Ubisoft chystá Gods & Monsters: Zelda pro PC?

Ubisoft chystá Gods & Monsters: Zelda pro PC?
, , aktualita
Společnost Ubisoft představila novou akční adventuru, kterou pojmenovala prostě jako Gods & Monsters. Její grafika a zpracování nám přitom může velice připomenout titul Zelda: Breath of the Wild, kterého jsme se na PC, Xboxu ani PS nedočkali.
K oblíbeným
reklama
Gods & Monsters tvoří stejný tým, který nám přinesl Assassin's Creed Odyssey a hotovo by měl mít 25. února příštího roku. V tento den bude hra vypuštěna pro PC, Xbox One a PlayStation 4 a dále i Nintendo Switch a Google Stadia. 
 
 
Se Zeldou Breath of the Wild pojí tento titul podobný grafický styl, kde spíše než o realističnost jde o přiblížení se k animákům. Nicméně to neznamená, že grafika bude jednoduchá, to v žádném případě, ostatně o tom dobře vypovídají okolní obrázky, stejně jako zveřejněný filmový trailer. 
 
 
Autoři posledního Assassin's Creed nemuseli ani opustit téma řecké mytologie, protože právě té se budou Gods & Monsters týkat. Hrát budeme za hrdinu zvaného Fenyx, který je na výpravě za opětovným získáním moci pro řecké bohy, kteří o ni byli okradeni Týfónem, který je popisován jako obr se stovkou dračích hlav, hlasem člověka, psa a býka, obrovskými křídly rozpoutávajícími zemětřesení i hurikány a který si troufal na samotného Dia.
 
Na své cestě se potkáme s mnoha notorický známými tvory, jako jsou kyklopové, harpie či gorgony. Od bohů z Olympu dostaneme speciální schopnosti, které se budou hodit na povrchu i v podzemních dungeonech. Stejně tak budeme moci klouzavě poletovat nad zemí, což už zcela jasně ukazuje na inspiraci Zeldou. 
 
 
A ačkoliv se o hře mluví jako o akční adventuře, lze si představit, že tu bude řada RPG prvků, ale o tom se zatím nic nedozvíme. 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou Vůbec poprvé byla detekována kolize mezi neutronovou hvězdou a černou dírou
Neutronová hvězda je velice hustý objekt, ovšem z černou dírou se v tomto ohledu nemůže rovnat. Nicméně pokud se takové dva objekty srazí, společně vyvolají i šíření takových gravitačních vln, jaké byly nyní vůbec poprvé zachyceny.
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář
NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom NVIDIA přináší speciální ovladače GeForce 436.02 Gamescom
NVIDIA zařadila do nabídky GeForce 436.02 Gamescom Special Graphics Drivers, ostatně sama má na Gamescomu v Kolíně silné zastoupení. Těšit se můžeme na optimalizace, nevyhlazované škálování obrazu a další novinky. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus Binance chystá vlastní kryptoměnu: Project Venus
Chystá se další kryptoměna, jako by jich zatím nebylo málo. Novinku bude mít na svědomí kryptoměnová burza Binance, která chce v tomto případě vytvořit stablecoin. Zatím nese název Project Venus a bojovat bude i proti Facebooku a jeho Libře.
Dnes, aktualita, Milan Šurkala
Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB Corsair nabízí bezdrátovou herní klávesnici K57 RGB
Corsair si pro návštěvníky Gamescomu připravil představení klávesnice K57 RGB Wireless Gaming Keyboard, která je první vybavená rozhraním Slipstream Wireless a RGB LED Capellix. Co to znamená?
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC Externí SSD i HDD WD_BLACK přichází pro herní konzole i PC
Společnost Western Digital si připravila novou produktovou řadu WD_BLACK, která se skládá z externích pevných disků i SSD určených pro počítače PC i herní konzole. Vybaveny jsou rychlým rozhraním a zaujmout chtějí i svým designem. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek1 komentář