tweetu. Toto tlačítko tedy dává šanci zvrátit publikaci ještě před tím, než bude tweet vypuštěn do světa, což se může hodit v případě, že si to rozmyslíte nebo v textu objevíte pravopisnou chybu. Twitter letos v březnu potvrdil vývoj této funkce, ale bez upřesnění, zda půjde o placenou vychytávku.
 
 
Podle některých zdrojů by mohla být v rámci předplatného zpoplatněna také desktopová aplikace TwitterDeck, která byla dosud zdarma. Určena je hlavně pro profesionály, kteří odsud mohou efektivně spravovat své tweety a získat přístup k pokročilým funkcím. V souvislosti s předplatným Twitter Blue se v minulosti hovořilo rovněž o nových možnostech přizpůsobení profilu. Velmi zajímavým přídavkem by mohly být funkcionality ze služby Scroll, kterou Twitter nedávno koupil a následně zrušil. Twitter Blue by tedy mohl odstranit reklamy z některých webů, případně odemknout placené články. Není jasné, zda předplatné skryje také reklamy na samotném Twitteru.
 
 
Před pár měsíci unikla také informace o funkci Super Follows, která by umožnila fanouškům platit autorům za přístup k exkluzivnímu obsahu – něco podobného teď umí aplikace Patreon. V plánu je také funkce Communities, která by usnadnila sdružování uživatelů podle určitých témat a zájmů – tady se zase Twitter nejspíš inspiroval skupinami na Facebooku.
 
Zdroj: Cnet.com


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Corsair uvedl tři vodní chladiče s RGB osvětlením Corsair uvedl tři vodní chladiče s RGB osvětlením
Společnost Corsair přidala do svého výrobního programu tři nové vodní chladiče. Nesou názvy H55 RGB, H100 RGB a H150 RGB, přičemž pak mohou mít jeden až tři 120mm ventilátory. Pochopitelně nechybí ani módní osvětlení RGB.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Intel DG2 má zaútočit spíše na NVIDIA GA104 a AMD Navi 22 Intel DG2 má zaútočit spíše na NVIDIA GA104 a AMD Navi 22
Známý leaker Tum Apisak zveřejnil nové informace o grafických čipech Intel DG2, a to konkrétně dosud neznámé verzi vybavené 448 jádry EU. Jde tak o mírně osekanou plnou verzi. Jaký má výkon?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
V Číně se letos do května vyrobilo už na 140 miliard čipů V Číně se letos do května vyrobilo už na 140 miliard čipů
Data čínské vlády ukazují na prudce se zvyšující výrobu místních firem produkujících počítačové čipy. Pokud jde o dosavadní období roku mezi lednem a květnem, vyrobilo se již na 140 miliard čipů. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek5 komentářů
NVIDIA slíbila postavit v Británii superpočítač za více než 100 mil. USD NVIDIA slíbila postavit v Británii superpočítač za více než 100 mil. USD
NVIDIA se rozhodla, že na půdě Velké Británie postaví počítač v hodnotě přes 100 milionů dolarů, který se tak stane nejvýkonnějším systémem v této zemi. A je vcelku snadné odhadnout, odkud vítr vane. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
Western Digital přistoupí na dohodu ohledně žaloby v kauze SMR disků Western Digital přistoupí na dohodu ohledně žaloby v kauze SMR disků
Společnost Western Digital byla loni zažalována kvůli tomu, že měla záměrně tajit využití technologie SMR v některých svých pevných discích. V tom rozhodně nebyla sama, ovšem daná žaloba se týkala jen jí. Nyní se WD odhodlala k dohodě.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář