Ubisoft Connect nahrazuje Uplay i Club na všech platformách

Ubisoft Connect nahrazuje Uplay i Club na všech platformách
, , aktualita
Společnost Ubisoft se rozhodla spojit svůj obchod Uplay a službu Ubisoft Play pod jediný produkt zvaný Ubisoft Connect. To navíc platí pro všechny herní platformy, a to od včerejšího dne. 
K oblíbeným
reklama
Ubisoft Connect byl označen za nový herní ekosystém pro hry studií Ubisoft napříč všemi platformami, jejichž uživatelé tak budou moci komunikovat i hrát mezi sebou. Jedná se o o službu přístupnou prostřednictvím aplikací pro PC i mobilní zařízení nebo i prostřednictvím samotných her či webu. K využití budeme tak jako pro předchozí služby potřebovat pouze účet (Ubisoft Account).
 
 
Ve všech dnes nabízených i budoucích hrách Ubisoftu budou nabízeny služby Connect jako přehled o statistikách, tabulkách s nejlepšími hráči, odměnách, výzvách, atd. To platí pro tzv. live hry či režimy, jež nejsou určeny pouze jednomu hráči, takže se nedají pozastavit. Zkrátka a dobře pro internetový multiplayer. Plněním výzev pak budeme moci získávat herní měnu či rovnou předměty, což neplatí pro klasický singleplayer. Za jeho hraní ale bude Ubisoft rozdávat body jako kompenzaci pro lidi, kteří hrají jeho hry, ale nemusí soutěžit s ostatními. 
 
 
Získané body je už nyní možné v rámci věrnostního programu směnit za různé herní předměty či slevy na nově kupované hry. Připravena ale bude jistá nová verze tohoto programu, přičemž do ní budou přeneseny již získané body, takže hráči o ně nepřijdou. Stejně tak celý přechod na Ubisoft Connect nemá nijak ovlivnit náš účet z hlediska profilu, přátel, úrovní postav, statistik, apod. 
 
Stránky Ubisoft Connect už fungují, takže můžete případně pokračovat tam.  


Ceny souvisejících / podobných produktů:


reklama
Nejnovější články
GeForce RTX 3060 Ti: cenově nejvýhodnější grafika? GeForce RTX 3060 Ti: cenově nejvýhodnější grafika?
Společnosti AMD a NVIDIA začaly nabízet na trhu karty, které sice pokračují v cenových šlépějích předchozích generací, ale nabízejí mnohem více výkonu, a tedy i lepší poměr výkonu a ceny. A nová RTX 3060 Ti v tomto ohledu vypadá možná nejlépe. 
Dnes, aktualita, Jan Vítek
Arecibo se samo zhroutilo vinou prasklých lan Arecibo se samo zhroutilo vinou prasklých lan
Rádiová observatoř Arecibo byla letos už dříve dvakrát poškozena vinou přestárlých lan držících anténu nad reflektorem. Opravu už jsme očekávat nemohli, neboť by byla příliš nebezpečná a nyní se ukázalo, že tyto obavy nebyly přehnané.
Dnes, aktualita, Jan Vítek
NVIDIA vysílá na trh RTX 3060 Ti s dop. cenou 11.499 Kč NVIDIA vysílá na trh RTX 3060 Ti s dop. cenou 11.499 Kč
NVIDIA dnes představila novou grafickou kartu GeForce RTX 3060 Ti, která se oficiálně dostane na trh zítra odpoledne. Ceny dle tiskové zprávy začínají na 11.499 Kč či 419 eurech a své verze nabídne řada AIB partnerů.
Včera, aktualita, Jan Vítek10 komentářů
MSI přichází s podporou CPU Ryzen 5000 na B450 a X470 MSI přichází s podporou CPU Ryzen 5000 na B450 a X470
MSI rovněž nečeká až na začátek příštího roku a už nyní přináší majitelům starších desek podporu procesorů AMD Ryzen 5000. Týká se to zatím prvních modelů MSI s čipovými sadami AMD B450 a X470. 
Včera, aktualita, Jan Vítek
Dle Sony jsou hry pro jednoho stále oblíbenější než multiplayer Dle Sony jsou hry pro jednoho stále oblíbenější než multiplayer
Před několika lety jsme se mohli trošku obávat o osud her určených pro jednoho hráče. Herní společnosti objevily slasti hromadně multiplayerových her a především tzv. live service. Sony ale nyní hlásí, že hry pro jednoho jsou stále oblíbenější. 
Včera, aktualita, Jan Vítek