Ubisoft chystá Gods & Monsters: Zelda pro PC?

Ubisoft chystá Gods & Monsters: Zelda pro PC?
, , aktualita
Společnost Ubisoft představila novou akční adventuru, kterou pojmenovala prostě jako Gods & Monsters. Její grafika a zpracování nám přitom může velice připomenout titul Zelda: Breath of the Wild, kterého jsme se na PC, Xboxu ani PS nedočkali.
K oblíbeným
reklama
Gods & Monsters tvoří stejný tým, který nám přinesl Assassin's Creed Odyssey a hotovo by měl mít 25. února příštího roku. V tento den bude hra vypuštěna pro PC, Xbox One a PlayStation 4 a dále i Nintendo Switch a Google Stadia. 
 
 
Se Zeldou Breath of the Wild pojí tento titul podobný grafický styl, kde spíše než o realističnost jde o přiblížení se k animákům. Nicméně to neznamená, že grafika bude jednoduchá, to v žádném případě, ostatně o tom dobře vypovídají okolní obrázky, stejně jako zveřejněný filmový trailer. 
 
 
Autoři posledního Assassin's Creed nemuseli ani opustit téma řecké mytologie, protože právě té se budou Gods & Monsters týkat. Hrát budeme za hrdinu zvaného Fenyx, který je na výpravě za opětovným získáním moci pro řecké bohy, kteří o ni byli okradeni Týfónem, který je popisován jako obr se stovkou dračích hlav, hlasem člověka, psa a býka, obrovskými křídly rozpoutávajícími zemětřesení i hurikány a který si troufal na samotného Dia.
 
Na své cestě se potkáme s mnoha notorický známými tvory, jako jsou kyklopové, harpie či gorgony. Od bohů z Olympu dostaneme speciální schopnosti, které se budou hodit na povrchu i v podzemních dungeonech. Stejně tak budeme moci klouzavě poletovat nad zemí, což už zcela jasně ukazuje na inspiraci Zeldou. 
 
 
A ačkoliv se o hře mluví jako o akční adventuře, lze si představit, že tu bude řada RPG prvků, ale o tom se zatím nic nedozvíme. 
 
Zdroj: techPowerUp 


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
EU sjednocuje pravidla pro létání s drony EU sjednocuje pravidla pro létání s drony
Aby piloti dronů nemuseli v každé zemi EU zjišťovat, co si mohou a nemohou dovolit, rozhodl se Evropský parlament sjednotit tato pravidla. Ta tak budou ve všech zemích vycházet ze stejných nařízení. Zavádí se speciální zóny i kategorie dronů
Dnes, aktualita, Milan Šurkala1 komentář
Doporučené PC sestavy: červen 2019 Doporučené PC sestavy: červen 2019
V tomto článku se podíváme na doporučené konfigurace vhodné pro různá využití. Od levných, malých a úsporných nettopů přes sestavy OFFICE a HOME až po herní a vysoce výkonné sestavy GAME a TOP.
Dnes, návod, Jan Vítek55 komentářů
Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo Symantec byl hacknut, prý se ale nic vážného nestalo
Je vždy docela paradoxní, pokud hackerskému útoku podlehne společnost, která se zabývá bezpečností. Tentokrát se to stalo společnosti Symantec, které se nabourali do jejich australské laboratoře. Symantec ale říká, že o nic vážného vlastně nešlo.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux Microsoft nevylučuje browser Edge i pro Linux
Kdysi nemožné věci se mohou stát realitou. Vývojáři z Microsoftu totiž nedávno v diskuzi na Redditu potvrdili, že by mohli představit internetový prohlížeč Edge i pro operační systém Linux, nic zásadního tomu nebrání.
Včera, aktualita, Milan Šurkala
Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA Návrat USA na Měsíc bude stát přes 20 mld. USD, tvrdí NASA
Americká kosmická agentura NASA se konečně trochu více rozpovídala o nákladech na let na Měsíc. Tam by chtěla být s astronauty už za pět let a hovoří se o částce, která má přesahovat 20 miliard USD.
Včera, aktualita, Milan Šurkala2 komentáře